logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe wydawczynie strony głównej Gazeta.pl

  PR 05.05.2022, przeczytano 551 razy
ilustracja
Magdalena Rudnik

Magdalena Rudnik awansowała w strukturach Gazeta.pl, obejmując stanowisko zastępczyni szefowej wydawców strony głównej. Do zespołu portalu dołączyły także dwie nowe wydawczynie – Elwira Krzyżanowska i Ewa Koszowska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-wydawczynie-strony-glownej-gazeta.pl,395732,artykul.html

Do obowiązków Magdaleny Rudnik, nowej zastępczyni szefowej zespołu wydawców strony głównej, należą m.in. organizacja pracy wydawców oraz codzienna komunikacja z redakcjami i działami Gazeta.pl. Magdalena Rudnik związana jest z portalem od 2016 r., a do zespołu wydawców dołączyła niecałe dwa lata później. Swoją współpracę z portalem zaczynała jako redaktorka w serwisach lifestyle'owych Gazeta.pl.

Oprócz tego w kwietniu br. do zespołu wydawców Gazeta.pl dołączyła wieloletnia dziennikarka Polskiej Agencji Prasowej Elwira Krzyżanowska. W PAP pełniła m.in. rolę koordynatorki tematyki międzynarodowej, dziennikarki, edytorki, a następnie kierowniczki działu politycznego. Od początku maja br. w zespole wydawców portalu pracuje również Ewa Koszowska, związana wcześniej m.in. z „Przekrojem”, Wirtualną Polską, Fakt24.pl oraz Wprost.pl.

ilustracjastrzałka

Elwira Krzyżanowska

– W Gazeta.pl stawiamy na jakościowe i angażujące treści oraz ważne społecznie tematy – mówi Karolina Deling-Jóźwik, dyrektorka programowa Gazeta.pl i szefowa wydawców. – Jesteśmy jedynym portalem, który ma deklarację redakcyjną, wskazującą kwestie w centrum zainteresowania naszych dziennikarzy. Nowe wydawczynie, które dołączyły do zespołu, będą wspierać portal w rozwoju w tym kierunku, dbając o przygotowanie najwyższej jakości treści dla naszych czytelniczek i czytelników – dodaje.

ilustracjastrzałka

Ewa Koszowska

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku debiutuje Betclic Studios - studio i platforma wideo, na której dostępne są filmy dokumentalne o ciekawych historiach ze świata sportu, kultury i nie tylko. Równocześnie ze startem Studios, Betclic ogłosił uruchomienie programu grantowego dla młodych twórców. W ramach inicjatywy marka przeznaczy aż 1 milion złotych na realizację...
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów podsumowuje działania
W marcu 2023 minął rok, od kiedy dziennikarze z Polski, Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii powołali Fundusz na rzecz ukraińskich mediów (Ukrainian Media Fund, UMF), by pomóc przetrwać mediom w Ukrainie. Zebrane środki pozwoliły m.in. na zakup wyposażenia niezbędnego dziennikarzom pracującym w strefach objętych działaniami wojennymi, wsparcie finansowe tych dziennikarzy oraz...
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i nowe...
9 marca 2023 roku, podczas uroczystej gali w czasie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, po raz pierwszy został zaprezentowany ranking 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia w Polsce. Jest to wyróżnienie dla menadżerek, lekarek, naukowczyń, badaczek, polityczek, urzędniczek, działaczek społecznych oraz przedstawicielek organizacji działających na rzecz pacjentów i rozwoju...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764