logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy magazyn .PSD 10/2009 - dla każdego coś miłego

  PR 28.09.2009, przeczytano 3152 razy
ilustracjastrzałka

Tematem nowego numeru .PSD Photoshop jest fotografia i obrazy HDR. Każdy kto chce tworzyć piękne, obrazy o dużej głębi tonalnej koniecznie musi przeczytać artykuł ze strony 14 i 16.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-magazyn-.psd-10-2009----dla-kazdego-cos-milego,9538,artykul.html

Dla miłośników tworzenia obrazów Dark Fantasy mamy tutorial "Król umarłych", a wielbiciele concept art mogą nauczyć się rysować postaci do gier.

Ci którzy chcą się podszkolić z przygotowania grafik do druku niech zajrzą na 74 stronę do artykułu "Suma kolorów w druku".

Ponad to w numerze znajdziecie przepis na grillowane litery, artykuł o renderingu wideo w Photoshopie, dwa ćwiczenia ze sztuki fotomontażu i digital paintingu, galerię Digart, artykuł o genialnej wtyczce do szparowania Fluid Mask 3.0 i kilka innych ciekawych artykułów.

Do magazynu dołączona jest płyta DVD z 1,5 godzinnym kursem Adobe CS4 Production Premium, z którego nauczysz się profesjonalnie przygotowywać menu płyty.

Lekcje z kursu: 01. Omówienie projektu, 02. Zapoznanie z Encore, 03. Intro i First Play, 04. Metody integracji Encore i After Effects, 05. Tworzenie animowanego tła, 06. Implementacja animowanego menu, 07. Kolejność przycisków, 08. Kolory przycisków, 09. Pokaz slajdów, 10. Z powrotem w Photoshopie podmenu, 11. Włączanie w projekt podmenu, 12 .Wypalanie obrazu płyty DVD.

Więcej informacji na: www.psdmag.org

Quiz nr 5
Czy chcesz mieć oryginalny Photoshop CS4 Extended w polskiej wersji? Nie ma nic prostszego!

Odpowiedz na pytanie kto jest autorem słów:
" Pędzel użyty do teksturowania to dołączony do zestawu na DVD sampled 02 1 w trybie Nakładka (Overlay) i Mnożenie (Multiply)."

Każda osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź na adres pl(at)software.com.pl weźmie udział w losowaniu nagrody, którą jest właśnie Photoshop CS4 Extended PL (NFR).

Odpowiedzi zabieramy do 20 października 2009 r.
O tym czy zostałeś szczęśliwym zwycięzcą poinformujemy Cię mailowo przed 1 listopada 2009 r.

Źródło: .psd

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przewodnik po TikToku od IAB Polska
Dlaczego nie warto lekceważyć potencjału TikToka w działaniach biznesowych? Bo to najszybciej rozwijająca się platforma na świecie, wyprzedzająca konkurencję nie tylko przyrostem nowych użytkowników, ale także dynamiką rozbudowy narzędzi biznesowych dedykowanych twórcom i markom.
 Akt o sztucznej inteligencji (AI Act) - przewodnik IAB Polska
Sztuczna inteligencja szturmem wdarła się do naszej codzienności i pracy. Z jednej strony trudności nastręczać może wielość dostepnych rozwiązań i narzędzi, z drugiej zaś dostosowanie się do nowych unijnych regulacji (AI Act), które niebawem wejdą w życie. 
 SEMbook 2024 – najnowsze trendy w SEO i PPC
Jak osiągać cele marketingowe, gdy warunki dyktuje AI, automatyzacja i personalizacja stają się standardem, a algorytmy wyszukiwarek aktualizują się w zawrotnym tempie? Nowy trendbook Grupy Roboczej SEM IAB Polska prezentuje najbardziej aktualną wiedzę teoretyczną i najciekawsze przykłady jej realizacji w kampaniach PPC i SEO.
Salestube: e-book dla branży e-commerce
Należąca do Group One spółka Salestube zaprezentowała autorski e-book “Odkryj potencjał E-commerce”. Publikacja została stworzona z myślą zarówno o doświadczonych przedstawicielach branży, jak i tych, którzy swoją przygodę z e-commerce dopiero rozpoczynają. Wydanie to kompendium wiedzy w zakresie wdrożeń i rozwoju platform e-commerce, analityki...
Werbe!Punkt zadebiutował na rynku niemieckim
Pierwszy numer Werbe!Punkt trafil już na biurka 5000 aktywnych agencji reklamowych i dystrybutorów w Niemczech. Jesteśmy przekonani, że to wydawnictwo stanie się cennym źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zaangażowanych w świat reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764