logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe noże ręczne

  PR 16.08.2006, przeczytano 1418 razy

Centrum Promocji REKLAMIX (www.reklamix.pl) od 21 sierpnia wprowadzi do swojej oferty 2 nowe noże.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-noze-reczne,4313,artykul.html

- nóż ze specjalnym ostrzem do cięcia pojedyńczej warstwy folii - papieru. Nóż ten znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje konieczność odcięcia folii naklejonej na podłoże, bez uszkodzenia podłoża np. na karoserii samochodu (rmx-1.jpg)

- nóż z podwójnym ostrzem do wycinania linii o stałej szerokości. Możliwe jest cięcie linii o szerokościach: 1 mm, 1,5 mm i 2 mm. Ostrza nie mają ogranicznika głębokości cięcia jak w nożu powyżej. Nóż znajduje zastosowanie np. do wycinania artystycznych wzorów na szybie oklejonej folią imitującą piaskowanie.

W specjalnej ofercie promocyjnej będzie można nabyć pojedyńczą oprawkę noża z wymienionymi wyżej ostrzami


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: reklamix

(Włodzimierz Cioć)

reklamix o sobie:

Pomagam robić reklamy. Dostarczam materiały, akcesoria, narzędzia i półfabrykaty do produkcji reklam. Zapraszam do sklepu stacjonarnego w Bydgoszczy oraz do sklepu internetowego "REKLAMIX - materiały do reklam" http://sklep.reklamix.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Via Color odlicza dni do największych targów branży reklamy i poligrafii – RemaDays 2020. W dniach 12 – 14 lutego, już po raz kolejny, odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.
Drugie życie banerów reklamowych
Według badań przeprowadzonych przez firmę Biffa zajmującą się gospodarką odpadami, w każde święta Bożego Narodzenia ilość odpadów wytwarzanych w Wielkiej Brytanii wzrasta o 30 procent. I chociaż sami Polacy nie generują porażającej ilości śmieci, na finalny poziom wielkości wyprodukowanych odpadków wpływa specyfika naszego przemysłu oraz produkcja energii....
Wrocławska spółka Kogifi Consulting Group – zajmująca się wdrożeniami rozwiązań marketingu cyfrowego i customer experience – otworzyła pierwszą zagraniczną placówkę w Szwecji. Nowym biurem zarządzają doświadczeni eksperci z lokalnego rynku IT: Jonas Billing i Tobias Folkensson. Ekspansja na rynek skandynawski to kolejny krok na drodze budowania i rozwijania...
Harbingers wita Weronikę Bazarnik – Content Marketing Specialist
W grudniu szeregi krakowskiej agencji digitalowej Harbingers zasiliła Weronika Bazarnik. Weronika dołączyła do zespołu jako Content Marketing Specialist.
ORLEN Team wzmocnił kolejny utytułowany sportowiec – Bartłomiej Marszałek, pierwszy w historii Polak startujący w wodnej Formule 1, najbardziej prestiżowej i widowiskowej klasie wyścigów motorowodnych na świecie. PKN ORLEN w sezonie 2020 i 2021 będzie wspierać go w walce o mistrzowski tytuł.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764