logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe urządzenia wielofunkcyjne w ofercie Xerox

  PR 16.10.2008, przeczytano 961 razy
ilustracjastrzałka

Xerox zaprezentował dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne. Modele Phaser 3300MFP i WorkCentre 4260MFP umożliwiają podniesienie efektywności pracy z dokumentami i usprawnienie procesu zarządzania informacjami w firmie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenia-wielofunkcyjne-w-ofercie-xerox-,7990,artykul.html

Phaser 3300MFP jest dostępny w cenie od 1 699 złotych brutto dla klienta końcowego. Urządzenie drukuje i kopiuje z prędkością 28 stron na minutę. Dodatkowo zostało wyposażone w funkcję skanowania i faksowania kolorowego. Tryb oszczędzania tonera i kartridż o zwiększonej pojemności pozwalają na ograniczenie kosztów przedsiębiorstwa.

Dzięki opcji skanowania w kolorze oraz czerni i bieli bezpośrednio do przenośnej pamięci typu flash USB, dokumenty można łatwo archiwizować i współdzielić z innymi pracownikami. Phaser 3300MFP jest także wyposażony w oprogramowanie Scan to PC Desktop, które pozwala na wysyłanie dokumentów z urządzenia bezpośrednio na pulpit komputera w celu podglądu, edycji i archiwizacji.

Dodatkowo urządzenie oferuje szeroki zakres funkcji druku przydatnych w codziennej pracy biurowej m.in. druk dwustronny. Phaser 3300MFP wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.
Model WorkCentre 4260 został opracowany z myślą o przedsiębiorstwach poszukujących rozbudowanych możliwości urządzeń biurowych. Cena urządzenia została ustalona na poziomie 8 499 złotych brutto dla klienta końcowego. Jest to obecnie najszybsze urządzenie wielofunkcyjne formatu A4 w ofercie firmy Xerox, umożliwiające druk i kopiowanie z prędkością do 53 stron na minutę. Jest to wynik o prawie 20% lepszy w porównaniu z podobnymi urządzeniami innych producentów.

„Przedsiębiorstwa bez względu na wielkość potrzebują urządzeń biurowych, które są niezawodne i pomagają zwiększyć efektywność pracy,” – mówi Roy Harding, vice president, Xerox Office Group for Developing Markets. „Nowe urządzenia wyposażyliśmy w niektóre rozwiązania znane z naszych high-endowych produktów. Dzięki temu użytkownicy biurowi mają do dyspozycji jeszcze lepsze narzędzia, które mogą wykorzystać do zarządzania dokumentami.”

WorkCentre 4260 oferuje w przystępnej cenie rozbudowane narzędzia do zarządzania przepływem pracy (workflow). Dzięki funkcji ID Card Copy pracownicy mogą na jednym arkuszu odbić dwie strony dokumentu tożsamości. Funkcja jest wyjątkowo przydatna w bankach, instytucjach finansowych, czy urzędach podczas archiwizowania danych klientów. Z kolei Fax Forward to E-mail pozwala na oszczędzanie czasu i papieru przez przesyłanie przychodzących faksów na adres e-mail odbiorcy. WorkCentre 4260 posiada funkcję zautomatyzowanego druku dwustronnego i opcję Save Print, która pozwala użytkownikom na zapisanie często drukowanych dokumentów i formularzy na dysku twardym urządzenia.
WorkCentre 4260 umożliwia jednoczesne drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Jeśli jedno z zadań zostanie wstrzymane, np. ze względu na brak odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, opcja Print Around spowoduje, że pozostałe zadania będą wykonywane bez przestojów. Uchroni to pracowników od niepotrzebnych przerw w pracy. Dodatkowo WorkCentre 4260 jest wyposażony w przejrzysty i logiczny kolorowy ekran dotykowy

Inne aktualizacje w portfolio urządzeń biurowych
Wspierając przedsiębiorstwa każdej wielkości, które muszą pracować z większą liczbą wydruków, Xerox zapowiada wprowadzenie do oferty dodatkowego modelu z serii WorkCentre 5200. Czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne WorkCentre 5222 umożliwia drukowanie 22 stron na minutę i oferuje w standardzie druk dwustronny i do 512 MB pamięci RAM.

Xerox rozszerzył także funkcjonalność urządzeń wielofunkcyjnych WorkCentre 5225 i WorkCentre 5230 przez dodanie konfiguracji do skanowania w kolorze. WorkCentre 5225A i WorkCentre 5230A drukują z prędkością odpowiednio do 25 i do 30 stron na minutę. Seria WorkCentre 5200 dzięki Extensible Interface Platform (EIP), daje niezależnym twórcom możliwość tworzenia oprogramowania aplikacji do obsługi urządzenia i dostosowywanie ekranu dotykowego.

Dostępność
Phaser 3300MFP, WorkCentre 4260 i seria WorkCentre 5200 posiadają certyfikat Energy Star. Wszystkie urządzenia będą dostępne w Polsce u Autoryzowanych Partnerów Xerox od połowy października.

Wszystkie wymienione w tekście urządzenia objęte zostały dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: Xerox Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ranking agencji PR według fee income za rok 2018
Związek Firm Public Relations opublikował szósty ranking agencji PR według fee income. Łączny wynik fee income za 2018 rok wyniósł 144 940 000 zł, co daje wzrost łącznego fee income w stosunku do roku 2017 o 12,09%.
Arlon Graphics uruchamia polską stronę
Dla dalszego wsparcia polskich klientów Arlon uruchamia polską wersję swojej strony internetowej. Na stronie jest mnóstwo szczegółowych informacji o produktach,  aplikacjach, profilach druku, wskazówkach technicznych, aktualizacjach oraz o tym, jak otrzymać handlowe lub techniczne wsparcie.
Marta Bresińska awansuje w Os3
Marta Bresińska awansowała na stanowisko Group Account Directora w oS3.  To nowa pozycja w agencji.
Kohe: Nowa strona dla Fundacji Dziedzictwa Kulturowego
Fundacja Dziedzictwa Kulturowego uruchomiła nowa stronę internetową. Projekt i wdrożenie serwisu powierzono Studio Kohe, które zostało wybrane w procesie przeglądu portfolio i weryfikacji przedstawionych ofert.
Usługa Not Recommend odzyskała ponad 3,9 miliona złotych
Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764