logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe rozwiązania Epson w ofercie Alstor

  PR 13.11.2021, przeczytano 699 razy
ilustracjastrzałka

Od wielu lat Alstor współpracuje z Epson w zakresie sprzedaży duplikatorów nośników optycznych stosowanych w placówkach medycznych. Obecnie dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty skanerów dokumentowych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych tego producenta, rozszerzając swoją ofertę dla integracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-rozwiazania-epson-w-ofercie-alstor,393743,artykul.html

- Współpraca z firmą Epson oznacza rzetelne i kompleksowe podejście do klienta. Epson to lider na wielu specjalizowanych rynkach, więc świetnie wpisuje się w naszą filozofię – od lat stawiamy na najlepszych. – powiedział Adam Zwierzynski, CEO Alstor.

W ofercie Alstor dostępne będą drukarki z linii EcoTank i WorkForce Pro, dedykowanych do biur i departamentów średniej i dużej wielkości. Najbardziej zaawansowane modele mogą drukować z prędkością 26 stron na minutę, a ich miesieczny cykl sięga 750 000 stron. Wykorzystują wydajne media opakowane w torby czy butle zastępujące kartridże stosowane w drukarkach laserowych, drastycznie ograniczając ilość odpadów.

Drukarki Epson korzystają z technologii niewymagającej użycia ciepła, co daje szereg korzyści: z brakiem konieczności podgrzewania wiąże się mniejsze zużycie energii, a ponieważ nagrzanie urządzenia nie jest konieczne po jego włączeniu lub wybudzeniu, drukowanie następuje praktycznie natychmiast. Dzięki technologii niewymagającej użycia ciepła, w drukarkach atramentowych Epson znajduje się mniej części do wymiany niż w drukarkach laserowych – to oznacza mniej ognisk zapalnych, rzadsze przestoje i mniejszy wpływ na środowisko, dzięki minimalnej ilości odpadów.

Skanery biznesowe Epson z serii WorkForce dostępne są w szerokiej gamie, zapewniając odpowiednie rozwiązania różnym grupom klientów. Dzięki osiąganej szybkości 85 stron na minutę i 170 obrazów na minutę, a także wydajności dziennej 9000 stron, urządzenia mogą spełnić oczekiwania najbardziej aktywnych działów.

Dla niektórych skanerów szczelinowych dostępna jest opcjonalna przystawka fltbed, świetnie sprawdzi się w miejscach, w których okazjonalnie skanowane są takie nośniki, jak dokumenty zszyte, karty identyfikacyjne, paszporty i inne dokumenty o nieregularnych wymiarach czy nietypowej gramaturze.

Najlepsza w swojej klasie technologia podawania papieru z pierwszym na rynku trybem skanowania powolnego, a także innowacyjna funkcja wykrywania podwójnych arkuszy sprawiają, że skanowanie trudnych w obsłudze nośników — takich jak cienki papier o gramaturze 27 g/m² czy gruby karton o gramaturze 413 g/m² — jest szybkie i efektywne.

Dzięki dostępnym w niektórych modelach WorkForce (np. DS-730N i DS-780N) zaawansowanym funkcjom skanowania za pomocą jednego przycisku użytkownicy mogą łatwo przechodzić do profili zadań, korzystając z intuicyjnego wyświetlacza, i wykonywać skomplikowane zadania skanowania bez wysiłku. Wbudowane w modelach WorkForce ES-500W i WorkForce ES-580W funkcje Wi-Fi i Wi-Fi Direct pozwalają użytkownikom łatwo i bezpośrednio przesyłać dokumenty na smartfon czy tablet w celu ich łatwego przechowywania lub przesłania ich do platform chmurowych.

Źródło: Alstor

www.alstor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764