logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowi dziennikarze portalu RMF24.pl i „Faktów RMF FM”

  PR 10.01.2022, przeczytano 759 razy

Do zespołu portalu informacyjnego RMF24.pl dołączyło trzech nowych dziennikarzy: Paweł Kmiecik i Waldemar Stelmach jako redaktorzy oraz Paweł Konieczny jako wydawca w portalu i jednocześnie prezenter „Faktów RMF FM”. Wzmocnili zespół krakowskiego newsroomu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowi-dziennikarze-portalu-rmf24.pl-i-_faktow-rmf-fm_,394334,artykul.html

Paweł Kmiecik był dotychczas wydawcą i prowadzącym poranne rozmowy w portalu Silesia24.pl. W mediach jako dziennikarz pracuje od 12 lat, wcześniej był związany z serwisem zawiercianskie.pl, internetowym Radiem Zawiercie, TVP3 Katowice, Radiem FIAT i „Kurierem Zawierciańskim”.

Paweł Konieczny przez ostatnie sześć lat był dziennikarzem Radia Opole, gdzie prowadził pasma poranne, prezentował wiadomości sportowe i relacjonował najważniejsze wydarzenia związane z piłką nożną, siatkówką, koszykówką i piłką ręczną. W maju ub.r. był jednym z dwóch akredytowanych dziennikarzy radiowych na finale siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Nysa FM jako prezenter i redaktor naczelny, TVP3 Opole oraz wrocławskimi Radiem Traffic FM i Akademickim Radiem LUZ.

Waldemar Stelmach przez blisko 17 ostatnich lat był związany z portalem Interia.pl, początkowo jako redaktor serwisów informacyjnych. W latach 2008-12 był kierownikiem działu informacji, skąd trafił do serwisu sportowego, gdzie pełnił funkcje dziennikarza, redaktora i wydawcy. Relacjonował m.in. Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym czy piłkarskie mecze reprezentacji Polski.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp.k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Wyborcza” powołała zespół ds. wzrostu
Od czerwca br. w strukturach spółki Wyborcza działa zespół ds. wzrostu – multidyscyplinarna grupa, która zajmuje się projektami związanymi z rozwojem treści cyfrowych wszystkich serwisów „Wyborczej”. To kolejny, ważny krok na ścieżce transformacji cyfrowej tytułu. Zespół ds. wzrostu odpowiada za projekty dotyczące treści, które są strategicznie ważne dla rozwoju i...
RMF FM z największym zaufaniem Polaków wg Reutersa
Radio RMF FM po raz 7. z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
Multikino Ursynów zamyka się w sierpniu
Warszawiacy mają ostatnią szansę, by cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi oraz wyjątkowymi projektami specjalnymi w Multikinie Ursynów. Multipleks zakończy działalność 18 sierpnia tego roku, ale nie odchodzi bez echa – w ostatni weekend swojej działalności obiecuje niezapomniane atrakcje dla kinomanów.
Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764