logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe urządzenia Canon wspierają pracę hybrydową

  PR 19.07.2022, przeczytano 790 razy
ilustracjastrzałka

Canon ogłosił kilka istotnych nowości w znanych seriach urządzeń producenta imageRUNNER ADVANCE, imageRUNNER i-SENSYS X oraz imagePRESS. Nowe rozwiązania zostały stworzone po to, aby wesprzeć małe, średnie i duże firmy w coraz bardziej popularnym modelu pracy hybrydowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenia-canon-wspieraja-prace-hybrydowa,396642,artykul.html

­– Tryb, w jakim pracujemy zmienia się, a przedsiębiorcy szukają coraz to nowych rozwiązań, aby lepiej dopasować się do dzisiejszych realiów. Duże biura z wieloma działami nie są już oczywistością. Wiele przedsiębiorstw potrzebuje rozwiązań, które przystosują je do pracy w różnorodnych środowiskach – wyjaśniają przedstawiciele Canon.

Wśród przedstawionych nowości znalazły się:

  • Nowe modele imageRUNNER ADVANCE DX 4800 oraz imageRUNNER 2700, które oferują najwyższą produktywność, wszechstronną łączność, wysokie standardy bezpieczeństwa cyfrowego oraz łatwość użytkowania i serwisowania. W skrócie: wszystko to, co oferuje dotychczasowe portfolio wielofunkcyjnych urządzeń Canon dla formatu A3, ale w mniejszej formie i z poszerzonymi możliwościami. Nowe modele gwarantują obsługę szerszej gamy podłoży oraz ulepszone możliwości zszywania dokumentów. Przy okazji zostały stworzone w bardziej zrównoważony sposób (ograniczone emisje CO2), a ich niewielkie rozmiary umożliwiają łatwiejszy transport i przechowywanie. Co więcej, szybka instalacja i łatwe utrzymanie gwarantują ich bezproblemową eksploatację w każdym miejscu pracy.

  • Urządzenie laserowe i-SENSYS X C1333, które również oferuje ulepszoną produktywność i jeszcze większe bezpieczeństwo przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiarów względem poprzedników. A dzięki nowemu mechanizmowi użytkownicy mogą cieszyć się z szybkiego druku i skanowania. Obsługa szerokiej gamy podłoży oraz możliwość dwustronnego zadruku na formacie A5 i wykorzystania formatu A6, sprawia, że nowe urządzenie jest doskonałym dodatkiem do każdego biura działającego hybrydowo.

  • Model imagePRESS C270, który daje możliwość jeszcze szybszego skanowania i profesjonalnej jakości druku. Tym samym umożliwia firmom tworzenie eleganckich broszur, katalogów, ulotek i innych materiałów marketingowych bez pomocy zewnętrznego dostawcy usług.

Wszystkie te urządzenia wspiera zaawansowane oprogramowanie do druku i skanowania uniFLOW Online. To dzięki niemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje chmura, a także sprawnie powiązać wszystkie firmowe urządzenia, niezależnie od miejsca ich fizycznego przebywania. Zintegrowane rozwiązanie chmurowe, jakim jest uniFLOW Online, wspiera pracę na odległość oraz w środowisku zróżnicowanym sprzętowo, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą jeszcze sprawniej zarządzać dokumentami w całej swojej organizacji.

Hiro Imamura, Vice President, Marketing & Innovation, Digital Printing & Solutions w Canon Europe, komentuje: „Jak pokazały ostatnie lata, praca hybrydowa może przyjmować różne modele. Elastyczność staje się dziś słowem–kluczem w kontekście tworzenia nowych strategii rozwoju firm. Małe i duże organizacje zwracają się do nas z potrzebą dostosowania ich stylu pracy do większej mobilności, tak, aby wspierać każdego pracownika, niezależnie skąd, kiedy i jak chce pracować. Możliwość dostępu i współdzielenia dokumentów we wszystkich lokalizacjach stanowi dziś potrzebę firm na całym świecie. Odpowiedź na nią stanowi dalsza digitalizacja i wzmacnianie możliwości oprogramowania chmurowego. Wiemy, że koncepcja pracy hybrydowej stale ewoluuje, dlatego wciąż proponujemy nowe rozwiązania, które jeszcze lepiej wspierają produktywność i bezpieczeństwo, a tym samym zaspokajają potrzeby naszych klientów”.

Źródło: Canon Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
Stora Enso poinformowała, że stworzona przez tę firmę pianka opakowaniowa Papira jest z powodzeniem stosowana nie tylko w różnych branżach przemysłu, jako materiał zabezpieczający transportowane produkty, ale też służy do ochrony dzieł sztuki. Baiba – artystka używająca w swojej twórczości szkła – wykorzystuje materiał Papira do bezpiecznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764