WIADOMOŚCI

Nowości w ramówce Rock Radia

Mateusz Zawiślak  PR 03.01.2017, przeczytano 204 razy

Od stycznia br. słuchaczy Rock Radia będzie budził Marek Starybrat w swoim nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia". W ciągu dnia najlepszą rockową rozrywkę zapewnią Piotr Kędzierski, Przemysław Cacak i Cezary Bielak.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-w-ramowce-rock-radia,30988,artykul.html

Od poniedziałku do piątku punktualnie od godz. 6.00 najlepszą rockową pobudkę zapewni słuchaczom Rock Radia Marek Starybrat. W nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia" zagra najbardziej znane rockowe przeboje i sprawi, że słuchacze "powstaną" z łóżek w dobrych humorach.

Znana i lubiana przez słuchaczy audycja "Piotr Kędzierski Show" od stycznia zagości na antenie o nowej porze. Piotr Kędzierski zapewni słuchaczom mocną dawkę rockowej muzyki i humoru od 9.30 do 13.00.

W popołudniowym paśmie stacji "Rock Radio Gra", w godzinach 13.00-17.00, Przemysław Cacak zaproponuje słuchaczom, którzy włączają radio w pracy nie tylko rockowe utwory, ale także rozrywkę w postaci zagadek i konkursów. Opowie też anegdoty o skandalach, które wstrząsnęły rockowym światem i najważniejszych numerach w historii rocka.

"Klasyczny Wieczór" to audycja, na którą od 17.00 do 21.00 tradycyjnie zaprosi Cezary Bielak. Przypomni on słuchaczom niezapomniane wydarzenia muzyczne i koncerty, które znalazły swoje miejsce w historii rocka, a w cyklu "Anatomia Rocka" znani muzycy opowiedzą mu o swoich ulubionych utworach.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 172 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone