logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości produktowe od Api.pl na Remadays

  PR 22.01.2020, przeczytano 994 razy
ilustracja
Epson SC-F500

Inspiracje i pomysły na biznes, kompleksowa oferta urządzeń i akcesoriów dla branży reklamowej oraz producentów odzieży i tekstyliów użytkowych, w tym wiele nowości – to wszystko zaprezentuje API.PL na tegorocznych targach Rema Days Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-produktowe-od-api.pl-na-remadays,385417,artykul.html

W bieżącym roku na targach Rema Days API.PL stawia na nowości w druku sublimacyjnym oraz mediach do druku. Różne rodzaje podłoży wraz z możliwościami ich zadruku zostaną pokazane w specjalnej strefie pn. Inspiratorium. Będą to: tekstylia do podświetleń, tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, folie i laminaty, folie magnetyczne, media repozycjonowalne, folie flex, media adhezyjne i elektrostatyczne oraz eko media, które na stałe zagoszczą w ofercie firmy. Goście odwiedzający Inspiratorium poznają zalety oraz szerokie spektrum zastosowania mediów API.PL m.in. w reklamie outdoor i indoor oraz branży wnętrzarskiej (home decor) i produkcji przedmiotów codziennego użytku. Za przykład podejścia proekologicznego posłuży wykorzystanie zużytego banera reklamowego do tworzenia designerskich mebli.

Mocną pozycją oferty targowej API.PL są nowe plotery sublimacyjne marki Epson. Zalety druku z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy) zaprezentuje ploter Epson SureColor SC-F9400H. Drukarka przeznaczona jest do szybkiego, wielkoformatowego druku na tekstyliach, w tym odzieży sportowej, roboczej i specjalistycznej oraz miękkich materiałach reklamowych. Kolejna nowość z oferty japońskiego producenta to Epson SureColor SC-F500 – 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Jest to kompletne, pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które oprócz drukarki obejmuje atramenty sublimacyjne Epson, papiery i oprogramowanie. API.PL pokaże szeroki wachlarz możliwości urządzenia, które można wykorzystać w produkcji gadżetów, materiałów reklamowych oraz przedmiotów codziennego użytku i upominków. Uzupełnieniem oferty druku sublimacyjnego będzie ploter marki Homer HM1800-P4 o szerokości zadruku 1,8m – przeznaczony do produkcji na skalę przemysłową. Ploter posiada dwa rzędy głowic, co pozwala na druk z szybkością do 260 mkw/godz.

ilustracjastrzałka

Homer HM1800P4

ilustracjastrzałka

Epson SC-F9400H

Ofertę nowości od firmy Epson dopełni ploter ekosolwentowy serii SureColor SC-S80610L. Ploter jest rozwinięciem sprawdzonej serii ploterów SureColor SC-S. Nowością jest stałe zasilanie w atrament oraz powiększone do 1,5-litra worki na atrament. Zapewnia to zdecydowanie większą wydajność pracy, przy zachowaniu doskonałej jakości druku. Ploter odwzorowuje 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colours – to wiodący w branży wynik. Zainteresowani poznają możliwości druku plotera przy wykorzystaniu mediów należącej do API.PL marki Vesline.

API.PL przedstawi również technologię druku termotransferowego z białym tonerem na drukarce OKI Pro8432WT. Urządzenie pozwala tworzyć wydruki na ciemnych tłach, ubraniach oraz innych twardych powierzchniach. Urządzenie pozwala drukować na dowolnym materiale – bawełnie, poliestrze lub mieszankach oraz zwiększyć szybkość druku i obniżyć jego koszty. Druk jest równie szybki, jak przy zastosowaniu standardowych, kolorowych drukarek LED – 35 str./min na zwykłym papierze A4 oraz do 20 str./min na zwykłym papierze A3. Podobnie jak w przypadku Epson SC-F500 drukarka OKI doskonale sprawdza się w produkcji materiałów gadżetowych i reklamowych.

Druk UV zademonstrowany zostanie na sprawdzonym i niezawodnym modelu plotera marki HandTop HT 2512UV. Jest to ploter z płaskim stołem (flatbed) o wymiarach 2500 x 1220mm i ledowym utrwalaniem atramentów. Urządzenie umożliwia druk na różnego typu podłożach: banerach, foliach okiennych i samoprzylepnych, panelach do podświetleń, materiałach rollupowych, a także plexi, corex, dibont, oraz szkle, drewnie, skórze, ceramice, metalu, płytach meblowych, HDF, itp. Ploter doskonale sprawdza się w branży reklamowej, dekoracyjnej, wnętrzarskiej i produkcji materiałów użytkowych.

API.PL zaprezentuje również bezpośredni druk na tekstyliach bawełnianych w technologii DTG. Zalety plotera Epson SureColor SC-F2100 firma przedstawi na stoisku partnerskim marki Epson.

Do dyspozycji gości targów będą przedstawiciele handlowi API.PL, którzy chętnie opowiedzą zarówno o bogatej ofercie mediów i podłoży do druku oraz o pozostałym asortymencie – urządzeniach i farbach do sitodruku, atramentach i tuszach, papierach sublimacyjnych oraz materiałach eksploatacyjnych.

  • Stoisko API.PL – F/L19

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764