logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości Epson na Promo Show 2023

  PR 07.02.2023, przeczytano 923 razy
ilustracjastrzałka

Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują zakupić nowe urządzenia drukujące czy chcą zobaczyć nowe rozwiązania i materiały dla szeroko pojętej branży reklamowej. Zapraszamy na stoisko Epson - Hala III – B1.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-epson-na-promo-show-2023,398907,artykul.html

Nowości na Promo Show 2023

Uczestnicy targów będą mieli okazję zobaczyć nowe modele wchodzące w skład serii SL-D (SL-D500 i SL-D1000) przeznaczone do komercyjnego wydruku fotografii. Seria powstała z myślą o zakładach fotograficznych, profesjonalnych fotografach i firmach eventowych, które chcą drukować wysokiej jakości zdjęcia i oferują szeroką gamę produktów, w tym książki fotograficzne, kartki i kalendarze. Wśród prezentowanych urządzeń będzie można zobaczyć premierowy model SL-D500 a także SL-D1000, czyli kompaktową drukarkę fotograficzną z funkcją druku dwustronnego z prędkością druku do 385 odbitek na godzinę bez pogorszenia jakości. Kartridże zostały zastąpione tu systemem zintegrowanych pojemników na atrament. Urządzenia z tej serii zostały zaprojektowane pod kątem długotrwałej pracy – okres ich eksploatacji wynosi nawet 400 tysięcy odbitek (15x10 cm).

Dla profesjonalistów z branży tekstylnej niewątpliwą atrakcją będzie model Epson SureColor SC-F6400H, czyli najnowsza propozycja z oferty Epsona do druku sublimacyjnego. To 44 calowa, 6 kolorowa drukarka sublimacyjna stworzona do druku nisko- i średnionakładowego, idealna do takich zastosowań jak produkcja tkanin, tworzenie zindywidualizowanych produktów oraz reprodukcji zdjęć w najwyższej jakości. Nowe worki z atramentem o większej pojemności zawierają o 45% więcej atramentu (1,6 l).

Jakość dla profesjonalistów

Na pewno warto będzie też zwrócić też uwagę na przykłady tego, co potrafi model Epson ML-8000.  Ta produkcyjna drukarka do tekstyliów oferuje wysoką jakość wydruków, przy dużej wydajności oraz stabilnej i niezawodnej pracy bez przestojów. Współpracuje z różnorodnymi podłożami i atramentami, w tym: pigmentowymi, kwasowymi, reaktywnymi czy dyspersyjnymi (certyfikat ECO PASSPORT). Drukuje z imponującą prędkością 155 m2 na godzinę (600x600 dpi). Technologia DAS (Dynamic Alignment Stabilizer) kontroluje wyrzut tuszu z dysz w każdej głowicy, dzięki czemu jego krople mają stały poziom nasycenia i są umieszczane dokładnie tam, gdzie powinny.

- W Epson priorytetowo traktujemy ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań do druku, o czym przekonać się będą mogli wszyscy odwiedzający nasze stoisko na targach PROMO SHOW 2023. W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy nasze szerokie portfolio urządzeń z istotnymi nowościami: od modeli przeznaczonych do druku sublimacyjnego po rozwiązania dla punktów foto - powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager Supervisor – Commercial & Industrial Printing Poland & CEE North w firmie Epson.

 • SureColor SC-F6400H - NOWOŚĆ
 • SureColor SC-F100 oraz SURECOLOR SC-F500
 • SureColor SC-F3000
 • SureColor SC-F2100
 • SureColor SC-S80610
 • SureColor SC-R5010
 • SureLab SL-D500 - NOWOŚĆ
 • SureLab SL-D1000 – NOWOŚĆ
 • SureColor SC-V7000 (SAMPLE )
 • Monna Lisa ML-8000 (SAMPLE )

TERMIN:

 • 8--9 LUTEGO 2023 r.

LOKALIZACJA I ADRES:

 • Ignacego Prądzyńskiego 12/14
 • EXPO XXI Warszawa
 • Stoisko firmy: Hala III –B1

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764