logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości Igepa Polska na Festiwalu Druku

  PR 08.09.2019, przeczytano 559 razy
ilustracjastrzałka

18-19 września kolejna edycja FESTIWALU DRUKU. Igepa Polska zaprasza na swoje stoisko G1 w hali III, w tym samym miejscu, co w zeszłym roku, na wprost wejścia do hali.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-igepa-polska-na-festiwalu-druku,383884,artykul.html

Zaprezentuje wiele ciekawych nowości, które z pewnością ułatwią pracę agencjom i drukarniom wielkoformatowym. Premiery z zakresu maszyn to dwa plotery marki Flora: FLORA 3300L i FLORA XTRA 320K.

FLORA 3300L to urządzenie do druku UV roll to roll, o szerokości zadruku 320cm, wyposażone w głowice Konica Minolta 1024i, kropla 6 pikolitrów. Atuty plotera to m.in. przemysłowy system podawania i nawijania materiału oraz obsługa podłoży miękkich do wagi 360 kg.

FLORA XTRA 320K zapewnia szybki druk solventowy. Głowice drukujące marki Konica Minolta 1024i, kropla: 14 pikolitrów. Urządzenie daje możliwość zadruku w szerokości 320cm i w prędkości do 240m2/h. Zalety maszyny to nowy, wzmocniony korpus, możliwość druku na materiałach o wadze do 100kg. Urządzenie wyposażone jest w podsys materiału oraz dodatkowy panel dosuszający.

W zakresie materiałów elastycznych Igepa zaprezentuje folie do druku Easy Print plus oraz tekstylia znanej marki Pongs. EASY PRINT plus, EASY GUARD plus to polimeryczne folie do druku oraz dedykowany do nich laminat. Są synonimem świetnej jakości dla wymagających klientów. Gwarantują doskonałe efekty zadruku z użyciem atramentów sol/eco-sol/UV/latex.

Spośród płyty z tworzyw sztucznych Igepa Polska przedstawi PALBOARD, wielowarstwowe płyty PVC z Palramu. Płyta PALBOARD to połączenie wyjątkowo wytrzymałej powierzchni z litego PVC z właściwościami spienionego rdzenia PVC. Rdzeń wykonany jest z PVC pochodzącego z recyclingu. PALBOARD ma ultra gładką powierzchnię, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku.

Osoby, które odwiedza stoisko Igepa na Festiwalu Druku będą mogły na żywo przekonać się o zaletach prezentowanych urządzeń i podłoży.

Źródło: Igepa Polska


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stworzenie SEM Academy jest odpowiedzią na potrzeby studentów. Tylko 32% studentów twierdzi, że studia dobrze przygotowują do pracy, ale już 82% z nich uważa, że warto odbywać w trakcie studiów staże i praktyki. Według 61% studentów i absolwentów, to właśnie dodatkowe aktywności pomogły im praktycznie przygotować się do pracy. 57% z młodych,...
Remadays: tłumy na stoisku fabryki mediów Ikonos
Podczas targów RemaDays 2020, stoisko polskiego producenta materiałów samoprzylepnych i powlekanych zostało oblężone przez licznych odwiedzających warszawskie EXPO. Świadczy to przede wszystkim o wysokiej klasie mediów „Made in Poland”.
Filmy autorstwa Krzysztofa Gonciarza w kampanii Acuvue Oasys with Transitions
Krzysztof Gonciarz współpracuje z należącą do koncernu Johnson & Johnson marką ACUVUE.
New Balance z influencerkami w najnowszej kampanii dla Sizeer
New Balance wystartował z nową kampanią dla sieci sklepów Sizeer. Do projektu zostały zaproszone influencerki Lexy Chaplin, Pani Ekscelencja oraz Neen Nah, które prezentują najnowsze buty marki  w trendzie chunky shoes – model 608. Kampanii The Original Stories of 608 towarzyszy aktywacja konsumencka, w ramach której trzy osoby wyjadą razem z bohaterkami...
Krakowska agencja marketingowa More Bananas nawiązała współpracę z przedsiębiorstwem Future Capital, zajmującym się pośrednictwem finansowym między firmami i osobami prywatnymi. Agencja odpowiada za działania strategiczne oraz działania operacyjne w zakresie content marketingu, prowadzenie social mediów, Facebook i Google Ads oraz e-mail marketing.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764