logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe obiektywy Laowa w ofercie Foxfoto

  PR 09.10.2019, przeczytano 268 razy
ilustracjastrzałka
Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2 1

Firma Foxfoto – dystrybutor Venus Optics – mam przyjemność poinformować o poszerzeniu naszej oferty o nowe obiektywy Laowa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-obiektywy-laowa-w-ofercie-foxfoto,384279,artykul.html

Laowa 4 mm f/2,8 Fisheye to kolejny niezwykle oryginalny obiektyw od Venus Optics. Pozwala uzyskać ekstremalnie szerokie 210° pole widzenia w formie koła. Ta jedyna w swoim rodzaju konstrukcja przeznaczona jest dla aparatów z systemu Micro 4/3. „Rybie oko” Laowy to obiektyw stworzony do zadań specjalnych.

ilustracjastrzałka

Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2:1 to klasyczny obiektyw makro o ogniskowej 100 mm, oferujący niespotykaną u konkurencji skalę odwzorowania oraz apochromatyczną charakterystykę obrazowania. To obiektyw, który stanie się Twoim ulubionym towarzyszem podczas podróży do świata makrofotografii oraz niezastąpionym narzędziem do tworzenia fantastycznych portretów.

Laowa 17 mm f/4,0 Zero-D to w chwili swojej premiery najszerszy na świecie obiektyw do średnioformatowego systemu Fujifilm G. Zachwyca on nie tylko swoją znakomitą jakością optyczną, ale także niemal zerową dystorsją oraz niewielką minimalną odległością ostrzenia.

ilustracjastrzałka

Ponadto Laowa uzupełnia ofertę filtrów UV o średnicę 86 mm oraz mocowanie statywowe do obiektywów Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2:1.

  • Obiektyw Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2:1 do Canon EF - 2399 zł
  • Obiektyw Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2:1 do Nikon F - 2399 zł
  • Obiektyw Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro 2:1 do Sony E - 2399 zł
  • Obiektyw Venus Optics Laowa 4 mm f/2,8 Fisheye do Micro 4/3 - 1199 zł
  • Obiektyw Venus Optics Laowa D-Dreamer 17 mm f/4,0 Zero-D do Fujifilm G - 5999 zł
  • Filtr UV Venus Optics Laowa - 86 mm - 159 zł
  • Mocowanie statywowe do obiektywu Venus Optics Laowa CA-Dreamer 100 mm f/2,8 Macro - 169 zł

Źródło: Foxfoto

www.foxfoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

LFP Industrial Solutions: debiut na Remadays 2020
Na odbywających się w dniach 12-14 lutego 2020 targach RemaDays zebrała się cała branża reklamowa. Po raz pierwszy pojawiła się tam firma LFP Industrial Solutions, która udowodniła, że już wkrótce reklama nie będzie mogła obyć się bez druku 3D. Stoisko firmy odwiedziły rzesze przedstawicieli branży, przyglądające się z zaciekawieniem przygotowanym prezentacjom...
„Herbapol-Lublin” S.A., lider w segmencie syropów owocowych wystartował właśnie z kampanią telewizyjną promującą syropy wzbogacone o  witaminę D.
„Nie kupuj – naprawiaj” z Fixly.pl
Blisko połowa Polaków deklaruje, że zamiast kupować nowe przedmioty i urządzenia, stara się naprawić te już posiadane, dając im w ten sposób „drugie życie”. Zachęca do tego również Fixly, który w ramach kampanii „Nie kupuj – naprawiaj” zgromadził w jednej kategorii usługi związane z oddawaniem starych lub zepsutych...
W wyniku wygranego przetargu agencja od stycznia odpowiada za komunikację włoskiej marki kawy w mediach społecznościowych.
Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy - kampania T‑mobile
Samochód przed zakupem możemy przetestować w ramach jazdy próbnej, ubrania możemy przymierzyć i zwrócić. Dlaczego inaczej miałoby być w przypadku oferty telefonii komórkowej? T‑Mobile udowadnia, że w najlepszej sieci wcale nie musi tak być. Od teraz nowi klienci magentowego operatora mogą zrezygnować z oferty w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot kosztów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764