logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe osoby w redakcji Kukbuk.pl

  PR 11.04.2019, przeczytano 239 razy

W związku z uruchomieniem nowego portalu KUKBUK.PL do zespołu redakcji online dołączyły cztery nowe osoby. Wydawnictwo stawia na doświadczonych specjalistów. Pracę w KUKBUK-u rozpoczęli: Anna Czajkowska, Agata Jankowska, Magda Malicka i Maciej Niemojewski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-osoby-w-redakcji-kukbuk.pl,382045,artykul.html

Anna Czajkowska objęła stanowisko redaktor prowadzącej nowego serwisu KUKBUK.PL. Wcześniej współpracowała m.in. z redakcją „Futu” i stacjonowała w nowojorskim oddziale „Monocle”. Była również pomysłodawczynią i redaktorką naczelną kwartalnika „Fathers”.

Agata Jankowska została dyrektorką artystyczną online. Wcześniej na tym samym stanowisku pracowała w Jamie Magazine oraz w magazynie o podróżach – Voyage. W tym ostatnim
była również redaktorką naczelną.

ilustracjastrzałka

Magda Malicka rozpoczęła współpracę z KUKBUK-iem na stanowisku redaktorki działu online. Większość swojego zawodowego życia spędziła w oświacie, pracując z dziećmi. Od kilku lat współpracuje z wydawnictwem Zielona Sowa. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji dla najmłodszych – głównie książek edukacyjnych.

ilustracjastrzałka

Maciej Niemojewski dołączył do zespołu redakcyjnego jako fotograf. Przez ostatnie lata asystował na licznych planach zdjęciowych i filmowych. Zajmował się również fotografią dokumentalną.

ilustracjastrzałka

Źródło: KUKBUK

www.kukbuk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Powołano nowy zarząd PMPG Polskie Media
Rada Nadzorcza PMPG Polskie Media S.A. na posiedzeniu 23 kwietnia 2019 roku powołała do zarządu spółki troje kluczowych menedżerów spółki o długoletnim stażu: Ewę Rykaczewską, Piotra Piaszczyka i Roberta Pstrokońskiego.  Objęcie funkcji przez nowych członków zarządu nastąpi 1 maja 2019r.  Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację...
Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764