logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości Epson na Promo Show 2023

  PR 07.02.2023, przeczytano 448 razy
ilustracjastrzałka

Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują zakupić nowe urządzenia drukujące czy chcą zobaczyć nowe rozwiązania i materiały dla szeroko pojętej branży reklamowej. Zapraszamy na stoisko Epson - Hala III – B1.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-epson-na-promo-show-2023,398907,artykul.html

Nowości na Promo Show 2023

Uczestnicy targów będą mieli okazję zobaczyć nowe modele wchodzące w skład serii SL-D (SL-D500 i SL-D1000) przeznaczone do komercyjnego wydruku fotografii. Seria powstała z myślą o zakładach fotograficznych, profesjonalnych fotografach i firmach eventowych, które chcą drukować wysokiej jakości zdjęcia i oferują szeroką gamę produktów, w tym książki fotograficzne, kartki i kalendarze. Wśród prezentowanych urządzeń będzie można zobaczyć premierowy model SL-D500 a także SL-D1000, czyli kompaktową drukarkę fotograficzną z funkcją druku dwustronnego z prędkością druku do 385 odbitek na godzinę bez pogorszenia jakości. Kartridże zostały zastąpione tu systemem zintegrowanych pojemników na atrament. Urządzenia z tej serii zostały zaprojektowane pod kątem długotrwałej pracy – okres ich eksploatacji wynosi nawet 400 tysięcy odbitek (15x10 cm).

Dla profesjonalistów z branży tekstylnej niewątpliwą atrakcją będzie model Epson SureColor SC-F6400H, czyli najnowsza propozycja z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. To 44 calowa, 6 kolorowa drukarka sublimacyjna stworzona do druku nisko- i średnionakładowego, idealna do takich zastosowań jak produkcja tkanin, tworzenie zindywidualizowanych produktów oraz reprodukcji zdjęć w najwyższej jakości. Nowe worki z atramentem o większej pojemności zawierają o 45% więcej atramentu (1,6 l).

Jakość dla profesjonalistów

Na pewno warto będzie też zwrócić też uwagę na przykłady tego, co potrafi model Epson ML-8000.  Ta produkcyjna drukarka do tekstyliów oferuje wysoką jakość wydruków, przy dużej wydajności oraz stabilnej i niezawodnej pracy bez przestojów. Współpracuje z różnorodnymi podłożami i atramentami, w tym: pigmentowymi, kwasowymi, reaktywnymi czy dyspersyjnymi (certyfikat ECO PASSPORT). Drukuje z imponującą prędkością 155 m2 na godzinę (600x600 dpi). Technologia DAS (Dynamic Alignment Stabilizer) kontroluje wyrzut tuszu z dysz w każdej głowicy, dzięki czemu jego krople mają stały poziom nasycenia i są umieszczane dokładnie tam, gdzie powinny.

- W Epson priorytetowo traktujemy ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań do druku, o czym przekonać się będą mogli wszyscy odwiedzający nasze stoisko na targach PROMO SHOW 2023. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeń z istotnymi nowościami: od modeli przeznaczonych do druku sublimacyjnego po rozwiązania dla punktów foto - powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor – Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w firmie Epson.

 • SureColor SC-F6400H - NOWOŚĆ
 • SureColor SC-F100 oraz SURECOLOR SC-F500
 • SureColor SC-F3000
 • SureColor SC-F2100
 • SureColor SC-S80610
 • SureColor SC-R5010
 • SureLab SL-D500 - NOWOŚĆ
 • SureLab SL-D1000 – NOWOŚĆ
 • SureColor SC-V7000 (SAMPLE )
 • Monna Lisa ML-8000 (SAMPLE )

TERMIN:

 • 8--9 LUTEGO 2023 r.

LOKALIZACJA I ADRES:

 • Ignacego Prądzyńskiego 12/14
 • EXPO XXI Warszawa
 • Stoisko firmy: Hala III –B1

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
Good One to nowa firm, która przystąpiła do grona firm członkowskich IAB Polska.
Marka Krispol Partnerem kanału Youtube „Pomysł na Dom”
O tym, że Polacy są wielkimi miłośnikami mediów społecznościowych nie trzeba nikogo przekonywać. Przemawia za tym fakt, że większość z nich nie wyobraża sobie dnia bez chwili poświęconej na przeglądnie Facebooka, Instagrama czy YouTube’a. Media społecznościowe pozwalają wypełnić wolny czas oraz są źródłem ciekawego i wartościowego contentu. Właśnie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764