logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe osoby w redakcji Kukbuk.pl

  PR 11.04.2019, przeczytano 378 razy

W związku z uruchomieniem nowego portalu KUKBUK.PL do zespołu redakcji online dołączyły cztery nowe osoby. Wydawnictwo stawia na doświadczonych specjalistów. Pracę w KUKBUK-u rozpoczęli: Anna Czajkowska, Agata Jankowska, Magda Malicka i Maciej Niemojewski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-osoby-w-redakcji-kukbuk.pl,382045,artykul.html

Anna Czajkowska objęła stanowisko redaktor prowadzącej nowego serwisu KUKBUK.PL. Wcześniej współpracowała m.in. z redakcją „Futu” i stacjonowała w nowojorskim oddziale „Monocle”. Była również pomysłodawczynią i redaktorką naczelną kwartalnika „Fathers”.

Agata Jankowska została dyrektorką artystyczną online. Wcześniej na tym samym stanowisku pracowała w Jamie Magazine oraz w magazynie o podróżach – Voyage. W tym ostatnim
była również redaktorką naczelną.

ilustracjastrzałka

Magda Malicka rozpoczęła współpracę z KUKBUK-iem na stanowisku redaktorki działu online. Większość swojego zawodowego życia spędziła w oświacie, pracując z dziećmi. Od kilku lat współpracuje z wydawnictwem Zielona Sowa. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji dla najmłodszych – głównie książek edukacyjnych.

ilustracjastrzałka

Maciej Niemojewski dołączył do zespołu redakcyjnego jako fotograf. Przez ostatnie lata asystował na licznych planach zdjęciowych i filmowych. Zajmował się również fotografią dokumentalną.

ilustracjastrzałka

Źródło: KUKBUK

www.kukbuk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764