logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowicki PR rozpoczyna rok z nowym klientem

  PR 11.02.2019, przeczytano 102 razy

Agencja Nowicki PR pozyskała nowego klienta. Tym razem na współpracę z firmą wyspecjalizowaną w prowadzeniu komunikacji marketingowej dla klientów z branży wyposażenia wnętrz zdecydowała się marka Inspirium.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowicki-pr-rozpoczyna-rok-z-nowym-klientem,381180,artykul.html

Umowa o współpracy podpisana została z początkiem roku na czas nieokreślony. Działająca na rynku od 2008 roku agencja jest odpowiedzialna za prowadzenie całościowych działań PR dla Inspirium. W zakres obsługi marki, polskiego producenta wysokiej klasy sof wchodzi koordynacja działań wizerunkowych, media relations, organizacja spotkań z prasą oraz komunikacja skierowana do architektów. Ze strony agencji za obsługę odpowiedzialni są Michał Nowicki, właściciel agencji oraz Jarosław Kril, konsultant.

Inspirium to marka, która w krótkim czasie zbudowała pokaźną kolekcję wyjątkowo wygodnych mebli wypoczynkowych. Szczególnym powodem do dumy firmy są sofy. Dzięki współczesnemu wzornictwu i starannemu wykonaniu meble Inspirium podbijają rynek polski i coraz śmielej wkraczają na rynki zagraniczne. W tym roku marka wprowadza nowe modele sof z wypełnieniem znacząco zwiększającym komfort wypoczynku w salonie.

Źródło: Nowicki PR

www.nowickipr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Carat, Isobar oraz DDS (Dentsu Aegis Network Polska) obsługują komunikacyjnie markę Bell.
RTB House otwiera Creatives Lab
RTB House, globalna firma specjalizująca się w innowacyjnych technologiach marketingowych otwiera – Creatives Lab. Jednostka skupi się na rozwoju dynamicznych kreacji, zwiększeniem ich efektywności oraz rozszerzeniem wachlarza dostępnych formatów, które będą lepiej odpowiadać na potrzeby brandingowe klientów.
Sharp Europe z dumą informuje, że wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe A4 do druku czarno-białego MX-B455W / MX-B355W zdobyło Nagrodę iF Design Award 2019. Jest to jedna z najbardziej liczących się na świecie nagród za wzornictwo produktowe.
Kampania Hospicjum Promyczek w 2019
W lutym Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” ruszyła z outdoorową kampanią społeczną promującą przekazywanie 1 % podatku. Kampania realizowana jest między innymi na nośnikach Cityboard Media.
Polski Car Wrapping ma nowego mistrza
Podczas zeszłotygodniowych targów RemaDays, które odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 13-15.02 wyłoniono zwycięzcę dziewiątej edycji Polish Car Wrap Championship. Został nim Andrzej Serwin z firmy Asfoll Profesjonalne Centrum Folii. Tegoroczna edycja konkursu przyciągnęła zarówno wielu specjalistów, ale też amatorów car wrappingu....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764