logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

  PR 13.11.2021, przeczytano 312 razy
ilustracjastrzałka

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-rozwiazania-epson-w-ofercie-alstor,393743,artykul.html

- Współpraca z firmą Epson oznacza rzetelne i kompleksowe podejście do klienta. Epson to lider na wielu specjalizowanych rynkach, więc świetnie wpisuje się w naszą filozofię – od lat stawiamy na najlepszych. – powiedział Adam Zwierzynski, CEO Alstor.

W ofercie Alstor dostępne będą drukarki z linii EcoTank i WorkForce Pro, dedykowanych do biur i departamentów średniej i dużej wielkości. Najbardziej zaawansowane modele mogą drukować z prędkością 26 stron na minutę, a ich miesieczny cykl sięga 750 000 stron. Wykorzystują wydajne media opakowane w torby czy butle zastępujące kartridże stosowane w drukarkach laserowych, drastycznie ograniczając ilość odpadów.

Drukarki Epson korzystają z technologii niewymagającej użycia ciepła, co daje szereg korzyści: z brakiem konieczności podgrzewania wiąże się mniejsze zużycie energii, a ponieważ nagrzanie urządzenia nie jest konieczne po jego włączeniu lub wybudzeniu, drukowanie następuje praktycznie natychmiast. Dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła, w drukarkach atramentowych Epson znajduje się mniej części do wymiany niż w drukarkach laserowych – to oznacza mniej ognisk zapalnych, rzadsze przestoje i mniejszy wpływ na środowisko, dzięki minimalnej ilości odpadów.

Skanery biznesowe Epson z serii WorkForce dostępne są w szerokiej gamie, zapewniając odpowiednie rozwiązania różnym grupom klientów. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej 9000 stron, urządzenia mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.

Dla niektórych skanerów szczelinowych dostępna jest opcjonalna przystawka fltbed, świetnie sprawdzi się w miejscach, w których okazjonalnie skanowane są takie nośniki, jak dokumenty zszyte, karty identyfikacyjne, paszporty i inne dokumenty o nieregularnych wymiarach czy nietypowej gramaturze.

Najlepsza w swojej klasie technologia podawania papieru z pierwszym na rynku trybem skanowania powolnego, a także innowacyjna funkcja wykrywania podwójnych arkuszy sprawiają, że skanowanie trudnych w obsłudze nośników — takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m² czy gruby karton o gramaturze 413 g/m² — jest szybkie i efektywne.

Dzięki dostępnym w niektórych modelach WorkForce (np. DS-730N i DS-780N) zaawansowanym funkcjom skanowania za pomocą jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przechodzić do profili zadań, korzystając z intuicyjnego wyświetlacza, i wykonywać skomplikowane zadania skanowania bez wysiłku. Wbudowane w modelach WorkForce ES-500W i WorkForce ES-580W funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalają użytkownikom łatwo i bezpośrednio przesyłać dokumenty na smartfon czy tablet w celu ich łatwego przechowywania lub przesłania ich do platform chmurowych.

Źródło: Alstor

www.alstor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Prosta falista – diagnoza Konica Minolta o rynku opakowań
Najnowsza publikacja opracowana przez Konica Minolta pt. „Przyszłość tektury falistej na rynku opakowań. Nowe perspektywy” to obszerna diagnoza branży opakowań tekturowych ze szczególnym uwzględnieniem tych produkowanych z tektury falistej. Na bazie wniosków płynących z diagnozy Konica przygotowała także katalog rozwiązań na miarę dzisiejszych i...
Druk cyfrowy etykiet i możliwości jego wykończenia z urządzeniami Grafmasz
Druk cyfrowy etykiet należy do rozwijających się segmentów rynku poligrafii. Dzięki elastyczności możliwe jest realizowanie nisko i średnionakładowych zleceń dotychczas nieopłacalnych w analogowej technologii. Możliwe jest wykonanie etykiet i naklejek niestandardowych, personalizowanych, uszlachetnionych laminatem bądź lakierem.  Wraz z rozwojem druku popularność...
Colours Factory pierwszym w Polsce i drugim na świecie użytkownikiem systemu Avalon N24-90XT
Znacząca automatyzacja procesu przygotowania form drukowych w formacie B0, zwiększenie wydajności działań realizowanych przez cały dział prepress, oszczędności czasowe i mniejsze zaangażowanie pracowników przygotowalni cyfrowej do ręcznych prac związanych z produkcją CtP – to najważniejsze aspekty wdrożenia nowego systemu CtP firmy Agfa Offset w drukarni Colours...
Technologia RFID w poligrafii
Choć technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) jest coraz bardziej obecna w naszym codziennym życiu (jest wykorzystywana przez sklepy spożywcze, odzieżowe, pralnie, hotele, systemy parkingowe i wiele innych) to jeszcze bardziej staje się obecna tam, gdzie jej na co dzień nie widzimy – w logistyce i magazynach – a gdzie odgrywa kluczowe...
Akonda Tex na Fast Textile
Po raz pierwszy na targach Fast Textile swoją ofertę zaprezentuje firma Akonda Tex, będąca autoryzowanym dystrybutorem drukarek d-t-g Aeoon i Polyprint, drukarek rolowych do druku pigmentowego GoTx oraz specjalistycznych systemów do przygotowania i wykańczania tekstyliów pod pigmentowy druk cyfrowy - Pikto Digital.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764