logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowi wydawcy strony głównej Gazeta.pl

  PR 30.06.2021, przeczytano 420 razy
ilustracja

Do zespołu Gazeta.pl dołączyło dwóch nowych wydawców strony głównej. W połowie czerwca br. współpracę z portalem rozpoczął Michał Sikorski, a od początku lipca pracę w Gazeta.pl zacznie Andrzej Brzuszkiewicz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowi-wydawcy-strony-glownej-gazeta.pl,392092,artykul.html

Michał Sikorski przez ponad 6 lat związany był z telewizją TVN. W redakcji rozrywkowej TVN.pl odpowiadał za opiekę nad kreatywnym promowaniem programów i seriali w internecie. Prowadził profile w mediach społecznościowych następujących marek i programów: TVN, „Top Model”, „Kuchenne rewolucje”, „Projekt Lady” oraz „Hotel Paradise”. U boku Gosi Ohme, Gabi Drzewieckiej i Filipa Chajzera współprowadził na żywo „Big Brother Nocą” w czasie ostatniego sezonu show. Współpracował także z serwisem Player.pl. Wcześniej zdobywał doświadczenie w redakcji Filmów Fabularnych i Seriali w drugim kanale Telewizji Polskiej. Przez wiele lat był także korektorem materiałów marketingowych spółki Benefit Systems. Od połowy czerwca br. pracuje jako wydawca strony głównej Gazeta.pl.

Andrzej Brzuszkiewicz to wieloletni dziennikarz, wydawca radiowy, telewizyjny i online, a także szef licznych projektów medialnych. W latach 90. pracował w Radiu ZET. Od 2001, czyli od samego początku istnienia stacji – w TVN24. Był także zastępcą dyrektora programowego RMF FM, wydawcą anteny w Polsat News, szefem działu krajowego w magazynie „VIVA!” oraz wydawcą programu „Na Językach” w TVN. Brzuszkiewicz to współtwórca takich projektów, jak Kontakt 24 w TVN24 i Demaskator 24 w Polska Press. Przed dołączeniem do zespołu Gazeta.pl związany był właśnie z Polska Press.

ilustracjastrzałka

- W Gazeta.pl stawiamy na jakościowe i angażujące treści – mówi szefowa zespołu wydawców strony głównej Karolina Deling-Jóźwik. – Chcemy docierać do świadomych użytkowniczek i użytkowników, prezentując najświeższe informacje i rzetelne odpowiedzi na ich pytania. Zapewniamy też rozrywkę, porady, mamy duże zaplecze autorskich materiałów wideo. Koordynacją tych wszystkich materiałów z ramienia strony głównej zajmuje się właśnie mój zespół. Jesteśmy przekonani, że nowi wydawcy będą dla niego wzmocnieniem – dodaje.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W środę, 1 lutego wystartowała Akademia Biznesu money.pl. To nowa platforma z eksperckimi treściami podzielonymi na ścieżki tematyczne, które obejmują: zarządzanie, prawo, technologie oraz rynek e-commerce. W ramach Akademii organizowane będą też m.in. warsztaty, webinary i autorskie konferencje dla zainteresowanych tematami związanymi z rozwojem biznesu, kariery czy...
W TVN Warner Bros. Discovery 2022 rok obfitował w inicjatywy zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze w minionym roku było podpisanie przez TVN Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a jej zwieńczeniem wygrana w konkursie Nagrody Karty Różnorodności przyznana za projekt...
Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media.
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i wchodzi w życie 1 lutego 2023 roku. MUX-6 od 1 lutego zastąpił działający do tej pory multipleks testowy naziemnej telewizji...
Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764