logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe kanały na platformie Pilot WP

  PR 30.04.2024, przeczytano 433 razy
ilustracja

Pilot WP rozszerza swoją ofertę. Od 1 maja, użytkownicy platformy będą mogli oglądać kanały należące do spółki AMC International Networks: Sundance TV, CBS Europa, CBS Reality, AMC czy Polsat JimJam.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-kanaly-na-platformie-pilot-wp,404050,artykul.html

– Widzowie są coraz bardziej wymagający, a oferta platform telewizyjnych powinna jak najlepiej odpowiadać ich potrzebom. Dołączenie kanałów AMC International Network to kolejny krok w rozwoju nowoczesnego i zróżnicowanego Pilota WP, najdłużej działającej platformy telewizji online w Polsce. Jeszcze w tym roku będziemy oferować widzom kolejne nowości  –  mówi Jagna Wiszniewska, VP of Content w Audioteka Group.

Kanał AMC to miejsce pełne starannie wyselekcjonowanych filmów i seriali, przeznaczony dla widzów poszukujących mocnych wrażeń i ciekawych historii. Znajdziemy tam nie tylko znane i nagradzane, wysokobudżetowe produkcje, takie, jak: „Fear the Walking Dead”, „Wywiad z Wampirem” czy „Szepty mroku”, ale również produkcje własne AMC Studios, zarówno filmy, jak i seriale.

Sundance TV to prawdziwa gratka dla miłośników ambitnej rozrywki oferująca kino niezależne i festiwalowe. Kanał promuje odważne i kreatywne dzieła prezentując szeroki wybór produkcji najbardziej utalentowanych twórców. W ofercie znajdziemy również zapisy z wyjątkowych koncertów muzycznych.

Wśród nowej oferty Pilota WP nie zabraknie również rozrywki dla dzieci. Nauka przez zabawę to myśl przewodnia kanału Polsat JimJam przeznaczonego dla dzieci od 2 do 7 lat i ich rodziców. To nie tylko przestrzeń rozrywkowa, ale także edukacyjna. Kanał stawia na bezpieczne i inspirujące produkcje, wspierające rozwój emocjonalny i intelektualny dzieci. Polsat JimJam w swojej ofercie proponuje produkcje takie, jak: „Ciekawski George”, „Tomek i przyjaciele”, „Strażak Sam” czy „Ricky Zoom”.

CBS Reality jest najstarszy kanał typu true crime, z szeroką biblioteką własnych, polskich produkcji. Skupia się na przedstawianiu prawdziwych, kryminalnych historii i osób ze świata kryminalistyki, m.in. poprzez takie produkcje, jak: „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, „Zbrodnia bez ciała” czy „Kryminalne zagadki PRL”.

Kanał CBS Europa oferuje swoim widzom kultowe produkcje z całego świata, od komedii, po dramaty, od klasyki po współczesne arcydzieła filmowe, a to wszystko w towarzystwie gwiazdorskiej obsady. To idealne miejsce dla osób poszukujących rozrywki, relaksu, zabawy i wzruszeń.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Programy informacyjne TVP na podium. „Pytanie na śniadanie” zyskuje widzów
W poniedziałek, 8 lipca programy informacyjne Telewizji Polskiej – „19.30” i „Teleexpress” znalazły się wśród najliczniej oglądanych tytułów dnia. W lipcu rośnie widownia „Pytania na śniadanie” nadawanego codziennego rano w Dwójce. W TOP10 programów dnia aż 6 pozycji należało do TVP.
TVP zawiadamia Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że w dniu 8 lipca 2024 roku złożyła do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wyrządzenia szkody w obrocie gospodarczym, oszustwa oraz fałszerstwa faktur przez byłą dyrektor TVP i inne osoby pełniące funkcje kierownicze oraz współpracujące z TVP S.A. w likwidacji.
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
W najbliższy poniedziałek 15 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Onetu, w Onet Audio, na kanale YouTube „WojewódzkiKędzierski” oraz na popularnych platformach podcastowych ruszy specjalne wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przenieśli swoje studio podcastowe do...
Wakacyjny program „Onet Wakacje”
Od lipca br. na stronie głównej Onetu można oglądać nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
Mediapanel za czerwiec 2024
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu: rankingi wydawców oraz aplikacji. Prezentujemy również zestawienie audytowanych playerów audio i wideo – ich wyniki pokazujemy w agregacji do grup mediowych, biorących udział w badaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764