logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV

  PR 04.08.2020, przeczytano 271 razy
ilustracjastrzałka

OLYMPUS prezentuje najnowszy aparat systemu Mikro Cztery Trzecie - OM-D E-M10 Mark lV, który jest doskonałą propozycją dla mobilnych i kreatywnych fotografów. Kompaktowy, lekki korpus z bardziej ergonomicznym uchwytem i nowymi użytecznymi funkcjami, które sprawiają, że profesjonalna jakość zdjęć dostępna jest praktycznie dla każdego. 5-osiowa stabilizacja obrazu działa jeszcze wydajniej czyniąc nowy aparat idealnym sprzętem do fotografowania w każdej sytuacji – na przykład w trakcie podróży, na zawodach sportowych czy też w nocy. Odchylany w dół ekran LCD ułatwia robienie selfie, elektroniczny wizjer wysokiej rozdzielczości daje użytkownikowi wolność wyboru jego własnego stylu fotografowania. Publikowanie zdjęć w sieci jest niezwykle łatwe dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony. Pozwala ona dodatkowo na dostęp do unikalnych treści, w tym informacji o zaawansowanych technikach fotografowania. Wysoką jakość obrazu docenią wszyscy: od rodziców, którzy chcą zachować radosne chwile z dziećmi, po pasjonatów fotografii. OM-D E-M10 Mark IV będzie dostępny od połowy sierpnia w cenie od 3199 zł za body.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-aparat-olympus-om-d-e-m10-mark-iv,387998,artykul.html

Doskonałe rezultaty w każdych warunkach

Największą przewagą systemu Olympus są jego rozmiary: prawie o połowę mniejszy i o połowę lżejszy od innych systemów z wymiennymi obiektywami zapewnia fotografom niezwykłą mobilność. Dotyczy to nie tylko aparatów, ale także obiektywów. Połączenie wysokiej rozdzielczości z doskonałą wydajnością i skuteczną stabilizacją obrazu daje w rezultacie ostre, najwyższej jakości zdjęcia niezależnie od okoliczności i warunków, w jakich przebiega sesja. E-M10 Mark IV jest najmniejszym aparatem z linii OM-D. Z ulepszony uchwytem i najnowszą technologią przetwarzania obrazu jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy szukają kompaktowego i ergonomicznego aparatu do zadań specjalnych.

Wyjątkowa mobilność, wbudowana wydajna 5-osiowa stabilizacja obrazu, która zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy

Nowy aparat jest teraz jeszcze lżejszy: korpus ze standardowym obiektywem waży tyle, co półlitrowa butelka z wodą*. Nowy, ulepszony grip E-M10 Mark IV zapewnia bezpieczne i wygodne użytkowanie aparatu.

Dzięki wbudowanej 5-osiowej stabilizacji obrazu, która kompensuje nawet do 5 EV** i nowej matrycy 20 MP Live MOS, uzyskujemy wysokiej jakości zdjęcia i filmy, nawet jeśli pracujemy w nocy czy z użyciem teleobiektywów. Praktycznie nieograniczony czas pracy zapewnia możliwości ładowania baterii bezpośrednio w aparacie poprzez port USB, nawet w trakcie sesji.

Pomocne funkcje i odchylany ekran LCD idealny do selfie

OM-D E-M10 Mark IV wyposażony został w funkcje, które ułatwiają zarejestrowanie idealnych momentów. Aparat wykonuje zdjęcia sekwencyjne z prędkością aż 15 klatek na sekundę. Ulepszony został także tryb C-AF, który precyzyjnie podąża z ostrością za obiektami w ruchu. Tryby Priorytet Twarzy/Priorytet Oka ułatwiają ustawienie ostrości na twarzy osoby fotografowanej, nawet jeśli ma ona pochylona głowę lub fotografujemy ją z profilu. Tryb Cichy wyłącza dźwięk migawki oraz dźwięki związane z obsługą aparatu, co przydaje się w sytuacjach, kiedy potrzebna jest absolutna cisza, na przykład kiedy fotografujemy w muzeum lub dzieci podczas snu.

W trybie AUTO Olympus OM-D E-M10 Mark IV rozpoznaje warunki sesji i automatycznie dobiera odpowiednie ustawienia. W trybie AP potrafi także wykorzystać techniki fotografowania, które wymagają zaawansowanej wiedzy: wielokrotna ekspozycja, śledzenie ruchu gwiazd czy świateł samochodów w nocy w trybie Live Composite. Dzięki możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości 4K, wspomnienia będą cieszyć wysoką jakością jeszcze przez długie lata.

