logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe logo M&M REKLAMA

  PR 13.01.2008, przeczytano 1662 razy
ilustracjastrzałka

W związku z dynamicznym rozwojem drukarni wielkoformatowej M&M REKLAMA zostało stworzone nowe logo firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-logo-mandm-reklama,6627,artykul.html

Nowe logo ma podkreślać kierunek w jakim idzie firma a jednocześnie zachować ciągłość z prawie 10 letnią historią firmy. Nasze logo jest pierwszym z elementów, który został zmieniony. W chwili obecnej trwają prace nad nową stroną internetową, która poprzez przyjazną nawigację ułatwi kontakt naszym klientom.


avatar użytkownika
+ + + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: mmreklama

(M&M REKLAMA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
Marketingowcy i specjaliści od reklamy najszczęśliwsi w Polsce
Nie odczuwają stresu i nie cierpią na bezsenność, bo jako jedni z nielicznych nie muszą bać się automatyzacji. W dodatku zarabiają wystarczająco dużo, by nie martwić się o finanse, a gdy chcą zmienić pracodawcę, poszukiwanie nowego zwykle zajmuje im nie więcej niż kilka tygodni. Czy są branże, w których pracownikom wiedzie się aż tak dobrze? Sprawdź wyniki...
Polacy kupują online w czasie pracy
Nawet połowa e-zakupów polskich internautów w 2019 roku została zrealizowana w godzinach pracy - wynika z danych Blue Media. Polacy wyróżniają się pod tym względem na tle innych krajów, których mieszkańcy na zakupy w sieci zdecydowanie częściej wybierają godziny wieczorne.
QNAP debiutuje w katalogu Adobe Video & Audio Partner Finder
QNAP, wiodący innowator segmentów computing, networking oraz storage, poinformował, że został uwzględniony w serwisie Adobe® Video & Audio Partner Finder – jako dostawca wydajnych rozwiązań storage NAS, IP-SAN, FC-SAN i innych. Rygorystyczne procedury testowe potwierdziły, że urządzenia QNAP NAS są gotowe do współpracy z kluczowymi produktami Adobe,...
Młodzież walczy ze współczesnym niewolnictwem w ramach akcji #Myfreedomday 2020
Tegoroczna kampania CNN – #MyFreedomDay, skupiająca młodych ludzi z całego świata w celu zwiększania świadomości na temat współczesnego niewolnictwa, odbędzie się 11 marca w środę.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764