logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe perspektywy – PREMIERY w technologii DTF! API.PL na targach Promo Show 2024

  S 01.02.2024, przeczytano 955 razy
ilustracja

API.PL zaprasza na swoje stoiska B2 i B3 podczas Promo Show 2024, na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku, które odbędą się w dniach 14-15 lutego 2024 r. oraz na stoisko B1 naszego Partnera, firmy EPSON.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/patronat-signs.pl%3A-nowe-perspektywy-%E2%80%93-premiery-w-technologii-dtf%21-api.pl-na-targach-promo-show-2024,402959,artykul.html

Co może zainteresować firmy na targach?

Na tegorocznym Promo Show 2024 API.PL prezentuje trzy NOWOŚCI - urządzenia związane z technologią DTF. To premierowe pokazy z zakresu druku transferów DTF na tekstylia, druku DTF UV oraz rozwiązań do cięcia DTF. Podczas prezentacji przedstawimy pełen proces produkcji transferów DTF.

W ramach uczestnictwa w targach, API.PL, wspólnie z organizatorem PROMO SHOW 2024, przygotowało również prezentacje w ramach AKADEMII TECHNOLOGII ZDOBIENIA, które odbędą się o godzinach 10.45, 12.15 i 13.45 na stoisku B3. Zapraszamy na prelekcje dot. różnych technologii druku i znakowania, zarówno tekstyliów, jak i różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Zespół API.PL z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze odpowiedniej technologii do określonych potrzeb w rozwoju produkcji.

Ponadto, zachęcamy do odwiedzenia stoiska B1 firmy EPSON, gdzie z naszymi doradcami będzie można porozmawiać o rozwoju w oparciu o urządzenia tej marki – zarówno nowości, jak i sprawdzone rozwiązania do druku na tekstyliach, do druku wielkoformatowego LPF, pigmentowego czy też druku etykiet.

Nie przegapcie PROMO SHOW 2024 – 14-15 lutego 2024 r. Lokalizacja: WARSAW EXPO XXI, Warszawa. API.PL serdecznie zaprasza do inspirujących spotkań i rozmów o rozwoju biznesu.

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sony zdobywcą czterech nagród w konkursie TIPA 2024
Firma Sony ma przyjemność poinformować, że stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association) ponownie doceniło jej innowacje i osiągnięcia czterema nagrodami TIPA, między innymi w kategoriach „NAJLEPSZY HYBRYDOWY APARAT PROFESJONALNY” (Sony α9 III) i „NAJLEPSZY SPECJALISTYCZNY APARAT APS-C” (α6700).
Sony FE 16–25 mm F2.8 G: zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny G
Firma Sony poinformowała, że w ofercie jej pełnoklatkowych obiektywów α (Alpha) z mocowaniem typu E pojawi się nowy model FE 16–25 mm F2.8 G. Ten zmiennoogniskowy obiektyw szerokokątny pozwala utrzymać pełne otwarcie przysłony F2.8 w całym zakresie ogniskowych, od 16 mm do 25 mm. Łączy wysoką jakość obrazu z kompaktową,...
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital. Zwycięską ofertę złożyła agencja Initiative. Firma zajmie się kompleksowymi działaniami reklamowymi VeloBanku. Pierwsza wspólna kampania zostanie zrealizowana już w maju br.
Zagrożone gatunki w 3D: kampania LG na Times Square
Zapowiadając nadejście Dnia Ziemi 2024, firma LG Electronics, zaprezentowała dziś trójwymiarowy anamorficzny obraz na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku, zwracając uwagę na wrażliwe i zagrożone gatunki zwierząt. Seria LG Endangered Species Series, która będzie trwała przez cały 2024 r., obejmuje współpracę z Discovery Education i National Wildlife...
Bramkarz Manuel Neuer ambasadorem kampanii Hisense
Międzynarodowy producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Hisense, rozpoczęła dziś kampanię „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024, zawierając kontrakt z niemieckim bramkarzem, zdobywcą Pucharu Świata i kapitanem FC Bayern Monachium Manuelem Neuerem.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764