logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe kolory folii samochodowych Avery Dennison SWF Colorflow

  PR 17.04.2018, przeczytano 2790 razy
ilustracjastrzałka

Avery Dennison Supreme Wrapping Film ColorFlow to wyjątkowa seria folii samoprzylepnych przeznaczona do zmiany koloru pojazdu. Dużą popularnością cieszą się nie tylko standardowe kolory ale także te z efektem przejścia tonalnego – znane także jako „Kameleon". Już w tym tygodniu 6 nowych kolorów będzie dostępnych w sprzedaży, również na metry.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-kolory-folii-samochodowych-avery-dennison-swf-colorflow,36187,artykul.html

Avery Dennison Supreme Wrapping Film (SWF) to nowoczesne folie samoprzylepne do zmiany koloru wykorzystywane zarówno do częściowego jak i całościowego oklejania pojazdów. Z uwagi na zastosowaną dwuwarstwową technologię produkcji posiadają doskonałe parametry rozciągliwości oraz odporności na rozrywanie. W produktach zastosowano wysokiej klasy klej Easy Apply RS aktywowany dociskiem dzięki, któremu folia pozostaje repozycjonowalna tak długo jak zależy na tym aplikatorowi.

Najważniejsze cechy Supreme Wrapping Film ColorFlow:

  • grubość 81 mikronów,
  • dwuwarstwowa folia wylewana o wysokiej jakości,
  • prosta i szybka aplikacja z możliwością repozycjonowania, technologia zapobiegająca powstawaniu pęcherzy powietrza – to wszystko dzięki klejowi EasyApply RS,
  • folia sprawdza się także przy aplikacji na nierównych powierzchniach oraz w głębokich przetłoczeniach,
  • idealna do całościowego oklejania samochodów (pojazdów),
  • 12 kolorów, w tym 6 nowych, zarówno w satynie jak i połysku, dostępne w rolkach 1,52x25mb,
  • produkt trwały nawet do 4 lat,
  • długotrwała usuwalność (LTR).


Nowe kolory folii będą dostępne w sprzedaży sieci Integart już w tym tygodniu. Na uwagę zasługuje fakt, że folie będzie można także nabyć na metry.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764