logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe plotery Handtop w ofercie Via Color

  PR 05.02.2019, przeczytano 1650 razy

Via Color po raz kolejny zaskoczył. Firma właśnie poszerzyła swoją ofertę o innowacyjne plotery HandTop. Choć ten typ drukarek stołowych UV ma bardzo dobrą opinię za granicą, to do tej pory klienci z Polski nie mieli do nich łatwego dostępu. W od różnieniu od innych dystrybutorów urządzenia będą dostępne od ręki prosto z magazynu w Polsce. Teraz wybór jest wszechstronny, bo Via Color wprowadził 11 urządzeń HandTop ze stołami roboczymi w 6 rozmiarach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-plotery-handtop-w-ofercie-via-color,381114,artykul.html

Wielkość ploterów można dostosować do swoich potrzeb, mając przy tym gwarancję najwyższej jakości.

- Najlepiej pracuje się na sprawdzonych i zaufanych urządzeniach. Takich, które zostały zweryfikowane przez rynek i pomimo dużej konkurencji podbiły serca klientów, zwiększając zyski w ich firmach. Takie są właśnie plotery HandTop. Wprowadziliśmy je do sprzedaży na polskim rynku, żeby usprawnić codzienną pracę naszych klientów i wyjść im naprzeciw. A jak wiadomo, inne potrzeby ma niewielki punkt kserograficzny, a inny duża agencja reklamowa czy firma z branży budowlanej. Plotery HandTop dedykowane są wszystkim dlatego, że są wszechstronne i różnorodne. - mówi Kacper Ragus, product manager Via Color.

Co łączy wszystkie 11 modeli? Przede wszystkim stabilność i wysoka jakość druku nawet przy dużym obciążeniu. Plotery HandTop mają wygodne stoły i wyposażone są w sekcje podsysu wraz z poduszką powietrzną. W praktyce oznacza to, że dużą przyczepność materiałów do blatu. Nic się nie przesuwa, całość działa sprawnie i drukuje równomiernie. Nawet na tych niewygodnych powierzchniach, jak tafle szkła, nieoszlifowane plastry drewna czy tworzywa sztuczne. Rozwiązania zastosowane w ploterach HandTop zwiększają ergonomię pracy.

Nowoczesne rozwiązania zwiększają komfort użytkowania plotera

Drukarki HandTop posłużą klientom przez długie lata, sprawdzając się w każdej sytuacji i radząc sobie z każdym zadaniem. Dużą zaletą jest możliwość wyboru preferowanych głowic, mogą to być produkty Ricoh 5 generacji lub KYOCERA KJ4A. Oba typy głowic to dzieła japońskiej produkcji. Od lat utrzymują swoją wysoką pozycję na rynku. Z prostych powodów: są trwałe, niezawodne, wydajne i dają doskonałe efekty. Umożliwiają wysokiej jakości druk i dużą precyzję z rozdzielczością 1200 x 1200 dpi.

Warto tutaj nadmienić, że ploter wyposażony jest też w innowacyjny system utrzymania czystości głowic. Dzięki temu nawet przy wydajnej, stałej pracy przez całą dobę, urządzenie zachowuje wspaniałą kondycję.

Przejdźmy do tematu jakości druku, bo plotery HandTop zaskakują także na tym polu. Jak przystało na wysokiej klasy drukarki UV z opcją druku fali z rozproszeniem, tworzą precyzyjny i płynny obraz. Nawet najmniejszy detal jest bardzo dokładny i dopracowany. Co więcej, plotery HandTop drukują w jednym przebiegu z bielą oraz lakierem, to system kolorów CMYK Lc Lm + W + V.

- Dobra jakość druku na profesjonalnym ploterze to nie tylko zasługa samej maszyny, ale także akcesoriów do niej dobranych. Drukarki HandTop dostępne są w komplecie z atramentami NUtec, które cechują się szeroką paletą barw, głęboką pigmentacją i odpornością na ścieranie. Są bezpieczne dla głowic i dobrze współpracują z wieloma primerami. - dodaje Kacper Ragus.

Tanie, gotowe do wdrożenia i proste w obsłudze

Via Color wprowadził do sprzedaży aż 11 modeli HandTop. Łączy je funkcjonalność, ale różnią się wielkością. Każdy klient może wybierać spośród sześciu rozmiarów powierzchni roboczej, 3 rozmiarów hybryd lub dwóch modeli z drukiem z roli na rolę, czyli UV z R2R. Ich ceny zaczynają się już od 149 900 zł netto.

Cena w leasingu jest znacznie wygodniejsza dla większości przedsiębiorstw, bo spada do 1499 zł miesięcznie. To niewielka inwestycja, która z pewnością przyniesie zyski. Dowodzą tego liczne wdrożenia na świecie, które zostały zakończone sukcesem.

Plotery dostępne są w magazynach, więc od chwili zamówienia do instalacji urządzenia w firmie może minąć zaledwie 5 dni. Via Color zajmuje się transportem oraz wdrożeniem, więc nie trzeba przejmować się kwestią zamontowania urządzenia w agencji czy w drukarni. Oczywiście w cenie jest też profesjonalne przeszkolenie operatorów urządzenia. Tak, żeby codzienna praca była prosta, wydajna i przynosząca dobre efekty.

Źródło: Via Color

www.viacolor.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ViaColorViaColor o sobie:

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych. Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Hłe hłe hłe

avatar użytkownika
,

Podzielisz się jakąś precyzyjniejszą myślą?  

Najnowsze w tym dziale

Coca-Cola Polska we współpracy z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką aktywnie wspiera tysiące kobiet w Polsce w rozwoju zawodowym. Największa inicjatywa „Sukces to Ja”, której głównym celem jest poprawa sytuacji Polek poprzez wsparcie i aktywizację zawodową, nabrał szczególnego znaczenia w obecnej, trudnej sytuacji, związanej z pandemią COVID-19. Program dostarcza praktyczną...
Jarosław Miszczak, dotychczas Head of Client Service w Bluerank, awansował na stanowisko Client Service Director. Rafał Trąbski – wcześniej Head of Paid Search – objął funkcję Paid Search Director.
Firma Dassault Systèmes poinformowała, że prawie wszyscy konsumenci oczekują dziś personalizacji zakupionych produktów i usług. Oczekiwania dotyczące personalizacji produktów obecne są we wszystkich grupach wiekowych, ale są szczególnie silne wśród młodszych nabywców i dotyczą wielu kategorii rynkowych, takich jak mobilność, opieka...
Nowy sklep internetowy „Herbapol-Lublin” S.A.
W drugiej połowie maja wystartował nowy sklep internetowy firmy „Herbapol-Lublin” S.A., który od teraz znajduje się pod adresem: e-herbapol.com.pl. Odświeżona witryna zachęca nowoczesnym wyglądem oraz przyjaznym i funkcjonalnym dla użytkownika układem strony. Na nowej platformie zakupowej dostępne są wszystkie produkty z portfolio firmy.
Firma BSH przeznaczyła część budżetu reklamowego na wsparcie placówek medycznych
W ramach walki z pandemią koronawirusa producent AGD marki Bosch wyposażył w najpotrzebniejszy sprzęt gospodarstwa domowego ponad 220 placówek medycznych w całym kraju. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych, o tę kwotę firma obniżyła swój budżet marketingowy. Wsparcie trafiło m.in. do szpitali zakaźnych, oddziałów ratunkowych, a...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764