logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowi dziennikarze portalu RMF24.pl i „Faktów RMF FM”

  PR 10.01.2022, przeczytano 513 razy

Do zespołu portalu informacyjnego RMF24.pl dołączyło trzech nowych dziennikarzy: Paweł Kmiecik i Waldemar Stelmach jako redaktorzy oraz Paweł Konieczny jako wydawca w portalu i jednocześnie prezenter „Faktów RMF FM”. Wzmocnili zespół krakowskiego newsroomu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowi-dziennikarze-portalu-rmf24.pl-i-_faktow-rmf-fm_,394334,artykul.html

Paweł Kmiecik był dotychczas wydawcą i prowadzącym poranne rozmowy w portalu Silesia24.pl. W mediach jako dziennikarz pracuje od 12 lat, wcześniej był związany z serwisem zawiercianskie.pl, internetowym Radiem Zawiercie, TVP3 Katowice, Radiem FIAT i „Kurierem Zawierciańskim”.

Paweł Konieczny przez ostatnie sześć lat był dziennikarzem Radia Opole, gdzie prowadził pasma poranne, prezentował wiadomości sportowe i relacjonował najważniejsze wydarzenia związane z piłką nożną, siatkówką, koszykówką i piłką ręczną. W maju ub.r. był jednym z dwóch akredytowanych dziennikarzy radiowych na finale siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Nysa FM jako prezenter i redaktor naczelny, TVP3 Opole oraz wrocławskimi Radiem Traffic FM i Akademickim Radiem LUZ.

Waldemar Stelmach przez blisko 17 ostatnich lat był związany z portalem Interia.pl, początkowo jako redaktor serwisów informacyjnych. W latach 2008-12 był kierownikiem działu informacji, skąd trafił do serwisu sportowego, gdzie pełnił funkcje dziennikarza, redaktora i wydawcy. Relacjonował m.in. Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym czy piłkarskie mecze reprezentacji Polski.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp.k.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jaki materiał fotograficzny uzyska tytuł najlepszego w minionym roku w finale konkursu za „Odwagę patrzenia"? Tego dowiemy się już w czwartek, 8 grudnia 2022 r. po godz. 20:00. Serwis Wyborcza.pl przedstawi finalistów i laureata lub laureatkę Nagrody im. Krzysztofa Millera oraz zwycięzcę lub zwyciężczynię w kategorii „Wolność, solidarność,...
„Polish Gamers Kids”
PURR Media oraz inicjatywa Polish Gamers Observatory prezentują pierwsze w Polsce badanie na temat konsumpcji gier wideo przez dzieci w wieku 9-15 lat – „Polish Gamers KIDS”. Jak pokazują wyniki – dla 88% dzieci z pokoleń Z i Alfa, gry są częścią ich codziennej rutyny, a granie stanowi czynność pierwszego wyboru w wolnym czasie. Badanie „Polish Gamers...
W raporcie „Biura Reklamy 2022” przygotowanym przez magazyn „Media&Marketing Polska” po raz kolejny liderem rankingu w swojej kategorii został AMS. Najwyższe oceny zebrały także zespoły Tandem Media – zarówno ten zajmujący się reklamą radiową (wkrótce jako Tandem Audio Broker), jak i kinową (niebawem pod szyldem Helios Media). Nagrodę...
Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764