logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości Yongnuo w ofercie Foxfoto

  PR 23.01.2019, przeczytano 435 razy
ilustracjastrzałka
Yongnuo YN968CD

Firma Foxfoto wprowadza do swojej oferty nowe produkty marki Yongnuo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-yongnuo-w-ofercie-foxfoto,380911,artykul.html

Yongnuo YN968C to innowacyjna lampa reporterska, łącząca zalety światła błyskowego i ciągłego, posiadająca wbudowany odbiornik umożliwiający radiową komunikację z wyzwalaczami w systemie Yongnuo YN622C oraz YN560. Yongnuo YN560 to jedna z najpopularniejszych manualnych lamp błyskowych w ofercie producenta, tym razem w wersji YN560Li, zasilanej wydajnymi akumulatorami litowymi typu ICR18650.

Pojawiła się także nowa lampa światła ciągłego YN260, będąca wariacją modelu YN360. Lampa ta generuje bardziej rozproszone i otulające światło dzięki wykorzystaniu diod SMD LED.

Wśród obiektywów nowościami są jasny obiektyw 35 mm o świetle f/1,4 oraz makro 60 mm f/2, obydwa z mocowaniem pod Canon EF.

Źródło: Foxfoto

www.foxfoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Neolt do wielkoformatowej post-produkcji
Wydrukowanie grafiki na ploterze wielkoformatowym to często połowa jego procesu produkcyjnego. Nie rzadko trzeba jeszcze ją zabezpieczyć poprzez laminację czy też porozcinać na formatki. Z pomocą przychodzą właśnie urządzenia post-produkcyjne.
Rusza nowa multimedialna kampania marketingowa skierowana do klientów biznesowych. Tym razem Alior Bank promuje Rachunek ,,4x4”. Głównym przekazem kampanii jest możliwość dopasowania przez klienta rachunku do potrzeb firmy poprzez wybór odpowiednich rozwiązań proponowanych w pakietach: gotówkowym, krajowym, zagranicznym i oszczędnym. Wśród wykorzystanych w niej narzędzi po raz...
„W domu”: Książka sieci VOX zachęca do uważności i dodaje odwagi
VOX znów zaskakuje. Obok nowości drzwiowych czy meblowych, w swoim Pawilonie podczas Targów Meble Polska premierowo zaprezentował … książkę. „W DOMU” to – poprowadzona wraz z zaproszonymi na łamy ekspertami ze świata psychologii, mediów i designu – opowieść o tym, że przy tworzeniu pięknych wnętrz wcale nie musimy podążać za aktualnie obowiązującą modą. Liczy...
Rozpoznawanie obrazów – przełom w marketingu e-commerce
Funkcjonalność wykorzystywana do tej pory jedynie przez światowych gigantów e-commerce jest teraz dostępna dla wszystkich właścicieli e-sklepów.
Lubisie startują z komunikacją promującą prosty skład produktów
Marka Lubisie startuje z nową komunikacją, której celem jest promowanie krótkiej listy składników w recepturze produktów. Od teraz na opakowaniach ciastek będzie znajdować się lupka z czytelnymi i intuicyjnymi piktogramami informującymi o prostych składnikach takich jak jajko, mleko i mąka. Zmiany są elementem globalnej strategii producenta, Mondelēz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764