WIADOMOŚCI

Nowe płótno do druku wielkoformatowego Ikonos Canvas

PiotrSulkowski  PR - bezpłatny materiał PR | 04.09.2012, przeczytano 1994 razy
ilustracja
Nowe płótno do druku wielkoformatowego Ikonos Canvas

Rodzina canvasów Ikonos poszerzyła się o amerykańskiej produkcji, ekskluzywne płótno do zadruku wielkoformatowego w technologii solwentowej oraz UV.

Płótna to specjalistyczny rodzaj materiał do druku. W druku wielkoformatowym przyjęła się nazwa z języka angielskiego – Canvas. Płótna służą najczęściej do druku reprodukcji obrazów, fotografii ślubnej i rodzinnej, elementów wyposażenia wnętrz, aplikacji wystawienniczych i dekoracyjnych. Struktura imitująca naturalne płótno malarskie dodaje takiej pracy charakteru ręcznie malowanego obrazu. Z uwagi na materiał z którego są wykonane, możemy wyróżnić płótna poliestrowe oraz bawełniane.

Ikonos Canvas 300 to bawełniano-poliestrowe, bardzo wysokiej jakości płótno do druku wielkoformatowego. Gwarantuje ona bardzo wysoką jakość i dokładność druku oraz bardzo żywe kolory. Intensywna kolorystyka to niewątpliwy atut nowej płótna Ikonos Canvas 300. Powłoka materiału jest pół-błyszcząca.

Canvas ten proponowany jest w kilku szerokościach od 1.06 przez 1.27, 1.37 do 1.52 metra. Długość nawoju na gilzie wynosi 22.85 metra. Płótno Ikonos Canvas 300 jak nazwa sugeruje to materiał o gramaturze 300 g/m2 i grubości 400 mikronów. Płótno to może być zadrukowane dowolnym atramentem eko-, mild- i twardo-solwentowym a także w technologi UV!

Źródło: Atrium

media.atrium.com.pl

Dodatkowe informacje:

Wyłącznym dystrybutorem materiałów Ikonos w Polsce jest Atrium Centrum Ploterowe.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 30.05.2016, 42 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2016 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone