logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe magazyny w Publico24 Newsstand

  PR 17.10.2019, przeczytano 121 razy

Publico24 Newsstand – aplikacja z dostępem do tysięcy wydań magazynów i gazet powiększyła ofertę o nowe tytuły. Do platformy dołączyli wydawcy m.in. Wprost oraz Do Rzeczy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-magazyny-w-publico24-newsstand,384388,artykul.html

Obecnie w aplikacji jest ponad 100 gazet i magazynów o różnej tematyce: sport i hobby, wydarzenia i opinie, lifestyle, dom i wnętrza, technologie, biznes czy prasa lokalna. W ostatnim miesiącu do aplikacji dołączyli nowi wydawcy. W ofercie Publico24 Newsstand znalazły się takie tytuły jak: Wprost, Do Rzeczy, Historia Do Rzeczy, Gazeta Bankowa, Sprawny.Marketing, Divers24, Magazyn Literacki KSIĄŻKI, WYSPA Kwartalnik Literacki, Echa Leśne, Wędkarstwo Moje Hobby oraz kilka magazynów lotniskowych: Live&Travel, Anywhere, Sky Surfer, Let’s fly, Air Go!, Łódź u fly, +48 magazine.

- Widzimy, że wydawcy dostrzegli potencjał tego rozwiązania i coraz więcej tytułów przystępuje do projektu. Jako osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych wydawców wierzę, że otworzenie się na sugestie czytelników tj. zapraszanie nowych tytułów specjalistycznych poszerzy grono użytkowników  a to spowoduje przystąpienie kolejnych wydawnictw. Co za tym idzie atrakcyjniejsza oferta dla czytelników to jeszcze lepsza oferta dla  partnerów dystrybuujących dostęp do aplikacji – zaznacza Arkadiusz Szczapa, Head Account Manager Digital Publishing w Publico24 Newsstand.

Publico24 Newsstand jest dostępny w wariantach na systemy iOS oraz Android. Aplikacja działa podobnie, jak dobrze wszystkim znany Spotify czy Netflix. Po zalogowaniu użytkownik ma dostęp do aktualnych wydań magazynów, jak również tych archiwalnych. Dodatkowo, nie trzeba płacić za każdy tytuł oddzielnie, ponieważ opłata za subskrypcję obejmuję wszystkie tytuły dostępne w aplikacji.

Magazyny są oferowane w dwóch formatach: HTML i PDF, przez co dostosowują się do używanego urządzenia. Co więcej, można pobrać ulubione tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Źródło: Publico24 Newsstand

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polskie firmy bez kompleksów podbijają zagraniczne rynki, a najatrakcyjniejszym odbiorcą usług pozostają niemieccy konsumenci. Pierwsza gospodarka Unii Europejskiej jest otwarta na towary i usługi zza wschodniej granicy. Przed polskimi przedsiębiorcami duże wyzwanie, ale też niepowtarzalna szansa na rozwój.
Nowy pomysł na zakupy oparty o technologię rzeczywistości rozszerzonej (AR), elementy społecznościowe, spersonalizowane treści oraz geolokalizację. Partnerzy aplikacji mają możliwość zredefiniowania zaangażowania użytkowników dzięki analizie danych. Platforma jest otwarta dla innych firm medialnych.
Big Data pozwala przewidywać zachowania konsumentów
Analiza Big Data może dostarczyć cennych informacji na temat zachowań klientów i skuteczności kampanii reklamowych. Szczególnie pożądane przez przedsiębiorców są usługi związane z wydobywaniem danych z treści publikowanych w social media. Pozwala to na porównywanie pozycji marki względem konkurencji, a także badanie odczuć ludzi związanych z wizerunkiem polityków. Dane...
Australijski oddział Google jest atakowany przez lokalne organy nadzorujące z powodu praktyk gromadzenia danych na urządzeniach z Androidem – w szczególności sprzecznych z prawem ustawień danych lokalizacji.
Taśmowe oglądanie seriali staje się coraz częstsze
Trwająca moda na taśmowe oglądanie seriali czasami przybiera coraz większą skalę. Internauci licytują się między sobą na liczbę obejrzanych odcinków za jednym zamachem. – Osoby, które są wysoko zbingowane, będą siedziały przed telewizorem, tabletem czy komórką nawet i kilka godzin bez przerwy – mówi Anna Jupowicz-Ginalska z Uniwersytet...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764