logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości sublimacyjne na targach Fespa w Londynie

  PR 21.06.2013, przeczytano 3044 razy
ilustracjastrzałka
Epson SureColor SC-F7000

W dniach 25-29 czerwca podczas targów Fespa w Londynie zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze na rynku plotery do druku na papierze transferowym: Epson SureColor SC-F6000 oraz SC-F7000. Na stoisku Epson Europe (South Hall G40S) czekają na Państwa przedstawiciele wyłącznego dystrybutora tych maszyn na Polskę firmy API.PL. Specjalnie dla targowych gości uruchomiony został telefon kontaktowy +48 790 222 603.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-sublimacyjne-na-targach-fespa-w-londynie,19061,artykul.html

W zestawie z ploterami firma API.PL poleca kalandry i prasy transferowe włoskiej firmy Transmatic (stoisko North West-G22N). Nowości Transmatica na Fespie to w tym roku:

  • Model 7416 – kalander do druku smyczy i tasiemek
  • Model TMH45 – prasa płaska formatu 45x38 cm  z zamkiem elektromagnetycznym
  • Model REV5 SA - dwustanowiskowa prasa automatyczna
  • Model CA1000 Carousel – wielostanowiskowa prasa karuzelowaTransmatic 7416

Wstęp na targi Fespa jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Polecamy kontakt z infolinią + 48 790 222  603, aby umówić się ze specjalistami API.PL na prezentację handlową wyżej wymienionych maszyn.

Źródło: API.PL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja PIAP z Remadays 2020
XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.
Provident z rodzinną reklamą „Pożyczki wynajmowanej”
Provident Polska wraca z kolejną odsłoną kampanii w rytm przeboju „Mam plan” i promuje „Pożyczkę wynajmowaną”. Każde pożyczone 1000 zł kosztuje 50 zł miesięcznie.
Miniczekolady z Wawelu wsparte kampanią
Marka Wawel do swojego portfolio wprowadza nową kategorię słodkości. Na rynku pojawią się MINIczekolady w kieszonkowych opakowaniach idealnych do delektowania się. Atrakcyjny design podkreśla ich najwyższą jakość oraz eksponuje najważniejsze cechy produktu, czyli wyjątkowe połączenie czekolady i wyśmienitego nadzienia, nawiązując do postrzegania tej kategorii przez...
Hand Made: spot dla D-Vitum z Magdaleną Różczką
W lutym ruszyła kampania reklamowa marki D-Vitum (Oleofarm), której  ambasadorką została Magdalena Różczka — znana aktorka, od lat wspierająca działania na rzecz Interwencyjnych Ośrodków Preadopcyjnych. Hand Made odpowiada za koncept kreatywny i realizację spotu reklamowego.
Agencja Bluerank wzmacnia Marketing i PR
Bluerank, wiodąca agencja marketingu internetowego, wzmacnia siły w obszarze Marketingu i PR. Do zespołu dołączyły Marta Markowska, która została Marketing Managerem oraz Joanna Blewąska, która rozpoczęła pracę na stanowisku PR Specialist.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764