logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy kreatywny w Hand Made

  PR 27.11.2008, przeczytano 1056 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu do działu kreacji agencji Hand Made dołączył Dominik Koza obejmując stanowisko copywritera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-kreatywny-w-hand-made,8150,artykul.html

Dominik jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Do tej pory pracował m.in. dla agencji interaktywnych na stanowisku copywritera, ostatnio w agencji Insignia. Dominik zasilił 9-osobowy dział kreacji Hand Made i będzie tworzył nowy team kreatywny (Hand Made prowadzi rekrutację na stanowisko grafika). Zainteresowania Dominika to nowoczesna literatura i ewolucja tradycyjnych mediów.

Dominik Koza to już 20 osoba w Hand Made. Agencja, która nieustannie się rozwija, wkrótce będzie obchodzić trzecią rocznicę powstania. Wśród wiodących marek obsługiwanych przez Hand Made znajdują się m.in. Bakoma (Premium, Polskie Smaki, 7 Zbóż, Satino), Bioderma, Hepatil, Jupi, Nordea Bank Polska, Orico, Ozone Laboratories Polska, Strong, Sidolux, Verbena.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania jogurtów Skyr od OSM Piątnica
OSM Piątnica rusza z nową kampanią jogurtów Skyr typu islandzkiego. Działania prowadzone są pod hasłem „Skyrunek Islandia” i obejmują m.in. kampanię reklamową w telewizji i Internecie oraz loterię konsumencką z nagrodami. Celem działań jest wsparcie kategorii jogurtów Skyr oraz najnowszego produktu w ofercie marki – Skyr w wersji pitnej.
Grzegorz „Moment” Płaczek, niezwykle ceniony i nagradzany w międzynarodowych konkursach autor sesji i reportaży ślubnych, został kolejnym ambasadorem marki Nikon w Polsce. Grzegorz to doświadczony artysta, szkoleniowiec i autor książek o sztuce fotografii ślubnej. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, przyznawanych przez organizacje takie jak MPA czy WPPI.
HP przedstawia nową ofertę rozwiązań dla druku 3D
Firma HP prezentuje nowości w ofercie rozwiązań dla druku 3D i rozszerza współpracę z Partnerami. To kolejny krok amerykańskiego producenta w kierunku tworzenia kompleksowych narzędzi i usług wspierających rozwój przedsiębiorstw w kierunku produkcji cyfrowej.
Od 1 maja 2019 r. agencja Studio 111 wspiera dystrybutora Solectric GmbH Polska w kompleksowych działaniach z zakresu public relations oraz odpowiada za planowanie i realizację działań marketingowych. Działania PR będą prowadzone w mediach branżowych oraz lifestylowych, a także szeroko rozumianej blogosferze i social media.
Daria Sacha dołącza do zarządu Groupm
Daria Sacha w roli chief commercial officera dołączyła do struktur GroupM, negocjacyjnej i technologicznej spółki wspierającej agencje mediowe WPP. Będzie rozwijała ofertę handlową GroupM i innowacje reklamowe spółki, szczególnie w obszarze nowych mediów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764