logo
WIADOMOŚCI

Nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 w ofercie Sharp

  PR 12.07.2018, przeczytano 542 razy
ilustracjastrzałka

Sharp zaprezentował najnowszy produkt z oferty urządzeń A3 do druku czarno-białego: urządzenie wielofunkcyjne o prędkości drukowania 26 stron na minutę. Model MX-M2630 to nowoczesne narzędzie z funkcjami wykańczania, które posiada również wyjątkowe, wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów, charakterystyczne dla Sharp. Odpowiedni system zabezpieczeń pomaga firmom chronić ich dane podczas przechowywania, skanowania i drukowania, zapewniając zgodność z wymogami RODO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-a3-w-ofercie-sharp,37209,artykul.html

Urządzenie MX-M2630 wyposażone jest w wiele intuicyjnych, wydajnych funkcji, na przykład personalizowany interfejs użytkownika, dostępny na ruchomym ekranie dotykowym LCD, o przekątnej 7 cali. Interfejs jest taki sam, jak we wszystkich pozostałych urządzeniach Sharp, więc użytkownicy znający już inne produkty firmy będą w stanie z łatwością obsługiwać najnowszy model.

MX-M2630 posiada opcję druku podążającego, która zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, w najdogodniejszym momencie. Dzięki temu użytkownicy nie muszą czekać, aż urządzenie będzie wolne, a dokumenty nawet przez moment nie będą leżały na tacy bez nadzoru. W ten sposób zapewnione zostanie bezpieczeństwo danych.

Dodatkowe, opcjonalne funkcje dla modelu MX-M2630 obejmują łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznych dostawców i serwisami w chmurze. Za pomocą modułu Sharp Cloud Connect można uzyskać łatwy dostęp z urządzenia do popularnych usług, w tym Microsoft OneDrive for Business, SharePoint Online, Box i Google Drive.

Użytkownicy mogą łatwo udostępnić współpracownikom zeskanowane dokumenty za pomocą kont Gmail i Microsoft Exchange bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu informacje można bezpiecznie przesłać i otworzyć w dowolnym miejscu i momencie. Sharp proponuje również firmom większą wszechstronność, którą daje wachlarz funkcji opcjonalnych, takich jak Office Direct Print i OCR dla skanowania, które umożliwiają łatwe tworzenie cyfrowych wersji dokumentów w formie edytowalnych plików z opcją wyszukiwania oraz wydruk plików bez konieczności ich otwierania na komputerze.

– Sposoby pracy zmieniają się, a coraz większy nacisk jest kładziony na pracę zdalną, zdalne udostępnianie informacji oraz model BYOD, w którym użytkownicy w sposób elastyczny wykorzystują swoje własne urządzenia mobilne. To zwiększa produktywność, ale również pogłębia zagrożenia. Seria urządzeń MX podąża za zmianami na rynku i wspiera przejście od dokumentów papierowych do cyfrowych, pozwalając firmom zwiększać wydajność bez narażania bezpieczeństwa – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenie MX-M2630 uzupełnia ofertę urządzeń czarno-białych w serii MX, która teraz składa się z 11 modeli, zorientowanych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwe w użyciu funkcje, takie jak we wszystkich monochromatycznych modelach A3, sprawiają, że Sharp oferuje pracownikom, właścicielom firm i managerom IT taką samą, doskonałą funkcjonalność dla prędkości wydruku od 26 do 60 stron na minutę.

Model MX-M2630 jest już dostępny u Sharp i partnerów.

Źródło: Sharp Electronics

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Automaty pod kalendarze trój­dziel­ne z głów­ką i spi­ra­lo­wa­ne od Akondy
Au­to­ma­ty­za­cja, zwi­ęk­sze­nie mo­cy prze­ro­bo­wych przy re­ali­za­cji śred­nich i wy­so­kich na­kła­dów ka­len­da­rzy jest te­ma­tem szcze­gól­nie istot­nym w dru­kar­niach pod ko­niec ro­ku. Akon­da do­star­cza...
U progu „Badge Revolution” z lakierówką Duplo Dusense DDC-810 w firmie Badge4U
Inwestycja w innowacyjne urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D -  Duplo DuSense DDC-810 – z oferty Duplo Polska to jeden z elementów zmian, jakie odnotowuje w ostatnim czasie firma Badge4U. Wszystko po to, by już wkrótce zaproponować rynkowi zupełnie nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie...
W ślad za udanym wprowadzeniem SunLit Publish na rynki wybranych krajów Europy, firma Sun Chemical poinformowała o globalnej dostępności tej nowej serii arkuszowych farb offsetowych klasy premium, dedykowanych produkcji akcydensowej.
Konferencja Podzlecania Druku – dla drukarni i agencji reklamowych
Sposoby na zwiększenie sprzedaży produktów i rozszerzenie asortymentu, możliwości poznania nowoczesnych narzędzi, które to umożliwią (w tym rozwiązań, umożliwiających pełną automatyzację outsourcingu w module Podzlecania w systemie iwarePRINT oraz prezentacja samego systemu), a także sposobność nawiązania relacji biznesowych przedstawicieli drukarni z osobami...
Schur Flexibles Poland wprowadza nową folię. FlexiClose (re) to innowacyjna koncepcja pakowania, która zapewnia optymalną ochronę produktu, jest przyjazna w użytkowaniu, może być wielokrotnie otwierana i zamykana, a także  podlega pełnemu recyklingowi.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone