WIADOMOŚCI

Nowe logo Chroma.pl

Mateusz Zawiślak  PR 13.09.2017, przeczytano 382 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia internetowa Chroma.pl zmieniła logo. Projekt powstał na bazie prostokąta, w który wpisywane są kolorowe grafiki. Napis w logotypie celowo wysuwa się poza obszar znaku, by nawiązać do wykraczania poza granice. Całość ma symbolizować innowacyjności i nieograniczone możliwości, jakie daje Chroma.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-logo-chroma.pl,33707,artykul.html

Nowe logo nawiązuje do słowa „chroma” oznaczającego w języku greckim kolor. W wersji bazowej jest monochromatyczne, jednak doskonale koresponduje z wielobarwnym tłem i sprawdzi się w każdym formacie.   

- Moim zadaniem było stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, który jest nowoczesny i dynamiczny. Logo może przyjąć prawie każdą formę i kolor, żeby jak najlepiej oddać ducha marki i prezentowane przez nią wartości – podkreśla Mariusz Wnęk, autor projektu.

Logo wyróżnia prosty, geometryczny font bezszeryfowy zamknięty w prostokątny obszar, który nawiązuje do metalowych czcionek używanych przez zecerów. Pomysł odnosi się do branży poligraficznej, z której wywodzi się Chroma.

Prezentacja znaku towarzyszy uruchomieniu nowej odsłony sklepu internetowego drukarni Chroma.pl. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami serwis działa pod adresem beta.chroma.pl. Przejrzysty i funkcjonalny panel wzbogacono nowoczesną grafiką.

Źródło: Chroma

www.chroma.pl

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

brak ikonki
hearnes, 13.09.2017

Które jest nowe?

avatar użytkownika
redakcja, 13.09.2017

Chyba to trzecie - ale pewności nie ma!  

brak ikonki
hearnes, 14.09.2017

Ja na ten przykład nie mam pojęcia, jak wyglądało stare więc nie umiem wskazać nowego.  

avatar użytkownika
redakcja, 14.09.2017

W tekście znajduje się wystarczająco dużo wskazówek aby w sposób jednoznaczny odróżnić wersję poprzednią o nowej. Przeczytaj tekst.  Zaloguj się i dodaj komentarz
 
czwartek 18.01.2018, 132 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone