logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowość! Narzędzie do skośnego cięcia w Summa F Series

  S 08.03.2024, przeczytano 636 razy
ilustracja

Summa jest dumna z wszechstronności swoich stołowych ploterów Serii F / Flatbed.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosc%21-narzedzie-do-skosnego-ciecia-w-summa-f-series,403374,artykul.html

W końcu każde dodatkowe narzędzie to szansa dla firmy na rozszerzenie oferty produktów. Dlatego z przyjemnością informujemy, że Summa rozszerza portfolio narzędzi do ploterów z serii F, dodając innowacyjne narzędzie do skośnego cięcia (Bevel Cut Tool), zwiększając tym samym całkowitą liczbę narzędzi do 15.

ilustracjastrzałka

Czym jest narzędzie do skośnego cięcia?

Krótko mówiąc, skośne cięcie to rodzaj cięcia wykonanego pod kątem innym niż 90 stopni względem powierzchni ciętego materiału. Narzędzie do skośnego cięcia to narzędzie zaprojektowane do wykonywania ukośnych cięć. Konkretnie, posiada stały nóż ustawiony pod dokładnym kątem 45 stopni. Różni się od narzędzia do cięcia V-Cut 45°, ponieważ ma sztywniejszy nóż, co zwiększa stabilność podczas cięcia twardych lub trudnych materiałów. Oprócz sztywniejszego noża, narzędzie może również ciąć krzywe. Wszystko to skutkuje dokładniejszym cięciem w kształcie litery V.

 Narzędzie wykorzystuje ostrze Burr-Free, zapewniając gładką i perfekcyjną krawędź ciętego materiału.

ilustracjastrzałka

 Zastosowania dla cięcia skośnego

 Narzędzie do skośnego cięcia okazuje się wszechstronne w różnych materiałach, ale jego wyjątkowe właściwości najbardziej widoczne są w trzech obszarach:

  •  Filc dekoracyjny: Ze względu na swoją sztywność, filc dekoracyjny wymaga noża gwarantującego stabilność. Narzędzie do skośnego cięcia jawi się jako idealne rozwiązanie do osiągania precyzyjnych cięć w tym materiale.

  • Guma: Narzędzie do skośnego cięcia z jego krótką konstrukcją noża dostarcza imponujących rezultatów przy cięciu gumy, pokazując swoją adaptowalność
    w różnych materiałach gumowych.

  • Tektura twarda: Podczas tworzenia wysokiej jakości pudeł kartonowych, skośne cięcie doskonale sprawdza się w tworzeniu idealnych linii zgięć, nadając luksusowym opakowaniom jakościowy wygląd.

Nieograniczona wszechstronność z Summa F

Plotery stołowe Summa z ich 15 różnymi narzędziami są rozwiązaniem dla rozwijającego się biznesu. Żadne inne maszyny nie mogą dorównać ich wszechstronności i adaptowalności. Ich solidna konstrukcja, dokładność i wielofunkcyjna głowica pozwalają na jednoczesne zainstalowanie do trzech narzędzi, umożliwiając wykonanie wielu metod w jednym zadaniu bez przerwy. Nasze maszyny nie tylko oszczędzają czas i pieniądze, ale także dają możliwość rozszerzenia oferty produktów.

Nowe narzędzie do cięcia ukośnego jest również dostępne dla już zainstalowanych maszyn Summa serii F. Klienci, którzy zakupią Bevel Cut, mogą natychmiast z niego skorzystać i zwiększyć wydajność swojego urządzenia dzięki prostej aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Żadnych dodatkowych wymagań.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nowe narzędzie do skośnego cięcia dla Summa F to doskonałe uzupełnienie zestawu, doskonale komplementujące istniejące narzędzia do cięcia V.

Chcesz zgłębić możliwości Summa F? Odwiedź stronę www.dobreplotery.pl lub skontaktuj się z nami. Zapraszamy też na pokazy Demo – Summa F - do Integart Katowice lub Integart Błonie k. Wrocławia.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Znaczenie” - Raport Roczny Ergo Hestii z instalacją artystyczną
ERGO Hestia opublikowała Raport Roczny za rok 2023, zatytułowany „Znaczenie”. Składa się on z dwóch części: publikacji oraz instalacji artystycznej - stworzonej przez artystkę Ewę Cieniak - którą podziwiać można w sopockiej centrali firmy.
Pepsi głównym partnerem SBM FFestival 2024
Pepsi po raz kolejny łączy siły z SBM tym razem przy okazji 8. edycji SBM FFestival. Marka została oficjalnym partnerem tegorocznej edycji festiwalu, który odbędzie się między 29 a 31 sierpnia na warszawskim AWF. Pepsi ogłasza także swoich ambasadorów, których nie zabraknie na specjalnej scenie marki podczas SBM FFestival. Mowa o ekipie DRE$$CODE oraz raperze Kinny Zimmer, którzy...
Streetcom realizuje kampanie dla 4 marek Bunge
Agencja Streetcom odpowiada za przygotowanie i realizację kampanii influencerskich dla czterech brandów z portfolio BUNGE: Eleplant, Finuu, Wawrzyniec oraz Smakowita. W ramach wygranego przetargu agencja realizuje kampanie Influencer marketingowe i seedingowe wg uzgodnionych harmonogramów do końca 2024 roku. Głównym celem realizowanych działań jest zwiększanie...
XXIV Kongres PR. Sztuczna inteligencja, kryzys i technologie
Przeżywamy okres dynamicznego rozwoju technologii, w tym zwłaszcza sztucznej inteligencji. Generowanie grafik na podstawie opisów oraz boty prowadzące naturalne rozmowy zmieniają procesy komunikacyjne. Dla branży PR to początek nowej ery, pełnej szans, ale także potencjalnych zagrożeń i źródeł kryzysów wizerunkowych. Wszystkie te kwestie podejmą eksperci, którzy zgromadzą...
Aleph dla marki Perła - kampania na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) oraz Media Group przygotowały na Spotify kampanię pt. „Niesie do przyjaciół” dla marki Perła (Browary Lubelskie S.A.).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764