logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości w TV Republika

  PR 01.08.2022, przeczytano 333 razy

Telewizja Republika nie tylko poprawia wyniki oglądalności, zwiększa także zasięg. Od 1 sierpnia br. sygnał stacji będzie dostępny z nadajnika MUX w Katowicach. Dodatkowo UPC - dostawca usług telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii i usług mobilnych, uruchomi emisję naszego sygnału w wersji HD (wysokiej rozdzielczości).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-w-tv-republika,396766,artykul.html

To nie jedyne nowości, z którymi stacja rozpoczęła nowy miesiąc. Dziś startuje również w związku z Rocznicą Wybuchu Powstania Warszawskiego autorski program "Spacer z Powstaniem". Prowadzący pokażą i opowiedzą widzom o miejsca pamięci Powstania w Warszawie. Odcinki premierowo będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:40, zaplanowane są również powtórki na godzinę 22:00

Telewizja Republika to polska stacja telewizyjna, której redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz. Kanał odbierać można drogą satelitarną, za pośrednictwem Internetu oraz drogą naziemną w systemie DVB-T.

Źródło: Telewizja Republika S.A.

www.telewizjarepublika.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Wg raportu KRRIT ostatnia w rankingu jest TV Kultura. Ma udział w rynku 0,38%.
TV Republika nie ma zestawieniu, co oznacza, że nawet na 0,38% nie może liczyć.


Publikować informacje o podmiocie, który nie jest ujmowany w publikacjach nawet przez URZĄD nadzorujący jego działalność, to musi być jakiś masochizm albo... zgodność światopoglądowa.

avatar użytkownika
,

Urząd o którym piszesz sam jest nadzorowany - przez polityków. Ich udział w tym nadzorowaniu podważa wiarygodność i bezstronność tego typu decyzji. Dlatego to, czy urząd ów kogoś ujmuje czy dodaje, pozostaje bez wpływu na decyzje redakcji.  

avatar użytkownika
,

I nawet ten nadzorowany przez polityków urząd pomija w swoich zestawieniach telewizję, o której jest powyższy materiał.

i nawet to, że właściciel tej telewizji jest mocno zaprzyjaźniony z politykami nadzorującymi ten urząd, nie sprawiło, że ta telewizja znajduje się w zestawieniach. Tu się nie da nic naciągnąć, bo inne instytucje mierzące udział w rynku obnażyłyby takie kłamstwo w sekundę.

Wychodzi na to, że jednak nie masochizm. Ot, pisizm nad pisizmy.
  

avatar użytkownika
,

Jeżeli jesteś zainteresowany zestawieniami przygotowywanymi przez tę instytucję, szukaj ich u źródła. Dla nas nie są one żadnym kryterium. Dopóki telewizja ta jest uczestnikiem rynku reklamy, dopóty jest przedmiotem zainteresowania mediów branżowych.   

avatar użytkownika
,

Guano prawda.
  

avatar użytkownika
,

Niestety tak to działa. O tym czy taki podmiot znajduje się w polu widzenia branży reklamowej decydują reklamodawcy, a nie polityczne rady.  

avatar użytkownika
,

TV Republika, mająca nieistotną statystycznie grupę widzów, reklamuje podmioty ZALEŻNE od polityków.
Każdy więc, kto publikuje informacje na temat oferty tej stacji, podtrzymuje fikcję jej rzekomej atrakcyjności dla reklamodawców.
Albo robi to, bo jest idiotą, albo robi to z powodów światopoglądowych, bo jest pisiorem.

Tak to działa.
  

avatar użytkownika
,

Aaa.
I wie to nawet stażysto, których jedynym obowiązkiem jest parzenie kawy.
  

avatar użytkownika
,

A to parzenie kawy przynajmniej jakoś Ci idzie?  

avatar użytkownika
,

Wyjdź z szafy, przyznaj, że jesteś pisiorem.
Być może wielu ludzi się od Ciebie odwróci, wszak niewiele osób sympatyzuje z partyjnymi sługusami, ale wiele dziwnych publikacji na signs przestanie być dziwnymi.
  

avatar użytkownika
,

Rozlałeś?  

avatar użytkownika
,

No i reklamy. Będziesz jak TV Republika - nikt tu nie zajrzy, a kasa ze spółek skarbu państwa będzie lała się szerokim, nieprzerwanym strumieniem.
Prezes dba o swoich, nikomu nie pozwoli umrzeć w biedzie.
  

avatar użytkownika
,

Czyli rozlałeś. Na spodnie z Pewexu.  

avatar użytkownika
,

Na bazarze kupuję.
Z prywatnego importu, za gotówkę, żeby wzmocnić szarą strefę.
  

Najnowsze w tym dziale

Nowość CNN International – rusza program „Decoded” o nowych technologiach
Zmiany na świecie zachodzą w zawrotnym tempie, a wpływ nowych technologii na gospodarkę, społeczności czy warunki życia nigdy dotąd nie był tak odczuwalny. CNN International zapowiada nową sześcioodcinkową produkcję „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie. Premiera pierwszego...
Kanał Sportowy nadaje w Biedronce
Wygodna kanapa, koszulka sportowa i kufel złotego trunku to zwykle dobry przepis na dzień meczowy. W trakcie jesiennej aury warto jednak do ręki wziąć kubek z ciepłym napojem, który rozgrzeje nas nawet, jeśli mecz nie przynosi dużych emocji. Od czwartku, 22 września, w Biedronce dostępne będą kubki z wytłoczeniem, kubki zmieniające kolor oraz kubki termiczne Kanału...
12 września do oferty serwisu streamingowego CANAL+ online dołączą ogólnodostępne kanały Polsat i TV4. Kanały będą dostępne dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online bez względu na posiadany pakiet.
W marcu 2016 roku TVP zerwała współpracę z Radosławem M., który został dziś tymczasowo aresztowany w związku z zarzutami pedofilii.
Dzień pogrzebu Królowej Brytyjskiej był transmitowany w mediach na całym świecie. TVN24 pokazał całodzienny specjalny program, w trakcie którego relacjonowany był cały przebieg uroczystości pogrzebowych. Na miejscu byli korespondenci stacji, a studiu w Warszawie goście - eksperci, historycy, specjaliści od protokołu. Tego dnia najchętniej wybieranym kanałem informacyjnym była...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764