logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy cykl weekendowych audycji Radia Złote Przeboje

  PR 23.10.2018, przeczytano 461 razy

Już w najbliższą sobotę, 20 października br. Radio Złote Przeboje rozpocznie obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości - tego dnia na antenie stacji pojawi się pierwszy odcinek z cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!". Powstające na terenie całego kraju programy, prowadzone przez Piotra Jaworskiego, nadawane będą w najbliższe weekendy do 11 listopada br. w godz. 14:00-18:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-cykl-weekendowych-audycji-radia-zlote-przeboje,379849,artykul.html

W pierwszej odsłonie cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!" Piotr Jaworski wybierze się na spacer po Gdyni - sukcesie Polski międzywojennej, mieście powstałym w tym właśnie okresie.

W kolejne soboty i w niedzielę, do 11 listopada br., w godz. od 14:00 do 18:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom spotkanie m.in. z profesorem Andrzejem Bochenkiem, który razem z profesorem Zbigniewem Religą uczestniczył w pierwszych udanych transplantacjach serca, a także z byłym prezydentem Polski i legendą "Solidarności" - Lechem Wałęsą. Stacja odwiedzi również pokład Daru Pomorza - polskiej wizytówki na świecie.

Dodatkowo, na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się głosy artystów i gwiazd, którzy opowiedzą, czym dziś jest dla nich Polska.

Pojawienie się cyklu "Fajnie, że jesteś, Polsko!" w Radiu Złote Przeboje wspiera autopromocja na antenie i stronie internetowej stacji.

Źródło: Agora S.A.

Agora

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Yieldbird z grantem na opracowanie i wdrożenie systemu zarządzania sprzedażą powierzchni reklamowych
Zespół firmy Yieldbird z Grupy Agora pracuje nad stworzeniem rozwiązania, które pomoże właścicielom serwisów internetowych w poprawie efektywności zarządzania posiadaną przez nich powierzchnią reklamową. Spółka otrzymała na działania związane z tym innowacyjnym projektem grant w wysokości 3,6 mln zł z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu „Inteligentny...
Wystartowała Eska Braniewo
W Braniewie na częstotliwości 100,7 MHz wystartowało Radio ESKA. W ramach informacji lokalnych stacja nadaje m.in. serwisy w języku ukraińskim.
Oferta Biura Reklamy TVN Media została wzbogacona o kolejne innowacyjne rozwiązanie reklamowe - Shopping Spree (Bitwa na Style). Za autorską koncepcję i jej wdrożenie odpowiada nowy zespół Innovation Hub w strukturze BR TVN Media.
Nowe muzyczne show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” w TVP2
Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20:35 w wyjątkowym show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764