logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowi eksperci w dziale Tech&Consumer K+PR

  PR 26.08.2022, przeczytano 468 razy

Dział Tech&Consumer, na czele którego stroi Marcin Kuchno, to część agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Do kompetencji zespołu w szczególności należą takie obszary jak Brand PR, B2C, influencer marketing oraz content marketing. Wśród klientów działu Tech&Consumer są m.in. Pyszne.pl, Betclic, Canon czy Somfy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowi-eksperci-w-dziale-techandconsumer-k%2Bpr,397011,artykul.html

– Ostatnie miesiące były dla zespołu Tech&Consumer niezwykle intensywne. W związku z powiększeniem portfolio klienckiego K+PR o kilka dużych marek, naturalnym ruchem było wzmocnienie naszego zespołu. Cieszy mnie fakt, że wraz z rozwojem obszaru PR-u produktowego oraz CSR, mamy możliwość współpracy z tak utalentowanymi specjalistami, do których bez wątpienia należą nowi członkowie zespołu – mówi Marcin Kuchno, Head of Tech&Consumer w agencji Komunikacja Plus PR.

Do zespołu Marcina Kuchno dołączyło aż 4 nowych specjalistów: Wojciech Wołk-Łaniewski, Kamila Loose, Katarzyna Duda oraz Anna Chorążak.

Wojciech Wołk-Łaniewski dołączył do K+PR w roli PR Managera. Ma sześcioletnie doświadczenie w komunikacji projektów z obszaru kultury, motoryzacji, retailu oraz branży architektury wnętrz. Współpracował z takimi markami jak Carrefour, Empik, Lamborghini, Bentley, SEAT, Ceramika Paradyż czy Wydawnictwo Muza. Współtworzony przez niego projekt CUPRA #createthepath został jednym z finalistów 2020 SABRE EMEA Awards w kategorii The Baltic. Przed dołączeniem do K+PR pracował m.in. w agencjach MSL i WALK PR. Absolwent filozofii oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, tłumacz literatury anglojęzycznej.

Kamila Loose to doświadczona CSR Manager. Z branżą związana od 2010 roku, ale już dużo wcześniej prowadziła działania w obszarze wolontariatu pracowniczego w firmie z branży ubezpieczeniowej. Specjalizuje się głównie w działaniach w obszarze społecznym. Odpowiadała za działania CSR m.in. w Axa, Pracodawcach RP czy Polskiej Grupie Energetycznej SA. Współpracowała m.in. z firmami reprezentującymi najróżniejsze sektory, NGO-sami, administracją publiczną, koordynowała duże, multisektorowe projekty w obszarze CSR.

Katarzyna Duda wspiera K+PR w roli Senior PR Consultanta. W branży pracuje od 2016 roku. Specjalizuje się w projektach z obszaru PR-u produktowego i media relations. Doświadczenie zdobywała z klientami z różnych sektorów, m.in.: nowych technologii (Huawei CBG, Xiaomi), RTV/AGD (Hisense), mediów i rozrywki (CNN International), a także lifestyle (Victorinox). W ramach tych projektów prowadziła biuro prasowe, organizowała eventy dla mediów, aranżowała testy sprzętów czy koordynowała działania w zakresie influencer marketingu. Ponadto realizowała kampanię edukacyjną dla Huawei CBG „Włącz ochronę oczu”, która została nagrodzona Złotym Spinaczem w 2021 roku.

Anna Chorążak objęła stanowisko Junior PR Consultanta. Swoją przygodę z branżą komunikacyjną rozpoczęła dwa lata temu. Obecnie pracę zawodową łączy ze studiami na kierunku Komunikacja i Media. Do tej pory odpowiadała m.in. za tworzenie contentu i planowanie komunikacji dla klientów agencji kreatywnej m.in. z branży nowoczesnych usług. Posiada doświadczenie w organizacji eventów, a także realizacji i prezentacji projektów CSR w związku z działalnością w międzynarodowej organizacji Enactus. Aktualnie prowadzi głównie działania z zakresu media relations dla klientów z sektora technologicznego.

Źródło: Grupa Komunikacja Plus

www.komunikacjaplus.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Euvic Performance promuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi
W dniach 14 - 16 grudnia 2022 r. odbędzie się XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji". Euvic Performance odpowiada za działania promujące Forum w wyniku wygranego postępowania przetargowego prowadzonego przez Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.
Benq Photovue SW321C z certyfikatem TUV Rheinland Anti-Reflection
BenQ, znana światowa marka cyfrowych urządzeń lifestylowych i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania, ogłosiła, że jej PhotoVue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland w zakresie wyjątkowej ochrony przed odbiciami i odblaskami, gwarantującej wysoki komfort pracy wysoką jakość obrazu dla profesjonalnych...
Cena drukarki, koszt wydruku - co jest ważne?
Pytania dotyczące roli druku w polskich domach zostały zadane przez polski oddział Epson podczas cyklu imprez sportowych dla najmłodszych - Kids Run 2022. Celem badania było m.in. ustalenie czy dziś - w czasach powszechnego dostępu do Internetu i chmury IT - drukarki mają jeszcze rację bytu? Po analizie zebranych informacji, okazało się, że… zdecydowanie tak!
On Board Think Kong: MSD Polska  ruszyła z kampanią „Sezon na kleszcze 2”
Kampania pod hasłem „Sezon na kleszcze 2”, ma na celu budowanie świadomości na temat ochrony zwierząt przeciwko kleszczom w czasie jesienno-zimowych miesięcy. Kampania jest częścią międzynarodowego projektu „Protect Our Future Too” realizowanego przez MSD Animal Health.
Najnowsza kampania Moliera2
Okres świąteczny, Sylwester czy karnawał - to dobre okazje do tego, aby zabłysnąć, postawić na spektakularną kreację, która pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Jeszcze nie masz wymarzonej stylizacji? Zainspiruj się najnowszą kampanią Let’s Celebrate Moliera2! Odkryj przy tym niezwykle luksusowe marki, ubrania oraz akcesoria, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764