logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe twarze w redakcji „Wprost”

  PR 11.01.2021, przeczytano 375 razy

W pierwszych dniach stycznia do zespołu „Wprost” dołączyli Przemysław Bociąga, który obejmie rolę wydawcy serwisu i dziennikarza, oraz Paweł Rusak, który wesprze redakcję jako szef social mediów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-twarze-w-redakcji-_wprost_,389796,artykul.html

Przemysław Bociąga wcześniej związany był m.in. z wydawnictwem Bauer, gdzie zajmował się projektami książkowymi, z redakcją lifestyle'ową Wirtualnej Polski oraz prasą segmentu horeca. Stale współpracuje z magazynem kulturalno-kulinarnym "Kukbuk". W 2019 roku wydał książkę "Nienaganny. Biografia męskiego wizerunku".

Paweł Rusak jest dziennikarzem i social media managerem z wieloletnim doświadczeniem. Swoje kroki dziennikarskie stawiał w tygodniku „WPROST” w 2003 roku, zaś w kolejnych latach realizował się m.in. w miesięczniku studenckim „?dlaczego”, gdzie pełnił rolę redaktora prowadzącego, w portalu TVP.Info, w miesięczniku Murator, jak również współtworzył redakcję online programu Fakty TVN. W ostatnich latach współtworzył dział social wideo w RASP, który był odpowiedzialny za obsługę social media oraz promocję online programów premium.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764