logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy ekspert w agencji Ancymony

  PR 11.04.2024, przeczytano 439 razy
ilustracja

Łukasz Jankowski posiada 13-letnie doświadczenie w branży kreatywnej. Specjalizuje się w web designie, brandingu, animacjach, product video oraz kampaniach 360. Jego portfolio obejmuje pracę nad projektami dla takich klientów jak L’Oreal, Kikkoman, PKO BP, E.ON (wcześniej Innogy), Nestle, PepsiCo, Poczta Polska, T-mobile oraz Ikea. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-ekspert-w-agencji-ancymony,403804,artykul.html

W pracy stawiam na współpracę zespołową i dbam o atmosferę pełną szczerości, zaufania oraz wsparcia. Cenię otwartość na nowe pomysły oraz inspiracje. W Ancy chciałbym wnieść trochę świeżości, jakości i sporo uśmiechów. Wierzę, że właśnie ta kombinacja daje najlepsze rezultaty - komentuje Łukasz Jankowski, senior art director & motion designer w Ancymonach.

Nowy senior art director & motion designer zasilił business unit Sylwii Kaczorowskiej.

Źródło: Ancymony

www.ancy.pl

Dodatkowe informacje:

Agencja Ancymony – niezależna agencja reklamowa obecna na rynku od 27 lat. W portfolio ma marki ze wszystkich kategorii, m.in. Rossmanna, Wawel, Pudliszki, Kaufland, Heinza, Pocztex, Amundsena, Ibuprom, Apap, Śnieżkę, Piątnicę czy Dębicę.    

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bartłomiej Chmiel dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania Klientów z branży e-commerce.
 Zmiany w zarządzie AMS
1 lipca br. do zarządu AMS dołącza Grażyna Gołębiowska, wieloletnia menadżerka firmy. Będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
Marcin Arkuszewski Client Partnerem w dentsu X
Z początkiem czerwca do zespołu agencji mediowej dentsu X (dentsu Polska) dołączył Marcin Arkuszewski i objął stanowisko Client Partnera. Arkuszewski wraz z klilkunastoosobowym zespołem odpowiada za kompleksową obsługę klientów Santander Bank Polska i Generali. Raportuje bezpośrednio do Nicolette Senye, Media Practice Lead w dentsu Polska.
Awanse w Kinesso
Karolina Kusy i Stanisław Chmielarz objęli nowe role w KINESSO, agencji performance marketingu należącej do grupy IPG Mediabrands.
First aid communication team rozbudowuje kompetencje
Do zespołu first aid communication team dołączyła Daria Soroka, która w ostatnich latach intensywnie rozwijała kompetencje w energetyce prowadząc komunikację korporacyjną dla producenta energii odnawialnej. Posiada również ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii promocyjnych na rzecz projektów kulturalnych. Soroka obejmie stanowisko senior...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764