Odchylany w dół, dotykowy ekran ułatwia robienie selfie nawet wtedy, gdy zdecydujemy się na ujęcia z wysokiego lub niskiego poziomu. Dzięki temu zdjęcia będą dokładnie takie, jak zostały zaplanowane, uwalniając kreatywność fotografa. OM-D E-M10 Mark IV wyposażony został także w elektroniczny wizjer wysokiej rozdzielczości, który ułatwia fotografowanie w słońcu i pod światło.

Aparat OM-D E-M10 Mark IV w połączeniu z bezprzewodowym wyzwalaczem FC-WR może za pomocą komunikacji radiowej kontrolować kompatybilne lampy w tym najnowszą FL-700WR. Dzięki temu lampę można ustawić w dowolnym, wybranym miejscu i wyzwalać ją za pomocą bezprzewodowego wyzwalacza.

Dedykowana aplikacja, która ułatwia publikowanie zdjęć

Wbudowana komunikacja Wi-Fi i Bluetooth pozwala na połączenie z aplikacją OI.Share, która umożliwia szybkie i łatwe importowanie zdjęć na smartfona oraz publikowanie ich w Internecie. Aplikację można również wykorzystać do zdalnej kontroli aparatu w trakcie sesji. W OI.Share dostępne są także tutoriale i instrukcje, które m.in przedstawiają zaawansowane metody i techniki fotografowania.

Akcesoria

OM-D E-M10 Mark IV jest kompatybilny z obiektywami Olympus Mikro Cztery Trzecie, a także ze wszystkim obiektywami tego systemu oferowanymi na rynku. Dostępny jest także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów: dedykowane torby, lampy błyskowe oraz darmowe oprogramowanie Olympus Workspace ułatwiające edycję i zarządzanie zdjęciami.

Dostępność i ceny

Nowy OM-D E-M10 Mark IV dostępny będzie od połowy sierpnia w cenie od 3199 zł za body.

Gwarancję aparatu OM-D E-M10 Mark IV można bezpłatnie przedłużyć o 6 miesięcy***. W tym celu wystarczy zarejestrować się w serwisie MyOLYMPUS.

Źródło: OLYMPUS

www.olympus.pl

Dodatkowe informacje:

Specyfikacja produktu może ulec zmianie bez wcześniejszych zapowiedzi. Aktualna specyfikacja znajduje się na stronie www.olympus.pl

* ok. 476 g w połączeniu z M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ (standard CIPA, z baterią i kartą pamięci oraz osłoną wizjera)
** M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ, ogniskowa 42mm (odpowiednik dla klatki 35mm - 84mm), zgodnie ze standardem CIPA, korekcja w dwóch osiach (pochylenie i przechylenia)
*** Sześć miesięcy dodatkowej gwarancji w kraju zakupu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rozwiązania digital signage od LG na platformie Digital Connect 2020
Wirtualne showroomy to nic nowego, jednak w wyjątkowych okolicznościach, jakie przyniósł rok 2020, ich znaczenie dla przedsiębiorstw, sektora B2B i klientów wzrosło. Pozwalają one firmom w łatwy sposób (bez konieczności odbywania spotkań twarzą w twarz) informować o oferowanych korzyściach, co pomaga klientom podejmować przemyślane decyzje zakupowe.
Sony: korpus α7C i nowy zmiennoogniskowy obiektyw
Firma Sony powiększa swoją imponującą ofertę sprzętu fotograficznego o trzy nowe produkty: pełnoklatkowy korpus α7C (model ILCE-7C), obiektyw zmiennoogniskowy FE 28–60 mm F4–5.6 (model SEL2860) i lampę błyskową HVL-F28RM.
Nowy wyświetlacz Micro LED firmy LG
LG MAGNIT, nowe rozwiązanie Micro LED firmy LG, zapewni przełomową jakość wyświetlania obrazu dzięki zastrzeżonej przez LG technologii Black Coating. Zastosowanie montażu blokowego pozwoli natomiast na niezwykle wygodny i szybki montaż urządzenia. LG MAGNIT już wkrótce zadebiutuje w Polsce.
Nowa marka na rynku kolarstwa ekstremalnego - PRIME Bicycles wybrała agencję Dziadek do orzechów do stworzenia komunikacji oraz pozycjonowania marki.
Kampania marki Flegamax
Wystartowała kolejna odsłona kampanii marki Flegamax przygotowana przez zespół Opus B. Lek na mokry kaszel, oferowany przez Polpharma, tym razem komunikowany jest jako zwycięska odpowiedź na problem. I to dosłownie, bo kreacja oparta została na kanwie telewizyjnego teleturnieju i podchwytliwych pytań prowadzącego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764