logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe urządzenia Epson Surecolor na Festiwalu Druku.pl

  PR 12.09.2019, przeczytano 186 razy
ilustracjastrzałka
SC-P10000

W dniach 18-19 września 2019 roku w Warszawie obędzie się jedenasta edycja prestiżowej imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń branży druku reklamowego. Na evencie będzie także obecny Epson prezentując najnowszą ofertę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenia-epson-surecolor-na-festiwalu-druku.pl,383946,artykul.html

Tegoroczny FestiwalDruku.pl będzie świetną okazją, żeby zapoznać się z portfolio oraz nowościami firmy Epson, zwłaszcza że wiele z nich będzie dostępnych na wyciągnięcie ręki. Wśród urządzeń, które prezentowane będą na stoisku, zobaczyć będzie można drukarkę do nadruków na koszulkach, torbach i innych tekstyliach – SureColor SC-F2100, profesjonalną drukarkę wielkoformatową korzystającą z zestawu 10 tuszów - SureColor SC-P10000, techniczną drukarkę wielkoformatową dla mniejszych firm i biur projektowych - SureColor SC-T5400 czy kompaktową drukarkę fotograficzną do zastosowań komercyjnych – SureLab SL-D800.

ilustracjastrzałka

SL-D800

Gwoździem programu będzie jednak prezentacja drukarki SureColor SC-F6300, która jest następcą modelu SC- F6200. Jest to naprawdę wielkoformatowa (szerokość zadrukowanego nośnika to 44 cale), profesjonalna drukarka sublimacyjna służącą do pracy z tekstyliami i materiałami promocyjnymi. Zmiany jakie nastąpiły w porównaniu do poprzedniego modelu to znacznie uproszczona obsługa urządzenia, pojemniejsze (aż 1,1 l) zasobniki z atramentem i stabilniejsze mocowanie adaptera rolki. Nowy element – zapadka, zapobiega niepożądanemu przesunięciu się adaptera.

SC-F6300 jest też urządzeniem bardziej przyjaznym dla użytkownika od poprzedniego modelu. Zachowując wszystkie sprawdzone rozwiązania zwiększono ilość czynności serwisowych, jakie mogą być wykonane samodzielnie przez uzytkownika. Dzięki temu urządzenie może szybciej wrócić do pracy bez konieczności czekania na interwencję serwisu. Aby jeszcze bardziej ułatwić samodzielną obsługę, bezpośrednio na sprzęcie nadrukowano instrukcje i kody QR prowadzące do filmów instruktażowych pokazujących jak wykonać określoną czynność. O tym jak przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze jest SC-F6300 warto się przekonać na własne oczy odwiedzając stoisko Epsona podczas nadchodzącej imprezy.

  • TERMIN: 18-19 września 2019
  • LOKALIZACJA I ADRES: Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
  • GODZINY OTWARCIA: Dla Wystawców: 8:00 – 18:00, dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00

Źródło: Epson

www.epson.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Głosuję na miłość – startuje kampania wyborcza osób LGBT
18 września rusza kampania wyborcza Głosuję na miłość. Twarzami kampanii są m.in. Michał Piróg, Areta Szpura i Marcin Szczygielski, którzy będą udowadniać, że elektorat LGBT wraz z sojusznikami i sojuszniczkami to siła, która ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów.
Sharp: zmiany organizacyjne w dziale sprzedaży i marketingu
W połowie września w polskim oddziale Sharp nastąpiły znaczące zmiany organizacyjne, dotyczące działów Marketingu i Sprzedaży.
Mimaki zaprezentuje drukarki wielkoformatowe i plotery następnej generacji
Prowadząca ewolucję cyfrowego druku wielkoformatowego w stronę ultrawydajnych, oszczędnych i zrównoważonych procesów produkcyjnych, firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zapowiedziała dziś serię Plus, następną generację cieszących się uznaniem w całej branży drukarek wielkoformatowych i ploterów. Mające swoją ogólnoświatową...
„Be Visible!” to sposób myślenia i mierzenia się z ciągle nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed zespołem Opus B jego klienci. Marki muszą być widoczne. Mają rzucać się w oczy od pierwszego kontaktu i na każdym etapie procesu zakupowego. Łatwo tę wyrazistość zatracić. Trudno ją ponownie odzyskać. Najtrudniej zbudować od podstaw.
Platige Image nominowane do Animago Award 2019
Studio Platige Image zostało nominowane w kategorii Najlepszy cinematik do gry wideo (Best Game Cinematic) w ramach Animago Awards 2019 za trailer Metro Exodus: Artyom's Nightmare.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764