logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy kreatywny w Hand Made

  PR 27.11.2008, przeczytano 1062 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu do działu kreacji agencji Hand Made dołączył Dominik Koza obejmując stanowisko copywritera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-kreatywny-w-hand-made,8150,artykul.html

Dominik jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Do tej pory pracował m.in. dla agencji interaktywnych na stanowisku copywritera, ostatnio w agencji Insignia. Dominik zasilił 9-osobowy dział kreacji Hand Made i będzie tworzył nowy team kreatywny (Hand Made prowadzi rekrutację na stanowisko grafika). Zainteresowania Dominika to nowoczesna literatura i ewolucja tradycyjnych mediów.

Dominik Koza to już 20 osoba w Hand Made. Agencja, która nieustannie się rozwija, wkrótce będzie obchodzić trzecią rocznicę powstania. Wśród wiodących marek obsługiwanych przez Hand Made znajdują się m.in. Bakoma (Premium, Polskie Smaki, 7 Zbóż, Satino), Bioderma, Hepatil, Jupi, Nordea Bank Polska, Orico, Ozone Laboratories Polska, Strong, Sidolux, Verbena.

Źródło: Hand Made

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarka sublimacyjna Mutoh RJ-900 XG – już kilkaset egzemplarzy pracuje w Polsce
„Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować drukarkę, która znajduje zastosowanie w startupach i potężnych fabrykach.
Pol’and’Rock Festival: Co się działo w Miasteczku Leszka?
Dobra muzyka, zabawa i pozytywni ludzie – taka była 25 edycja festiwalu Pol’and’Rock. W festiwalowym Miasteczku czekały liczne atrakcje, konkursy, koncerty oraz influencerzy z jego ekipy. Wspólna zabawa na Pol’and’Rock to tylko część działań realizowanych w ramach platformy Lech Music.
Leo Burnett dla Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski we współpracy z agencją Leo Burnett zaprasza do odwiedzenia przestrzeni, w której sztuka współczesna zaskakuje i wywołuje emocje oraz zachęca do aktywnego wyrażania swojego zdania. Od 1 sierpnia w prasie, Internecie i na ulicach Warszawy zobaczymy kreacje reklamowe zachęcające do złożenia wizyty w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek...
Żubr znika z etykiet… na rzecz zagrożonych gatunków
Żubr wystartował z wyjątkową akcją, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, Żubr zniknie z puszek i butelek piwa, ustępując miejsca trzem gatunkom: wilkowi, rysiowi i sóweczce. Akcja prowadzona jest we współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną...
Sony zdobywa rekordową liczbę nagród w konkursie Eisa 2019
Sony ogłosiło swój wielki sukces w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez stowarzyszenie Expert Imaging and Sound Association (EISA). Firma zdobyła rekordową liczbę siedmiu nagród, w tym po raz pierwszy w kategorii „Innowacja w dziedzinie fotografii”. EISA zrzesza 55 specjalistycznych czasopism z 29 krajów z całego świata i cieszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764