logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości od Fomei

  PR 29.11.2022, przeczytano 316 razy
ilustracja

Listopad przyniósł 3 warte uwagi nowości produktowe od FOMEI.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-od-fomei,398161,artykul.html

Lampa światła ciągłego FOMEI LED 80B RGB

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE

Lampa FOMEI LED RGB 80B to przełomowa lampa dla fotografii portretowej, ale także świetny pomocnik w fotografii reklamowej. Ale przede wszystkim oferuje ogromne możliwości twórcze filmowania. Dzięki mnogości kolorów RGB i zaprogramowanych efektów filmowych oraz szerokiemu wyborowi akcesoriów do modelowania światła.

DO STUDIA I POZA NIM

Światło, które możesz mieć wszędzie aby zadbać o ciekawe oświetlenie. Uniwersalność zapewni ci możliwość zasilania lampy z sieci 230V a po zdjęciu górnej pokrywy zasilisz ją z dwóch akumulatorów NP-F.

WSZYSTKIE KOLORY KTÓRE CHCESZ

Trzy tryby dla wygodnej obsługi: HSI, CCT i FX. 360 odcieni i 100 poziomów nasycenia tworzą do 36 000 żywych kolorów. Wyjątkowa okazja do stworzenia idealnego oświetlenie sceny podczas fotografowania i filmowania. CRI 97+ spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości oddawania barw. I nie tylko to, 12 efektów filmowych pozwala tworzyć ciekawe sceny wideo nie tylko dla Youtuberów czy twórców filmów dla TikTok.

MOCOWANIE STATYWOWE

Uniwersalna konstrukcja lampy pozwala na wygodne dopasowanie kata lampy. Lekka rękojeść umożliwia wygodne trzymanie w dłoni lub ustawieniu na statywie czy pantografie. Dzięki przegubowi możliwe jest szybka zmiana kąta pochylenia.

SPEKTAKULARNE TRYBY SCEN

Możesz użyć gotowych efektów, aby dodać do filmu płonącą świecę lub burzę z piorunami za dotknięciem przycisku na kontrolerze. Możesz wybierać spośród dwunastu różnych efektów świetlnych. Wszystkie te ustawienia można regulować za pomocą panelu sterowania.

CO ZAWIERA ZESTAW

W skład zestawu zawiera samo światło, podstawowy reflektor i przewód sieciowy do zasilania z gniazda 230V. Baterie NP-F nie są dołączone. Możesz stosować szereg modyfikatorów z bagnetem Bowens.

LAMPA FOMEI LED 52D

ilustracjastrzałka

WSZECHSTRONNY PARTNER

Światło LED o wymiarach 35 x 24 x 4 cm może być stosowane w niemal każdej sytuacji jako światło główne, lub oświetlenie wypełniające. Moc 50 W o zmiennej temperaturze barwowej 3200 - 5600 K gwarantuje możliwość dostosowania do środowiska, w którym się znajdziemy. Idealne zastosowanie tego panelu LED przy oświetlaniu pod filmy na YouTube, TIK TOK czy do zdjęć i waga i rozmiar umożliwiają korzystanie z lamp w podróży.

ŁATWA OBSŁUGA

Załóż podstawkę, włącz i świecimy. Na tylnym panelu znajdziemy przełącznik i dwa obrotowe potencjometry do regulacji intensywność i temperatury barwowej. Mały wyświetlacz pokazuje wartości, których aktualnie używamy. Łatwiejsze być nie może. Dostosowujemy temperaturę barwową, gdy chcemy zharmonizować lub zróżnicować nasze oświetlenie z otaczającym. Intensywność można dobrać na oko, ponieważ ogromna zaleta lamp światła ciągłego polega właśnie na tym, że możemy zobaczyć zmiany w oświetleniu na żywo i możemy łatwo i szybko się do nich dostosować.

LAMPA FOMEI LED 23D

Smukłe i bardzo kompaktowa lampa LED do fotografowania i filmowania o zakresie temperatur barwowych 3200 - 5600 K. Zasilacz sieciowe i mały statyw w zestawie. Do zasilania można użyć akumulatora NP-F (brak w zestawie).

ilustracjastrzałka

KOMPAKTOWY I WSZECHSTRONNY

Bardzo cienka lampa LED o mocy 23W jest bardzo mocna jak na swój rozmiar. Możesz wsunąć ją do stopki aparatu i oświetlić podczas robienia zdjęć lub filmowania. Możesz także umieścić lampę na stojaku lub statywie. W przypadku, kiedy  chcesz mieć światło umieszczone na stole lub półce, przyda się mały statyw, który jest dołączony do zestawu. Gdziekolwiek jesteś, panel nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo lekki. Znajdzie się dla niego wiele zastosowań.

ŁATWA ADAPTACJA

Prawie każde otoczenie zawiera naturalne oświetlenie, do którego możemy się łatwo dostosować za pomocą lampy LED 23D. Dzięki idealnej powierzchni światła nie mamy do czynienia z żadnymi odbiciami poszczególnych diod. Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 3200 - 5600 K umożliwi dostosowanie światła do pracy w ciepłym świetle lampy stołowej lub w świetle dziennym, które przychodzi z okien. Wszystko można łatwo kontrolować za pomocą dwóch obrotowych selektorów na tylnym panelu.

Źródło: Zeever Sp. z o.o.

www.zeever.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w nowej kampanii wizerunkowej informuje o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764