logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowość w sublimacji: drukarka Ricoh SG 3210DNw z atramentami Grawerton INK

  S 14.02.2022, przeczytano 1186 razy
ilustracja

Długo oczekiwany na rynku model drukarki do sublimacji RICOH w formacie A4 to najnowszy i udoskonalony z serii drukarek linii SG od firmy RICOH. Jest to nowoczesna i niezwykle zaawansowana technologicznie drukarka do wykonywania wydruków z użyciem atramentu sublimacyjnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosc-w-sublimacji%3A-drukarka-ricoh-sg-3210dnw-z-atramentami-grawerton-ink,394765,artykul.html

RICOH SG 3210DNw

Dzięki specjalnej konstrukcji głowic oraz zastosowaniu inteligentnego mechanizmu konserwacji głowic nie wymaga regularnego czyszczenia głowic i jest gotowa do pracy nawet po długim przestoju w produkcji. Zapewnia niezwykle wysoką, fotograficzną jakość wydruków z bogatą paletą barw i wysoką szczegółowością detali. Doskonale sprawdza się w użyciu z atramentem sublimacyjnym Grawerton INK oraz dedykowanym papierem sublimacyjnym.

Do drukarki dedykowany jest komplet najwyższej jakości atramentów sublimacyjnych Grawerton INK o znacząco większej pojemności (Cyan, Magenta, Yellow: 45 ml, Black: 55 ml) niż u poprzednika - drukarki RICOH SG 3110DNw a w oparciu o niego został napisany profil kolorów ICC gwarantujący poprawną odpowiedź kolorystyczną.

Drukarka RICOH SG 3210DNw w połączeniu z atramentami sublimacyjnymi Grawerton INK zapewnia doskonałej jakości nadruki na produktach oraz długą, bezawaryjną i bezobsługową pracę. Aby utrzymać drukarkę w najlepszej kondycji zalecane jest stałe podłączenie drukarki do sieci elektrycznej w celu zapewnienia poprawnej pracy mechanizmów konserwujących.

Więcej informacji TUTAJ

Źródło: Grawerton ARGO S.A.

www.grawerton.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania marki Calperos
Teva Pharmaceuticals Polska rozpoczęła nową kampanię marki Calperos. Za kreację odpowiada agencja AżTuNagle, za obsługę mediową - Initiative (Mediabrands).
Cybersecurity zyskało wysoki priorytet w wielu firmach. Można to zauważyć w polityce bezpieczeństwa dla sieci wewnętrznej, w wytycznych dotyczących aktualizacji, nowych kampaniach uświadamiających przeciwko phishingowi i polityce użytkowania urządzeń mobilnych.
Zmiany w strukturze Endorfina Events
Systematyczne poszerzanie portfolio klientów oraz dynamiczny rozwój agencji endorfina events zainicjował zmiany strukturalne. W trakcie trzeciego kwartału do dyrektorskiego grona dołączyła Anna Rajewska, jako Client Service Director, a Dagmara Berka-Kochańska awansowała na stanowisko Operations Director. Zespołem kreacji zarządza Agnieszka Widera.
Kampania Garage Sound Masters zakończona sukcesem
24 sierpnia odbył się finał aktywacji Garage Sound Masters 2022, która była częścią kampanii realizowanej przez dentsu Creative dla marki Garage. W konkursie na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny zostało nagrodzonych 36 artystów. Celem akcji było wsparcie początkujących muzyków. W głosowaniu wzięło udział ponad 2 tysiące konsumentów.
T-mobile: Startuje nowa kampania „Planeta Ma Znaczenie”
W ramach nowej inicjatywy „Planeta Ma Znaczenie” operator dołączył do tegorocznej akcji „Sprzątanie świata – Polska” i razem z Fundacją Nasza Ziemia posprzątał dno jeziora Durowskiego, z którego wydobyto aż tonę odpadów! T-Mobile zachęca również do nurkowania w szufladach i wymieniania starych telefonów na nagrody w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764