logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

  PR 13.11.2021, przeczytano 457 razy
ilustracjastrzałka

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-rozwiazania-epson-w-ofercie-alstor,393743,artykul.html

- Współpraca z firmą Epson oznacza rzetelne i kompleksowe podejście do klienta. Epson to lider na wielu specjalizowanych rynkach, więc świetnie wpisuje się w naszą filozofię – od lat stawiamy na najlepszych. – powiedział Adam Zwierzynski, CEO Alstor.

W ofercie Alstor dostępne będą drukarki z linii EcoTank i WorkForce Pro, dedykowanych do biur i departamentów średniej i dużej wielkości. Najbardziej zaawansowane modele mogą drukować z prędkością 26 stron na minutę, a ich miesieczny cykl sięga 750 000 stron. Wykorzystują wydajne media opakowane w torby czy butle zastępujące kartridże stosowane w drukarkach laserowych, drastycznie ograniczając ilość odpadów.

Drukarki Epson korzystają z technologii niewymagającej użycia ciepła, co daje szereg korzyści: z brakiem konieczności podgrzewania wiąże się mniejsze zużycie energii, a ponieważ nagrzanie urządzenia nie jest konieczne po jego włączeniu lub wybudzeniu, drukowanie następuje praktycznie natychmiast. Dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła, w drukarkach atramentowych Epson znajduje się mniej części do wymiany niż w drukarkach laserowych – to oznacza mniej ognisk zapalnych, rzadsze przestoje i mniejszy wpływ na środowisko, dzięki minimalnej ilości odpadów.

Skanery biznesowe Epson z serii WorkForce dostępne są w szerokiej gamie, zapewniając odpowiednie rozwiązania różnym grupom klientów. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej 9000 stron, urządzenia mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.

Dla niektórych skanerów szczelinowych dostępna jest opcjonalna przystawka fltbed, świetnie sprawdzi się w miejscach, w których okazjonalnie skanowane są takie nośniki, jak dokumenty zszyte, karty identyfikacyjne, paszporty i inne dokumenty o nieregularnych wymiarach czy nietypowej gramaturze.

Najlepsza w swojej klasie technologia podawania papieru z pierwszym na rynku trybem skanowania powolnego, a także innowacyjna funkcja wykrywania podwójnych arkuszy sprawiają, że skanowanie trudnych w obsłudze nośników — takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m² czy gruby karton o gramaturze 413 g/m² — jest szybkie i efektywne.

Dzięki dostępnym w niektórych modelach WorkForce (np. DS-730N i DS-780N) zaawansowanym funkcjom skanowania za pomocą jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przechodzić do profili zadań, korzystając z intuicyjnego wyświetlacza, i wykonywać skomplikowane zadania skanowania bez wysiłku. Wbudowane w modelach WorkForce ES-500W i WorkForce ES-580W funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalają użytkownikom łatwo i bezpośrednio przesyłać dokumenty na smartfon czy tablet w celu ich łatwego przechowywania lub przesłania ich do platform chmurowych.

Źródło: Alstor

www.alstor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agfa na targach Fespa 2022
Już za kilka dni w Berlinie rozpoczną się targi Fespa 2022, podczas których Agfa zaprezentuje szereg nowych opcji i udoskonaleń w swoich rozwiązaniach do druku inkjetowego. Światową premierę będzie tu miał m.in. ploter Jeti Tauro H3300 LED, wyposażony w opcję lakierowania. Firma zaprezentuje też liczne rozwiązania do zastosowań przemysłowych. Z jej ofertą będzie można...
Branża opakowań pod presją rosnących cen surowców
Polski sektor produkcji opakowań, w najbliższym czasie będzie musiał się zmierzyć z kilkoma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i surowców oraz ich mniejsza dostępność spowodowana wojną na Ukrainie przekładają się na jeszcze wyższe koszty i dużą presję cenową. Według prognoz analityków Santander Bank Polska, przedstawionych w raporcie „Branża opakowań w...
Premiera nowej lakierówki wybiórczej w formacie B2 Duplo Dusense DDC-8000
Firma Duplo, podczas wydarzenia „Celebration of Print”, jakie odbywało się niedawno w Wielkiej Brytanii i dedykowane było dystrybutorom i klientom, zaprezentowała nowe urządzenie do lakierowania w formacie B2 - DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent - prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego...
Sun Chemical poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty SunConnect – kolejnego modułu wzbogacającego pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej.
Przemysłowe DTG z Akonda Tex na Targach FESPA
Targi FESPA Global Print Expo od lat przyciągają zainteresowanych najnowszymi technikami i trendami w inkjetowym druku cyfrowym, ze szczególnym uwzględnieniem formatów reklamowych, gwarantując dostęp do wystawców z całego świata. Właśnie tam, w dniach 31.05-03.06 na stoiskach firm partnerskich, będą do Państwa dyspozycji przedstawiciele Akonda Tex.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764