logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe urządzenia wielofunkcyjne w ofercie Xerox

  PR 16.10.2008, przeczytano 958 razy
ilustracjastrzałka

Xerox zaprezentował dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne. Modele Phaser 3300MFP i WorkCentre 4260MFP umożliwiają podniesienie efektywności pracy z dokumentami i usprawnienie procesu zarządzania informacjami w firmie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenia-wielofunkcyjne-w-ofercie-xerox-,7990,artykul.html

Phaser 3300MFP jest dostępny w cenie od 1 699 złotych brutto dla klienta końcowego. Urządzenie drukuje i kopiuje z prędkością 28 stron na minutę. Dodatkowo zostało wyposażone w funkcję skanowania i faksowania kolorowego. Tryb oszczędzania tonera i kartridż o zwiększonej pojemności pozwalają na ograniczenie kosztów przedsiębiorstwa.

Dzięki opcji skanowania w kolorze oraz czerni i bieli bezpośrednio do przenośnej pamięci typu flash USB, dokumenty można łatwo archiwizować i współdzielić z innymi pracownikami. Phaser 3300MFP jest także wyposażony w oprogramowanie Scan to PC Desktop, które pozwala na wysyłanie dokumentów z urządzenia bezpośrednio na pulpit komputera w celu podglądu, edycji i archiwizacji.

Dodatkowo urządzenie oferuje szeroki zakres funkcji druku przydatnych w codziennej pracy biurowej m.in. druk dwustronny. Phaser 3300MFP wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
Model WorkCentre 4260 został opracowany z myślą o przedsiębiorstwach poszukujących rozbudowanych możliwości urządzeń biurowych. Cena urządzenia została ustalona na poziomie 8 499 złotych brutto dla klienta końcowego. Jest to obecnie najszybsze urządzenie wielofunkcyjne formatu A4 w ofercie firmy Xerox, umożliwiające druk i kopiowanie z prędkością do 53 stron na minutę. Jest to wynik o prawie 20% lepszy w porównaniu z podobnymi urządzeniami innych producentów.

„Przedsiębiorstwa bez względu na wielkość potrzebują urządzeń biurowych, które są niezawodne i pomagają zwiększyć efektywność pracy,” – mówi Roy Harding, vice president, Xerox Office Group for Developing Markets. „Nowe urządzenia wyposażyliśmy w niektóre rozwiązania znane z naszych high-endowych produktów. Dzięki temu użytkownicy biurowi mają do dyspozycji jeszcze lepsze narzędzia, które mogą wykorzystać do zarządzania dokumentami.”

WorkCentre 4260 oferuje w przystępnej cenie rozbudowane narzędzia do zarządzania przepływem pracy (workflow). Dzięki funkcji ID Card Copy pracownicy mogą na jednym arkuszu odbić dwie strony dokumentu tożsamości. Funkcja jest wyjątkowo przydatna w bankach, instytucjach finansowych, czy urzędach podczas archiwizowania danych klientów. Z kolei Fax Forward to E-mail pozwala na oszczędzanie czasu i papieru przez przesyłanie przychodzących faksów na adres e-mail odbiorcy. WorkCentre 4260 posiada funkcję zautomatyzowanego druku dwustronnego i opcję Save Print, która pozwala użytkownikom na zapisanie często drukowanych dokumentów i formularzy na dysku twardym urządzenia.
WorkCentre 4260 umożliwia jednoczesne drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Jeśli jedno z zadań zostanie wstrzymane, np. ze względu na brak odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, opcja Print Around spowoduje, że pozostałe zadania będą wykonywane bez przestojów. Uchroni to pracowników od niepotrzebnych przerw w pracy. Dodatkowo WorkCentre 4260 jest wyposażony w przejrzysty i logiczny kolorowy ekran dotykowy

Inne aktualizacje w portfolio urządzeń biurowych
Wspierając przedsiębiorstwa każdej wielkości, które muszą pracować z większą liczbą wydruków, Xerox zapowiada wprowadzenie do oferty dodatkowego modelu z serii WorkCentre 5200. Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 5222 umożliwia drukowanie 22 stron na minutę i oferuje w standardzie druk dwustronny i do 512 MB pamięci RAM.

Xerox rozszerzył także funkcjonalność urządzeń wielofunkcyjnych WorkCentre 5225 i WorkCentre 5230 przez dodanie konfiguracji do skanowania w kolorze. WorkCentre 5225A i WorkCentre 5230A drukują z prędkością odpowiednio do 25 i do 30 stron na minutę. Seria WorkCentre 5200 dzięki Extensible Interface Platform (EIP), daje niezależnym twórcom możliwość tworzenia oprogramowania aplikacji do obsługi urządzenia i dostosowywanie ekranu dotykowego.

Dostępność
Phaser 3300MFP, WorkCentre 4260 i seria WorkCentre 5200 posiadają certyfikat Energy Star. Wszystkie urządzenia będą dostępne w Polsce u Autoryzowanych Partnerów Xerox od połowy października.

Wszystkie wymienione w tekście urządzenia objęte zostały dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: Xerox Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764