logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowość w ofercie Api: owalne drukarki sitodrukowe

  PR 21.10.2020, przeczytano 247 razy
ilustracjastrzałka

API.PL rozszerza ofertę maszyn sitodrukowych marki ROQ o drukarki owalne. Urządzenia posiadają bezbłędny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Drukarki owalne powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, które jednocześnie realizują kilka zleceń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosc-w-ofercie-api%3A-owalne-drukarki-sitodrukowe,388887,artykul.html

W ofercie API.PL znajdują się trzy owalne drukarki sitodrukowe: ROQprint OVAL PRO, ROQprint OVAL EVOLUTION oraz ROQprint OVAL RUN. To kolejne po „karuzelach” urządzenia do druku sitowego portugalskiej marki, które trafiły do oferty API.PL. Podobnie jak drukarki karuzelowe, urządzenia owalne cechują się innowacyjną konstrukcją, trwałością i niezawodnością oraz wysoką jakością druku. Są przyjazne w obsłudze, użytkowaniu i konserwacji. Urządzenia posiadają możliwość kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie 10” i 15” kolorowego ekranu dotykowego. Wyposażone są w niezależne podnoszenie głowic drukujących oraz niezależne panele sterowania na każdej głowicy. Umożliwiają zastosowanie dużej liczby stacji podsuszających, których zasilanie i sterowanie wbudowane jest w korpus maszyny. Przy dużej ilości głowic drukujących, z powodzeniem mogą zastąpić kilka mniejszych drukarek karuzelowych.

W ofercie API.PL znajdują się trzy owalne drukarki sitodrukowe:

  • ROQprint OVAL PRO - maksymalna wydajność – do 900* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 850 × 900 mm, ilość palet: od 16 do 56, 20 kolorów.
  • ROQprint OVAL EVOLUTION - maksymalna wydajność do 950* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 1000 x 1250 mm (przy podwójnym indeksowaniu), ilość palet od 16 do 56, 50 kolorów (wersje XL i XXL).
  • ROQprint OVAL RUN - wydajność do 850* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 600 x 800 mm, ilość palet od 20 do 62, 20 kolorów.

ilustracjastrzałka

Źródło: API.PL

www.api.pl

Dodatkowe informacje:

*pojedynczy przedruk z zaciągnięciem.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oranżada Hellena z nową kampanią świąteczną
Marka Oranżada Hellena ponawia zakrojoną na szeroką skalę świąteczną kampanię reklamową. Mając na uwadze synergię działań sprzedażowo-wizerunkowych, równolegle będzie realizowała aktywności w telewizji, Internecie, prasie handlowej, działania public relations i w punktach sprzedaży. Tegoroczna akcja startuje 16 listopada i potrwa do 27 grudnia.
Mega ceny na oczkarki do banerów - jeszcze łatwiejsza obróbka prac
Proces stworzenia banneru reklamowego to nie tylko wydruk, ale także obróbka i wykończenie materiałów reklamowych. Jednym z takich niezbędnych narzędzi są oczkarki do banerów i plandek, których Via Color Pegasus posiada w swojej ofercie dwa rodzaje.
Liferay tworzy oprogramowanie, które pomaga firmom w zarządzaniu stronami internetowymi w wersji stacjonarnej oraz mobilnej. Nowa platforma DXP 7.3. umożliwia digitalizację operacji biznesowych z wykorzystaniem nowych, zaawansowanych funkcji, przy mniejszych nakładach czasu.
19 Południk z kampanią dla Domu Aniołów Stróżów
„Moc Aniołów ma swoje granice” – pod takim hasłem ruszyła kampania fundraisingowa Domu Aniołów Stróżów. Jej koncepcję pro publico bono opracowała agencja 19 Południk.
Agencja Formup odpowiedzialna za globalną promocję gry od 11 bit studios
Agencja FormUp będzie odpowiedzialna za promocję wydanej przez 11 bit studios gry Moonlighter. Znana do tej pory z konsoli i PC produkcja zadebiutowała na platformie iOS i od wczoraj jest dostępna w App Store.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764