logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

  PR 13.11.2021, przeczytano 511 razy
ilustracjastrzałka

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-rozwiazania-epson-w-ofercie-alstor,393743,artykul.html

- Współpraca z firmą Epson oznacza rzetelne i kompleksowe podejście do klienta. Epson to lider na wielu specjalizowanych rynkach, więc świetnie wpisuje się w naszą filozofię – od lat stawiamy na najlepszych. – powiedział Adam Zwierzynski, CEO Alstor.

W ofercie Alstor dostępne będą drukarki z linii EcoTank i WorkForce Pro, dedykowanych do biur i departamentów średniej i dużej wielkości. Najbardziej zaawansowane modele mogą drukować z prędkością 26 stron na minutę, a ich miesieczny cykl sięga 750 000 stron. Wykorzystują wydajne media opakowane w torby czy butle zastępujące kartridże stosowane w drukarkach laserowych, drastycznie ograniczając ilość odpadów.

Drukarki Epson korzystają z technologii niewymagającej użycia ciepła, co daje szereg korzyści: z brakiem konieczności podgrzewania wiąże się mniejsze zużycie energii, a ponieważ nagrzanie urządzenia nie jest konieczne po jego włączeniu lub wybudzeniu, drukowanie następuje praktycznie natychmiast. Dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła, w drukarkach atramentowych Epson znajduje się mniej części do wymiany niż w drukarkach laserowych – to oznacza mniej ognisk zapalnych, rzadsze przestoje i mniejszy wpływ na środowisko, dzięki minimalnej ilości odpadów.

Skanery biznesowe Epson z serii WorkForce dostępne są w szerokiej gamie, zapewniając odpowiednie rozwiązania różnym grupom klientów. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej 9000 stron, urządzenia mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.

Dla niektórych skanerów szczelinowych dostępna jest opcjonalna przystawka fltbed, świetnie sprawdzi się w miejscach, w których okazjonalnie skanowane są takie nośniki, jak dokumenty zszyte, karty identyfikacyjne, paszporty i inne dokumenty o nieregularnych wymiarach czy nietypowej gramaturze.

Najlepsza w swojej klasie technologia podawania papieru z pierwszym na rynku trybem skanowania powolnego, a także innowacyjna funkcja wykrywania podwójnych arkuszy sprawiają, że skanowanie trudnych w obsłudze nośników — takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m² czy gruby karton o gramaturze 413 g/m² — jest szybkie i efektywne.

Dzięki dostępnym w niektórych modelach WorkForce (np. DS-730N i DS-780N) zaawansowanym funkcjom skanowania za pomocą jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przechodzić do profili zadań, korzystając z intuicyjnego wyświetlacza, i wykonywać skomplikowane zadania skanowania bez wysiłku. Wbudowane w modelach WorkForce ES-500W i WorkForce ES-580W funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalają użytkownikom łatwo i bezpośrednio przesyłać dokumenty na smartfon czy tablet w celu ich łatwego przechowywania lub przesłania ich do platform chmurowych.

Źródło: Alstor

www.alstor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

HP wprowadza na rynek nową, rewolucyjną platformę druku cyfrowego Pagewide Advantage 2200
HP PageWide Advantage 2200 to najnowsza propozycja dla dostawców usług drukarskich, oferująca niezwykłą wydajność i wszechstronność druku cyfrowego
Capital Markets Day w firmie Stora Enso
13 września br. firma Stora Enso zorganizowała spotkanie online dla inwestorów i akcjonariuszy – Capital Markets Day (CMD). Wydarzenie stało się okazją do zaprezentowania strategicznych dla koncernu obszarów działania i realizowanych w ich ramach inwestycji, przedstawienia planów dotyczących najbardziej perspektywicznych z punktu widzenia Stora Enso...
Wirtualna rzeczywistość w szkoleniach Stora Enso na temat bezpieczeństwa
Jak pokazuje przykład Stora Enso, dygitalizacja może przynosić znaczące korzyści w kontekście tworzenia dodatkowej wartości i podnoszenia wydajności działań, zwiększających bezpieczeństwo pracy. Firma stosuje bowiem rozwiązania z zakresu wirtualnej rzeczywistości, zarówno w celu podniesienia świadomości swoich pracowników względem bezpieczeństwa, ale też by w...
DS Smith i Krones współpracują przy wprowadzeniu na rynek Eco Carrier
DS Smith, dostawca proekologicznych opakowań z tektury falistej, ogłosił dziś współpracę z Krones, dostawcą maszyn i systemów pakujących, w celu stworzenia ECO Carrier – zrobionej z surowców odnawialnych alternatywy dla folii termokurczliwej do butelek wielopakowych PET.
Nowe centrum w Bełchatowie będzie szukać ekoinnowacji w branży opakowaniowej
Łupiny kakaowe, które mogą w przyszłości posłużyć do pakowania czekolady, słoma, wodorosty i stokrotki, których włókna – ze względu na specyficzne właściwości – mogą zwiększać wydajność papieru – to przykłady nieszablonowych surowców, które w przyszłości mogą zastąpić tworzywa sztuczne i spowodować, że branża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764