logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy cykl weekendowych audycji Radia Złote Przeboje

  PR 23.10.2018, przeczytano 443 razy

Już w najbliższą sobotę, 20 października br. Radio Złote Przeboje rozpocznie obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości - tego dnia na antenie stacji pojawi się pierwszy odcinek z cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!". Powstające na terenie całego kraju programy, prowadzone przez Piotra Jaworskiego, nadawane będą w najbliższe weekendy do 11 listopada br. w godz. 14:00-18:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-cykl-weekendowych-audycji-radia-zlote-przeboje,379849,artykul.html

W pierwszej odsłonie cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!" Piotr Jaworski wybierze się na spacer po Gdyni - sukcesie Polski międzywojennej, mieście powstałym w tym właśnie okresie.

W kolejne soboty i w niedzielę, do 11 listopada br., w godz. od 14:00 do 18:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom spotkanie m.in. z profesorem Andrzejem Bochenkiem, który razem z profesorem Zbigniewem Religą uczestniczył w pierwszych udanych transplantacjach serca, a także z byłym prezydentem Polski i legendą "Solidarności" - Lechem Wałęsą. Stacja odwiedzi również pokład Daru Pomorza - polskiej wizytówki na świecie.

Dodatkowo, na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się głosy artystów i gwiazd, którzy opowiedzą, czym dziś jest dla nich Polska.

Pojawienie się cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!" w Radiu Złote Przeboje wspiera autopromocja na antenie i stronie internetowej stacji.

Źródło: Agora S.A.

Agora

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O Artykule 13 podczas konferencji „Media przyszłości”
Prezentacja Konrada Dobrowolskiego, adwokata z kancelarii PwC Legal rozpocznie panel dyskusyjny „Wpływ nowych regulacji prawnych na sektor mediów”, który odbędzie się podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media przyszłości” (4 grudnia 2019 r.). Dobrowolski poprowadzi również warsztaty na temat praw autorskich w kontekście ACTA2.
Wyborcza.pl i Orange Flex ze wspólną proekologiczną akcją
W poniedziałek, 18 listopada br. rozpoczęła się wyjątkowa, proekologiczna akcja Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl przygotowana we współpracy z Orange Flex pod hasłem "Bez śladu - Od Ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad". Internauci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, nie tylko zdobędą wiedzę pozwalającą na co dzień żyć bardziej EKO, ale...
Konferencja „Media Przyszłości”: warsztaty prof. Mike'a Rosenberga
Wystąpienie prof. Mike'a Rosenberga, eksperta IESE Business School, będzie jednym z najważniejszych wydarzeń podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media Przyszłości” (4 grudnia br.). Dla uczestników konferencji prof. Rosenberg przygotował również warsztaty na temat perspektyw branży mediów w Polsce.
Peugeot partnerem Motortrend
Od 2 października użytkownicy platformy Player mają dostęp do wyjątkowej kolekcji. MotorTrend, jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych jest już obecny na polskim rynku. Teraz, miesiąc od debiutu, partnerem projektu została marka Peugeot.
Kultowe seriale poszukiwane
„Miodowe lata”, „Alternatywy 4” czy „Czterej Pancerni i pies” to tylko niektóre z polskich kultowych seriali, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Każdego miesiąca kilka tysięcy użytkowników wpisuje w wyszukiwarkę tytuły produkcji z ubiegłych lat. Z okazji Światowego Dnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764