logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe logo i nowe produkty Api.pl

  PR 25.10.2012, przeczytano 3068 razy
ilustracjastrzałka
Nowe logo

Od października 2012 API.PL prezentuje swój nowy wizerunek oraz uruchamia ulepszoną stronę internetową www.api.pl. Zmiany są odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju firmy oraz poszerzenia oferty w zakresie materiałów do druku wielkoformatowego i sitodruku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-logo-i-nowe-produkty-api.pl,17063,artykul.html

Wszystkich dotychczasowych i nowych klientów zapraszamy do odwiedzenia www.api.pl. W nowym serwisie internetowym wprowadziliśmy bogatsze opisy produktów oraz możliwość szybkiego składania zamówień. Od teraz łatwiej będzie skontaktować się z działem sprzedaży przy użyciu czatu oraz formularzy zgłoszeniowych” - mówi Prezes Zarządu Agata Furmańska-Sobol.

W ofercie firmy, pojawiło się kilka nowości. Między innymi seria ekosolwentowych ploterów Epson SureColor. W październiku do sprzedaży weszły dwa z nich: super szybki Epson SC-S50610 oraz 10-kolorowy Epson SC-S70610. Spółka API.PL jest ich autoryzowanym dystrybutorem i może pochwalić się pierwszą instalacją plotera Epson SureColor SC-S30610 na polskim rynku.

Bogata gama produktów do sitodruku firmy API.PL poszerzyła się o farby do tekstyliów marki Printop. To interesująca grupa farb plastizolowych i wodnych z pigmentowym systemem mieszania kolorów w skali Pantone. Umożliwiają one wykonywanie niespotykanych efektów specjalnych, a przy tym są przyjazne środowisku - bez ftalanów i metali ciężkich.

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: news_apinews_api o sobie:

API.PL spółka z o.o.
Działamy na polskim rynku od 2000 roku, w dwóch obszarach:

I.SITODRUK
Kompletna i cały czas udoskonalana gama produktów do sitodruku na tekstyliach wraz z rozwiniętym doradztwem technologicznym

II. DRUK WIELKOFORMATOWY
Plotery wielkoformatowe wraz z atramentami, oprogramowaniem ripującym oraz media do druku. Jesteśmy zawsze ich bezpośrednim importerem, z myślą o uzyskaniu najlepszych cen dla naszych klientów. Stale i na całym świecie poszukujemy nowości rynkowych. Dzięki temu skutecznie doradzamy i dostosowujemy propozycje do indywidualnych potrzeb.

Pomagamy osiągnąć większą konkurencyjność i wydajność produkcji, poprzez odpowiedni dobór atramentów i mediów do ploterów wielkoformatowych.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Okocim Jasne & Andrzejrysuje.pl - współpraca marki i  rysownika
Marka Okocim przełamuje nudę w segmencie lagerów. Dzięki współpracy z Andrzej Rysuje na rynku pojawiły się puszki z zabawnymi komiksami rysownika. Unikalne opakowania dostępne są w sieci sklepów Żabka.
Klarna z pierwszą kampanią świąteczną w Polsce
Klarna, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ruszyła ze świąteczną kampanią pod hasłem „Najlepszy prezent – więcej czasu”.  Wspólnie z wybranymi partnerami, szwedzki fintech prezentuje flagową usługę „Zapłać za 30 dni” jako metodę płatności, która pozwala zaoferować konsumentom większą swobodę i komfort w czasie intensywnego...
Nad kampanią promującą najnowszy sezon serialu „Skazana”, który dostępny jest od 11 listopada na platformie Player, pracowali nie tylko ludzie. Sztuczna inteligencja pomogła zwiększyć efektywność komunikacji, wspierając zespół kreatywny w opracowaniu materiałów, które będę najbardziej atrakcyjne i czytelne dla odbiorców.
Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764