logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe programy Wirtualnej Polski

  PR 06.11.2020, przeczytano 193 razy
ilustracja
Newsroom - Marek Kacprzak, Patrycjusz Wyżga, Agnieszka Kopacz, Mateusz Ratajczak

Jesienią w Wirtualnej Polsce debiutują nowe produkcje wideo. Wśród propozycji są m.in. „Na własnej skórze”, „Zawodowcy”, „Kto pyta”, „Okrywamy karty” oraz „Pomysł na dom”. W  WP nie zabraknie również kontynuacji znanych formatów informacyjnych: „Tłit”, „Money. To się liczy” oraz „Newsroom”. Wszystkie programy są dostępne m.in. w serwisie WP Wideo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-programy-wirtualnej-polski,389086,artykul.html

Prowadzący program „Zawodowcy”, Kuba Jankowski, weryfikuje pogłoski i potencjał konkretnych zawodów. Wraz z ekspertami analizuje różne branże, doświadczenia, specjalistyczne umiejętności i konkurencję na rynku pracy. Program uporządkuje wiedzę na temat zarobków w konkretnych dziedzinach i wskaże potencjalnie ciekawszą drogę zawodową. Nie zabraknie pytań o konkretne kwoty, a z przekonaniami na temat swojego zawodu zmierzą się m.in. fotograf ślubny, kelnerka, kierowca samochodu ciężarowego i kurier.

Kto pyta” to talk-show, w którym odpowiedzi na trudne pytania to nie wszystko. Zaproszeni przedstawiciele świata kultury, mediów, sportu, show-biznesu i polityki muszą odgadnąć, kto jest autorem pytań nt. historii z życia, sekretów i zakulisowych ciekawostek, a później skonfrontować się z tą osobą – małżonkiem, przyjacielem, a może politycznym wrogiem? Program prowadzi Paulina Gumowska, która pokazuje swoich rozmówców z innej perspektywy, niż ta prezentowana w social mediach.

W nowym  formacie „Na własnej skórze” redaktorzy dowiadują się, gdzie leżą ich granice, weryfikują prawdziwość popularnych mitów, poddają się różnego rodzaju próbom, konfrontują własne lęki i oczywiście opowiadają o swoich wrażeniach widzom. Zespół programu co tydzień sprawdza m.in. czy lotniczy laik jest w stanie wylądować samolotem, jak bolesne jest laserowe usuwanie tatuażu oraz jakie przeciążenie grawitacyjne może wytrzymać przeciętny człowiek.

Prowadząca „Odkrywamy karty” Magdalena Drozdek, skupia się na filmowych rolach, ciekawych sytuacjach z planów zdjęciowych, wyzwaniach związanych z zawodem aktora czy reżysera. Zamiast przygotowanych pytań, goście programu odkrywają karty z hasłami, takimi jak „najtrudniejsza scena”, „przygoda życia”, „polityka”, „miłość”. Co zdecyduje się wyznać rozmówca? O jakiej filmowej przygodzie opowie? Gośćmi programu będą m.in. Aleksandra Domańska, Piotr Żurawski, Tomasz Włosok, Juliusz Machulski i Małgorzata Bogdańska.

W „Pomyśle na dom” Kuba Jankowski i Jacek Gratkiewicz sprawdzają, czy trend ucieczki poza miasto jest aktualny podczas pandemii. Jak wyglądają domy osób, które opuszczają miasto, szukając ciszy, spokoju i życia bliżej natury? Prowadzący sprawdzą najnowsze trendy w budownictwie i technologiczne nowinki z nim związane. Przyjrzą się bliżej domom budowanym w nowoczesnych technologiach, tym dużym, ale i tym najmniejszym do 35 m2, domkom na przyczepie, w kontenerach, na wodzie i wielu innym ciekawym budynkom.

W jesiennej ramówce Wirtualnej Polski nie zabraknie również nowych sezonów znanych produkcji. To m.in. „Tłit”, w którym Marek Kacprzak i Michał Wróblewski, od poniedziałku do piątku rozmawiają z najważniejszymi osobami w kraju, które każdego dnia kształtują naszą rzeczywistość. Punkt widzenia bohaterów wydarzeń, którymi żyje Polska, prowadzący konfrontują z komentarzami w sieci i pytaniami od internautów.

Rozmowy na najbardziej aktualne tematy dotyczące wielkiej ekonomii i osobistych portfeli Polaków odbywają się w „Money. To się liczy”. Program prowadzą Sebastian Ogórek i Mateusz Ratajczak. Gośćmi są decydenci, praktycy, urzędnicy, eksperci. To tutaj polityka ściera się z biznesem, a biznes z polityką. To również tutaj Polacy mogą znaleźć podpowiedzi, jak świadomie podejmować najważniejsze decyzje dotyczące zakupów, nieruchomości, finansowania własnych planów i marzeń.

Newsroom” to program dedykowany bieżącym i najbardziej rozpalającym opinię publiczną zagadnieniom. Od poniedziałku do piątku prowadzący program Agnieszka Kopacz, Sebastian Ogórek, Marek Kacprzak, Mateusz Ratajczak i Patrycjusz Wyżga goszczą czołowych ministrów i polityków, biznesmenów, gwiazdy świata sportu, kultury oraz celebrytów. Wspólnie odpowiadają na pytanie „Czym żyje Polska?”. Do tej pory gośćmi „Newsroomu” byli m.in.: Łukasz Szumowski, Aleksander Kwaśniewski, Rafał Trzaskowski, Zbigniew Boniek, Agnieszka Holland czy Michał Wiśniewski.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już 3 marca 2021 r. rozpocznie się kolejny sezon programu „Studio Biznes”. W jego czwartej edycji do dotychczasowych prowadzących - Łukasza Kijka i Tomasza Korniejewa dołączy Dominik Wardzichowski, który będzie odpowiadał za tematykę sportową. Program powróci na strony Gazeta.pl w odmienionej formie i będzie nadawany na żywo z nowego studia portalu.
TikTok kontynuuje działania w zakresie zwiększania bezpieczeństwa swoich użytkowników powołując Europejską Radę Doradczą ds. Bezpieczeństwa. Zadaniem Rady złożonej z liderów opinii oraz ekspertów reprezentujących różne sektory będzie opiniowanie i doradzanie w zakresie polityki i praktyk moderacji treści, pomoc w kształtowaniu regionalnych i...
PMPG Polskie Media S.A. poinformowała, że 17 lutego Prezes Zarządu Grupy PMPG Ilona Weiss zakupiła pakiet 17 965 akcji spółki [PMG] za kwotę 99,6 tys. PLN.  Kurs akcji  w momencie transakcji wynosił 5,54 PLN za akcję.  Walory spółki zwyżkowały przez cały ubiegły tydzień osiągając swoje maksimum w czwartek 18 lutego, kiedy kurs zamknięcia...
W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764