logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe rozwiązania LED Direct View od Nec

  PR 13.03.2019, przeczytano 740 razy
ilustracjastrzałka

NEC Display Solutions znacząco poszerza swoją ofertę rozwiązań LED Direct View (dvLED) do Digital Signage wewnątrz i na zewnątrz budynków, jak również do pomieszczeń konferencyjnych. Nowa oferta NEC dvLED obejmuje serie: FA2, LED Q, LED S oraz LED A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-rozwiazania-led-direct-view-od-nec,381617,artykul.html

NEC ma bogate tradycje związane z dvLED oraz wiele udanych instalacji znajdujących się w prestiżowych lokalizacjach. Nowe produkty w  portfolio dvLED firmy, przeznaczone dla wielu różnych branż i zastosowań, są wynikiem współpracy NEC i firmy S[quadrat], pioniera branży LED, kupionego przez NEC w lutym 2018 roku.

ilustracjastrzałka

Obie firmy oferują nowe rozwiązania dvLED, które zapewniają wysoką niezawodność i ciągłość pracy, stanowiąc przyszłościową inwestycję dla użytkowników. Rozszerzona oferta dvLED obejmuje następujące serie:

  • Seria NEC FA2 (FinePitch Advanced) - panoramiczny format 16:9 modułów o niewielkiej odległości pomiędzy pikselami dla standardowej rozdzielczości z inteligentnymi, magnetycznymi kartami pikselowymi i pełnym dostępie serwisowym od frontu; łatwa instalacja dzięki zintegrowanemu zarządzaniu kablami dla zasilania i danych
  • Zestawy serii NEC FA2 - kompletne rozwiązanie dla standardowych ekranów o różnych rozmiarach i rozdzielczościach od HD do UHD. Zawierają moduły LED o małej plamce od 1.2mm, pozwalające na wyświetlanie treści wysokiej rozdzielczości i elastyczną instalację dzięki uchwytom ściennym lub wolnostojącemu statywowi. Na swoim stoisku na ISE 2019 NEC zaprezentował dwa modele: ekran HD 165” do Digital Signage o rozstawie pikseli 1.9mm oraz ekran HD 137” do spotkań i konferencji o wielkości piksela 1.5mm.
  • Seria LED Q (Square) - łatwe w konfiguracji kwadratowe moduły ½ metra, które podczas instalacji można elastycznie dopasować do potrzeb projektu. Seria Q oferuje łatwą instalację i konserwację, przez co jest idealnym rozwiązaniem w wielu zastosowaniach. Goście tegorocznych targów ISE 2019 obejrzeli imponującą instalację artystyczną stworzoną właśnie z wykorzystaniem modułów serii Q.
  • Seria LED S (Slim) - zaprojektowana do zastosowań w witrynach sklepowych, jest doskonałym, niedrogim rozwiązaniem dla handlu detalicznego. Na swoim stoisku na  ISE 2019 firma NEC zaprezentowała ekran o rozmiarze pikseli 3.6mm do okna wystawowego sklepu, zbudowany w oparciu o serię S.
  • Seria LED A (Poster) - wyjątkowo lekka i cienka konstrukcja do mobilnego Digital Signage i informacji wizualnej oraz jako alternatywa dla tradycyjnych roll-upów. Seria A oferuje funkcjonalność plug-and-play ze zintegrowanym odtwarzaczem multimedialnym. Na ISE 2019 można było zobaczyć taki poster w recepcji stoiska NEC.

ilustracjastrzałka

- W lutym przypadła  pierwsza rocznica zakupu przez NEC firmy S[quadrat], jednego z wiodących na świecie dostawców ekranów LED, a nasze nowe produkty odzwierciedlają bogate doświadczenie w tworzeniu nowych technologii, które będą miały znaczący wpływ na wiele branż na rynku - powiedział Andreas Brockschmidt, Senior Vice President Sales and Marketing w S[quadrat]. - Nasi klienci szukają sposobów, aby wywrzeć wrażenie na odbiorcach i skutecznie przekazywać komunikaty nawet w najjaśniejszych środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno w handlu detalicznym, transporcie, jak i korporacjach. Nowe rozwiązania LED reprezentują wspólne wartości NEC i S[quadrat] w zakresie tworzenia doskonałej jakości produktów i łączenia ich z wysokim poziomem wsparcia i usług. Dzięki naszemu naciskowi na stosowanie komponentów najlepszej jakości i przestrzeganiu najsurowszych norm produkcyjnych, nasi klienci mogą być pewni, że ich inwestycja w technologię LED będzie trwała i przyszłościowa.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: NEC Display Solutions Europe

www.nec-display-solutions.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strefa Przemian z More Communications Agency
Agencja more communications agency nawiązała współpracę z Anną Kolasińską i Bartkiem Szemrajem – trenerami, dietetykami i twórcami Strefy Przemian.
25 lat Igepa Polska
W tym roku Igepa, znany dystrybutor m.in. papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi wyjątkowy jubileusz - ćwierćwiecze działalności w Polsce. W sierpniu 1995 roku zarejestrowana została w Krakowie Igepa Polska Spółka z o.o.
Fixit przeszedł rebranding i postawił na rozwój swoich usług
FIXIT SA odświeża swój wizerunek. Nowoczesne logo i strona to zmiany, które są efektem rebrandingu krakowskiej firmy, zapewniającej wysoki poziom Customer Experience dla sektora IT.
Havas Media Group z ofertą TV 360°
Agencja mediowa Havas Media Group wprowadziła do swojej oferty nową usługę – TV 360°, dzięki której możliwe jest dotarcie do wielu użytkowników w całym ekosystemie telewizyjnym w ramach jednej kampanii.
266 najlepszych zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo można oglądać od 8 do 20 lipca w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764