logo
WIADOMOŚCI

Nowości w ramówce Rock Radia

Mateusz Zawiślak  PR 03.01.2017, przeczytano 211 razy

Od stycznia br. słuchaczy Rock Radia będzie budził Marek Starybrat w swoim nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia". W ciągu dnia najlepszą rockową rozrywkę zapewnią Piotr Kędzierski, Przemysław Cacak i Cezary Bielak.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-w-ramowce-rock-radia,30988,artykul.html

Od poniedziałku do piątku punktualnie od godz. 6.00 najlepszą rockową pobudkę zapewni słuchaczom Rock Radia Marek Starybrat. W nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia" zagra najbardziej znane rockowe przeboje i sprawi, że słuchacze "powstaną" z łóżek w dobrych humorach.

Znana i lubiana przez słuchaczy audycja "Piotr Kędzierski Show" od stycznia zagości na antenie o nowej porze. Piotr Kędzierski zapewni słuchaczom mocną dawkę rockowej muzyki i humoru od 9.30 do 13.00.

W popołudniowym paśmie stacji "Rock Radio Gra", w godzinach 13.00-17.00, Przemysław Cacak zaproponuje słuchaczom, którzy włączają radio w pracy nie tylko rockowe utwory, ale także rozrywkę w postaci zagadek i konkursów. Opowie też anegdoty o skandalach, które wstrząsnęły rockowym światem i najważniejszych numerach w historii rocka.

"Klasyczny Wieczór" to audycja, na którą od 17.00 do 21.00 tradycyjnie zaprosi Cezary Bielak. Przypomni on słuchaczom niezapomniane wydarzenia muzyczne i koncerty, które znalazły swoje miejsce w historii rocka, a w cyklu "Anatomia Rocka" znani muzycy opowiedzą mu o swoich ulubionych utworach.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Badanie: Jak duże jest zainteresowanie Mundialem? [INFOGRAFIKA]
W maju ponad 28 mln razy użytkownicy pytali Google o Mundial. Prognozuje się, że w czerwcu padnie blisko 1 197 mln podobnych zapytań. Jakie hasła są najczęściej wyszukiwane i co najbardziej interesuje użytkowników w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej? Dowiecie się z infografiki firmy Semtec.
Yieldriser otwiera oddział w Brazylii
YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – rozpoczął ekspansję zagraniczną. Firma otworzyła pierwszy oddział w Brazylii.
Publico24: Polski start-up chce zrewolucjonizować dystrybucję prasy
Publico24 stworzyło model cyfrowej dystrybucji prasy, oparty na subskrypcji na wzór Netflixa. Dzięki niewielkim nadajnikom rozmieszczonym w miejscach publicznych czytelnik za pomocą aplikacji może bez ograniczeń czytać na telefonie lub tablecie wybraną gazetę czy pojedynczy artykuł. Nie płaci nic, bo koszt pokrywa abonament opłacany przez przedsiębiorcę lub właściciela lokalu,...
Nowy Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej w Netsprint Group
Katarzyna Dudzińska-Sroga objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży Bezpośredniej w Netsprint Group. Będzie ona zarządzać zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż do klientów regionalnych i bezpośrednich.
Value Media najbardziej dynamicznie rozwijającym się  domem mediowym
Dom mediowy Value Media, należący do Group One, największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, został niekwestionowanym liderem rankingu polskich agencji mediowych według najnowszego raportu RECMA 2017, notując najwyższą dynamikę wzrostu w ciągu ostatnich 3 lat (+ 292%).
 
środa 20.06.2018, 71 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone