logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe programy Wirtualnej Polski

  PR 06.11.2020, przeczytano 516 razy
ilustracja
Newsroom - Marek Kacprzak, Patrycjusz Wyżga, Agnieszka Kopacz, Mateusz Ratajczak

Jesienią w Wirtualnej Polsce debiutują nowe produkcje wideo. Wśród propozycji są m.in. „Na własnej skórze”, „Zawodowcy”, „Kto pyta”, „Okrywamy karty” oraz „Pomysł na dom”. W  WP nie zabraknie również kontynuacji znanych formatów informacyjnych: „Tłit”, „Money. To się liczy” oraz „Newsroom”. Wszystkie programy są dostępne m.in. w serwisie WP Wideo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-programy-wirtualnej-polski,389086,artykul.html

Prowadzący program „Zawodowcy”, Kuba Jankowski, weryfikuje pogłoski i potencjał konkretnych zawodów. Wraz z ekspertami analizuje różne branże, doświadczenia, specjalistyczne umiejętności i konkurencję na rynku pracy. Program uporządkuje wiedzę na temat zarobków w konkretnych dziedzinach i wskaże potencjalnie ciekawszą drogę zawodową. Nie zabraknie pytań o konkretne kwoty, a z przekonaniami na temat swojego zawodu zmierzą się m.in. fotograf ślubny, kelnerka, kierowca samochodu ciężarowego i kurier.

Kto pyta” to talk-show, w którym odpowiedzi na trudne pytania to nie wszystko. Zaproszeni przedstawiciele świata kultury, mediów, sportu, show-biznesu i polityki muszą odgadnąć, kto jest autorem pytań nt. historii z życia, sekretów i zakulisowych ciekawostek, a później skonfrontować się z tą osobą – małżonkiem, przyjacielem, a może politycznym wrogiem? Program prowadzi Paulina Gumowska, która pokazuje swoich rozmówców z innej perspektywy, niż ta prezentowana w social mediach.

W nowym  formacie „Na własnej skórze” redaktorzy dowiadują się, gdzie leżą ich granice, weryfikują prawdziwość popularnych mitów, poddają się różnego rodzaju próbom, konfrontują własne lęki i oczywiście opowiadają o swoich wrażeniach widzom. Zespół programu co tydzień sprawdza m.in. czy lotniczy laik jest w stanie wylądować samolotem, jak bolesne jest laserowe usuwanie tatuażu oraz jakie przeciążenie grawitacyjne może wytrzymać przeciętny człowiek.

Prowadząca „Odkrywamy karty” Magdalena Drozdek, skupia się na filmowych rolach, ciekawych sytuacjach z planów zdjęciowych, wyzwaniach związanych z zawodem aktora czy reżysera. Zamiast przygotowanych pytań, goście programu odkrywają karty z hasłami, takimi jak „najtrudniejsza scena”, „przygoda życia”, „polityka”, „miłość”. Co zdecyduje się wyznać rozmówca? O jakiej filmowej przygodzie opowie? Gośćmi programu będą m.in. Aleksandra Domańska, Piotr Żurawski, Tomasz Włosok, Juliusz Machulski i Małgorzata Bogdańska.

W „Pomyśle na dom” Kuba Jankowski i Jacek Gratkiewicz sprawdzają, czy trend ucieczki poza miasto jest aktualny podczas pandemii. Jak wyglądają domy osób, które opuszczają miasto, szukając ciszy, spokoju i życia bliżej natury? Prowadzący sprawdzą najnowsze trendy w budownictwie i technologiczne nowinki z nim związane. Przyjrzą się bliżej domom budowanym w nowoczesnych technologiach, tym dużym, ale i tym najmniejszym do 35 m2, domkom na przyczepie, w kontenerach, na wodzie i wielu innym ciekawym budynkom.

W jesiennej ramówce Wirtualnej Polski nie zabraknie również nowych sezonów znanych produkcji. To m.in. „Tłit”, w którym Marek Kacprzak i Michał Wróblewski, od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi osobami w kraju, które każdego dnia kształtują naszą rzeczywistość. Punkt widzenia bohaterów wydarzeń, którymi żyje Polska, prowadzący konfrontują z komentarzami w sieci i pytaniami od internautów.

Rozmowy na najbardziej aktualne tematy dotyczące wielkiej ekonomii i osobistych portfeli Polaków odbywają się w „Money. To się liczy”. Program prowadzą Sebastian Ogórek i Mateusz Ratajczak. Gośćmi są decydenci, praktycy, urzędnicy, eksperci. To tutaj polityka ściera się z biznesem, a biznes z polityką. To również tutaj Polacy mogą znaleźć podpowiedzi, jak świadomie podejmować najważniejsze decyzje dotyczące zakupów, nieruchomości, finansowania własnych planów i marzeń.

Newsroom” to program dedykowany bieżącym i najbardziej rozpalającym opinię publiczną zagadnieniom. Od poniedziałku do piątku prowadzący program Agnieszka Kopacz, Sebastian Ogórek, Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak i Patrycjusz Wyżga goszczą czołowych ministrów i polityków, biznesmenów, gwiazdy świata sportu, kultury oraz celebrytów. Wspólnie odpowiadają na pytanie „Czym żyje Polska?”. Do tej pory gośćmi „Newsroomu” byli m.in.: Łukasz Szumowski, Aleksander Kwaśniewski, Rafał Trzaskowski, Zbigniew Boniek, Agnieszka Holland czy Michał Wiśniewski.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jakub Rybski w dziale informacji RMF FM
1 marca do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski. Pracuje jako reporter w warszawskim oddziale radia.
Marcowe nowości i wydarzenia w Radiu Nowy Świat
Od najbliższego piątku, 1 marca Radio Nowy Świat zaprasza na nowy cykl „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Co tydzień znakomity literaturoznawca, profesor i rektor Uniwersytetu Śląskiego Ryszard Koziołek będzie rozmawiał z redaktorem Wojciechem Mannem o książkach - tych najnowszych, ale także tych, które trzeba przeczytać i które...
Nowa oprawa TVN z argentyńską pomocą
Już w piątek widzowie stacji zobaczą TVN w nowej kolorystyce i oprawie. To nie tylko zmiana wizualna, ale także symboliczny przekaz podkreślający, że stacja niezmiennie zaskakuje innowacyjnością. Elementy graficzne zastosowane w nowej oprawie reprezentują połączenie, różnorodność oraz pionierski charakter stacji. Znakiem rozpoznawczym TVN pozostaje – koło, które przyciąga,...
PMPG Polskie Media uruchamia nowy serwis
PMPG Polskie Media, holding mediowy notowany na głównym parkiecie warszawskiej giełdy, zwiększa ofertę proponowanych treści. AWR Wprost, będąca częścią Grupy, uruchamia nowy serwis kulinarny Smaki.pl. PMPG kontynuuje działania nastawione na powiększenie grupy docelowej odbiorców poprzez dywersyfikację przekazywanych treści, dzięki zwiększaniu liczby nowych...
Startuje wiosenna ramówka TVN
Wiosna w TVN to czas niespodzianek i wielkich emocji. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest program „The Traitors. Zdrajcy”, który już w środę 28 lutego zapewni elektryzującą rozgrywkę inspirowaną popularną grą Mafia. Drugim nowym formatem wartym uwagi jest „Czas na Show. Drag Me Out”, który zapowiada kolorową i pełną blasku zabawę....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764