logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe władze Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB

  PR 23.04.2024, przeczytano 262 razy
ilustracja

W dniu 19 kwietnia br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, które zgromadziło kluczowych przedstawicieli branży marketingu. Podczas tego ważnego wydarzenia ogłoszono skład nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej, stanowiących fundamenty dalszego rozwoju stowarzyszenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-wladze-polskiego-stowarzyszenia-marketingu-smb-,403977,artykul.html

Nowym prezesem Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB został Jacek Barankiewicz, uznany ekspert z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu (BWExperts). Jacek Barankiewicz zastępuje na stanowisku Magdalenę Brzeską (Axcelo), która przez sześć lat pełniła tę funkcję. Magdalena Brzeska pozostaje aktywną członkinią Zarządu, co przyczyni się do zachowania ciągłości i wiedzy na temat dotychczasowych działań.

Nowy skład Zarządu SMB w kolejnej kadencji to:

 1. Jacek Barankiewicz (BWExperts)
 2. Magdalena Brzeska (Axcelo)
 3. Grzegorz Bonder (Unique One)
 4. Bartosz Brzozowski (ex EDC)
 5. Rafał Dywan (Bank Millennium)
 6. Marek Grabowski (Orange)
 7. Mikołaj Janicki (ProDuct)
 8. Beata Szynkowska (Lockus)

W skład Komisji Rewizyjnej weszli:

 1. Anna Karwacka (CCTraining)
 2. Maciej Wielkopolan (BWExpert)
 3. Sławomir Rawa (PWPW)
 4. Jarosław Zuchora (WeDo)

Nowy Zarząd będzie kontynuował dotychczasowe zadania. Planuje także nowe inicjatywy.

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB

smb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ewelina Puławska dyrektor zarządzającą Good One PR
W maju br. Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska objęła rolę Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Jan Rybicki na stałe dołącza do redakcji Weekend.Gazeta.pl
Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Polska Stories”, na stałe dołącza do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej, w ramach projektu dedykowanego młodym reporterom i reporterkom, brał udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikował swój finałowy reportaż na łamach Weekend.Gazeta.pl. Po zakończeniu konkursu współpracował z...
Zmiany kadrowe i awanse w Agencji DDOB
W ramach dążenia do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług, Agencja DDOB wprowadziła kilka kluczowych zmian kadrowych. Nowe osoby i awanse mają na celu wzmocnienie struktur firmy oraz zapewnienie dalszego jej dynamicznego rozwoju.
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group
Garden of Words Group powitała na swoim pokładzie Eryka Skolarskiego, który dołączył w kwietniu bieżącego roku. Garden of Words Group to 3 agencje wyspecjalizowanych w różnych modelach komunikacji. Każda z nich łączy w sobie obsługę 360 z zakresu marketingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764