logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe urządzenia Epson Surecolor na Festiwalu Druku.pl

  PR 12.09.2019, przeczytano 393 razy
ilustracjastrzałka
SC-P10000

W dniach 18-19 września 2019 roku w Warszawie obędzie się jedenasta edycja prestiżowej imprezy FestiwalDruku.pl – jednego z największych w Polsce wydarzeń branży druku reklamowego. Na evencie będzie także obecny Epson prezentując najnowszą ofertę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenia-epson-surecolor-na-festiwalu-druku.pl,383946,artykul.html

Tegoroczny FestiwalDruku.pl będzie świetną okazją, żeby zapoznać się z portfolio oraz nowościami firmy Epson, zwłaszcza że wiele z nich będzie dostępnych na wyciągnięcie ręki. Wśród urządzeń, które prezentowane będą na stoisku, zobaczyć będzie można drukarkę do nadruków na koszulkach, torbach i innych tekstyliach – SureColor SC-F2100, profesjonalną drukarkę wielkoformatową korzystającą z zestawu 10 tuszów - SureColor SC-P10000, techniczną drukarkę wielkoformatową dla mniejszych firm i biur projektowych - SureColor SC-T5400 czy kompaktową drukarkę fotograficzną do zastosowań komercyjnych – SureLab SL-D800.

ilustracjastrzałka

SL-D800

Gwoździem programu będzie jednak prezentacja drukarki SureColor SC-F6300, która jest następcą modelu SC- F6200. Jest to naprawdę wielkoformatowa (szerokość zadrukowanego nośnika to 44 cale), profesjonalna drukarka sublimacyjna służącą do pracy z tekstyliami i materiałami promocyjnymi. Zmiany jakie nastąpiły w porównaniu do poprzedniego modelu to znacznie uproszczona obsługa urządzenia, pojemniejsze (aż 1,1 l) zasobniki z atramentem i stabilniejsze mocowanie adaptera rolki. Nowy element – zapadka, zapobiega niepożądanemu przesunięciu się adaptera.

SC-F6300 jest też urządzeniem bardziej przyjaznym dla użytkownika od poprzedniego modelu. Zachowując wszystkie sprawdzone rozwiązania zwiększono ilość czynności serwisowych, jakie mogą być wykonane samodzielnie przez uzytkownika. Dzięki temu urządzenie może szybciej wrócić do pracy bez konieczności czekania na interwencję serwisu. Aby jeszcze bardziej ułatwić samodzielną obsługę, bezpośrednio na sprzęcie nadrukowano instrukcje i kody QR prowadzące do filmów instruktażowych pokazujących jak wykonać określoną czynność. O tym jak przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze jest SC-F6300 warto się przekonać na własne oczy odwiedzając stoisko Epsona podczas nadchodzącej imprezy.

  • TERMIN: 18-19 września 2019
  • LOKALIZACJA I ADRES: Centrum Expo XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
  • GODZINY OTWARCIA: Dla Wystawców: 8:00 – 18:00, dla Zwiedzających: 10:00 – 17:00

Źródło: Epson

www.epson.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stratasys J8 – najbardziej zaawansowane technologicznie drukarki 3D na świecie
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14...
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
W lutym do grona klientów Sfery Group dołączył jeden z wiodących producentów mebli w Europie – firma Paged Meble. Działania komunikacyjne, prowadzone na rzecz firmy, obejmują dwa, strategicznie ważne obszary: rynek kontraktowy oraz rynek mieszkaniowy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764