logo
WIADOMOŚCI

Nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 w ofercie Sharp

Mateusz Zawiślak  PR 12.07.2018, przeczytano 164 razy
ilustracjastrzałka

Sharp zaprezentował najnowszy produkt z oferty urządzeń A3 do druku czarno-białego: urządzenie wielofunkcyjne o prędkości drukowania 26 stron na minutę. Model MX-M2630 to nowoczesne narzędzie z funkcjami wykańczania, które posiada również wyjątkowe, wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów, charakterystyczne dla Sharp. Odpowiedni system zabezpieczeń pomaga firmom chronić ich dane podczas przechowywania, skanowania i drukowania, zapewniając zgodność z wymogami RODO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-a3-w-ofercie-sharp,37209,artykul.html

Urządzenie MX-M2630 wyposażone jest w wiele intuicyjnych, wydajnych funkcji, na przykład personalizowany interfejs użytkownika, dostępny na ruchomym ekranie dotykowym LCD, o przekątnej 7 cali. Interfejs jest taki sam, jak we wszystkich pozostałych urządzeniach Sharp, więc użytkownicy znający już inne produkty firmy będą w stanie z łatwością obsługiwać najnowszy model.

MX-M2630 posiada opcję druku podążającego, która zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, w najdogodniejszym momencie. Dzięki temu użytkownicy nie muszą czekać, aż urządzenie będzie wolne, a dokumenty nawet przez moment nie będą leżały na tacy bez nadzoru. W ten sposób zapewnione zostanie bezpieczeństwo danych.

Dodatkowe, opcjonalne funkcje dla modelu MX-M2630 obejmują łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznych dostawców i serwisami w chmurze. Za pomocą modułu Sharp Cloud Connect można uzyskać łatwy dostęp z urządzenia do popularnych usług, w tym Microsoft OneDrive for Business, SharePoint Online, Box i Google Drive.

Użytkownicy mogą łatwo udostępnić współpracownikom zeskanowane dokumenty za pomocą kont Gmail i Microsoft Exchange bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu informacje można bezpiecznie przesłać i otworzyć w dowolnym miejscu i momencie. Sharp proponuje również firmom większą wszechstronność, którą daje wachlarz funkcji opcjonalnych, takich jak Office Direct Print i OCR dla skanowania, które umożliwiają łatwe tworzenie cyfrowych wersji dokumentów w formie edytowalnych plików z opcją wyszukiwania oraz wydruk plików bez konieczności ich otwierania na komputerze.

– Sposoby pracy zmieniają się, a coraz większy nacisk jest kładziony na pracę zdalną, zdalne udostępnianie informacji oraz model BYOD, w którym użytkownicy w sposób elastyczny wykorzystują swoje własne urządzenia mobilne. To zwiększa produktywność, ale również pogłębia zagrożenia. Seria urządzeń MX podąża za zmianami na rynku i wspiera przejście od dokumentów papierowych do cyfrowych, pozwalając firmom zwiększać wydajność bez narażania bezpieczeństwa – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenie MX-M2630 uzupełnia ofertę urządzeń czarno-białych w serii MX, która teraz składa się z 11 modeli, zorientowanych na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwe w użyciu funkcje, takie jak we wszystkich monochromatycznych modelach A3, sprawiają, że Sharp oferuje pracownikom, właścicielom firm i managerom IT taką samą, doskonałą funkcjonalność dla prędkości wydruku od 26 do 60 stron na minutę.

Model MX-M2630 jest już dostępny u Sharp i partnerów.

Źródło: Sharp Electronics

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Epson na konferencji Summit EOIF Gigacon w Warszawie
Konferencja SUMMIT EOIF GIGACON to dwudniowe wydarzenie dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie, które odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 25 i 26 lipca 2018 roku.
MMDS Consumables, zgodnie z wdrażaną strategią rozwoju, nawiązała współpracę z ABC Allied, działającym na międzynarodowych rynkach producentem chemii poligraficznej. Firma powstała w 1952 roku w USA, a od 1999 roku każdy z produktów do mycia i konserwacji układu farbowego, wodnego, płyt, ogólnej konserwacji maszyn offsetowych oraz flexo jest...
MMDS: Serwis maszyn postpress gratis
Spółka MM Druk Serwis konsekwentnie wdraża strategię rozwoju na 2018 rok. Jednym z założeń ekspansji firmy jest wprowadzenie rozwiązania prekursorskiego na polskim rynku. Polega ono na zagwarantowaniu drukarni ośmiu godzin pracy serwisanta maszyn postpress. Stało się to możliwe dzięki połączeniu potencjału dwóch działów MMDS: Consumables - oferującego...
IV edycja Label Innovations pod patronatem Signs.pl
To już IV edycja Label Innovations „Co mówi twoje opakowanie? Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową.” Tym razem będą to warsztaty kreatywne, które poprowadzą wykładowcy uniwersyteccy oraz wybitni specjaliście w branży opakowaniowej. Najbliższa edycja warsztatów będzie...
Nowy moduł BPM w ofercie Avagraf
Rewolucyjnym określa Avargraf nowy moduł BPM (Bourg Preparation Module) firmy C.P. Bourg do automatycznej obróbki arkuszy po druku cyfrowym. Urządzenie to – jak podkreśla dostawca - optymalizuje tradycyjne procesy produkcji książek w oprawie miękkiej oraz zeszytów szytych drutem poprzez istotne ograniczenie czasu i kosztów produkcji.
 
wtorek 17.07.2018, 106 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone