logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe wielofunkcyjne urządzenia A3 z serii Inkbenefit Professional w portfolio Brother

  PR 21.04.2022, przeczytano 418 razy
ilustracjastrzałka
MFC-J3540DW

Brother ogłosił poszerzenie swojej oferty produktowej o trzy nowe atramentowe urządzenia wielofunkcyjne z serii InkBenefit Professional. Zostały one zaprojektowane z myślą o trwałości i wszechstronności, wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających małych biur oraz zespołów, umożliwiając jednocześnie drukowanie, skanowanie i kopiowanie zarówno w formacie A3, jak i A4. Wszystkie modele z serii InkBenefit Professional są wyposażone w układ drukujący MAXIDRIVE, który definiuje nową technologię druku i zapewnia wysoką jakość, dużą szybkość drukowania oraz niskie koszty eksploatacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-wielofunkcyjne-urzadzenia-a3-z-serii-inkbenefit-professional-w-portfolio-brother,395587,artykul.html

Brother MFC-J2340DW, MFC-J3540DW oraz MFC-J3940DW to profesjonalne atramentowe wielofunkcyjne urządzenia, umożliwiające druk w formacie A3 i A4 z interfejsem sieci bezprzewodowej. Urządzenia wykorzystują wkłady atramentowe o wysokiej wydajności, wynoszącej nawet do 3000 stron w druku czarno-białym i do 1500 w kolorze. Nowe modele z serii osiągają prędkość druku do 28 ipm.

MFC-J3540DW i MFC-J2340DW są wyposażone w jeden podajnik papieru o pojemności do 250 arkuszy A3, natomiast MFC-J3940DW ma dwie takie kasety oraz podajnik wielofunkcyjny na 100 kartek. Dodatkowo dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 stron użytkownik może szybko i wygodnie skanować oraz kopiować dokumenty.

Nowe, profesjonalne urządzenia z serii InkBenefit Professional, są wyposażone w funkcję zdalnego drukowania, która jest dostępna w aplikacji Brother Mobile Connect. Dodatkowo model MFC-J3940DW pozwala na zlecanie wydruków z urządzeń mobilnych z wykorzystaniem komunikacji zbliżeniowej (NFC). Dzięki tym funkcjom użytkownik zyskuje sposobność, aby wysłać dokumenty do druku z dowolnego miejsca, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i zwiększenie wydajności pracy. Możliwe jest również ustawienie powiadomień, które poinformują o zakończonej pracy urządzenia. Oprócz opcji wysyłania zadań drukowania na odległość użytkownik ma do swojej dyspozycji funkcje skanowania – bezpośrednio do urządzenia mobilnego, czy przeglądanie historii w celu odnalezienia potrzebnych plików. Urządzenia MFC-J3540DW oraz MFC-J2340DW posiadają także łatwy w nawigacji, kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, a MFC-3940DW aż 8,8 cm.

Atramentowe urządzenia Brother z serii Ink Benefit Professional są objęte 3-letnią gwarancją.

ilustracjastrzałka

MFC-J3940DW

Źródło: Brother Polska

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Euvic Performance promuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi
W dniach 14 - 16 grudnia 2022 r. odbędzie się XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji". Euvic Performance odpowiada za działania promujące Forum w wyniku wygranego postępowania przetargowego prowadzonego przez Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.
Benq Photovue SW321C z certyfikatem TUV Rheinland Anti-Reflection
BenQ, znana światowa marka cyfrowych urządzeń lifestylowych i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania, ogłosiła, że jej PhotoVue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland w zakresie wyjątkowej ochrony przed odbiciami i odblaskami, gwarantującej wysoki komfort pracy wysoką jakość obrazu dla profesjonalnych...
Cena drukarki, koszt wydruku - co jest ważne?
Pytania dotyczące roli druku w polskich domach zostały zadane przez polski oddział Epson podczas cyklu imprez sportowych dla najmłodszych - Kids Run 2022. Celem badania było m.in. ustalenie czy dziś - w czasach powszechnego dostępu do Internetu i chmury IT - drukarki mają jeszcze rację bytu? Po analizie zebranych informacji, okazało się, że… zdecydowanie tak!
On Board Think Kong: MSD Polska  ruszyła z kampanią „Sezon na kleszcze 2”
Kampania pod hasłem „Sezon na kleszcze 2”, ma na celu budowanie świadomości na temat ochrony zwierząt przeciwko kleszczom w czasie jesienno-zimowych miesięcy. Kampania jest częścią międzynarodowego projektu „Protect Our Future Too” realizowanego przez MSD Animal Health.
Najnowsza kampania Moliera2
Okres świąteczny, Sylwester czy karnawał - to dobre okazje do tego, aby zabłysnąć, postawić na spektakularną kreację, która pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Jeszcze nie masz wymarzonej stylizacji? Zainspiruj się najnowszą kampanią Let’s Celebrate Moliera2! Odkryj przy tym niezwykle luksusowe marki, ubrania oraz akcesoria, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764