logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy model Sinajet 0912 MT już dostępny

  PR 04.08.2022, przeczytano 287 razy
ilustracja

Grafmasz wprowadza do oferty kolejny model plotera marki Sinajet obsługujący arkusze o wymiarach 1220 x 900 mm o grubości nawet do 20mm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-model-sinajet-0912-mt-juz-dostepny,396800,artykul.html

Ploter uzupełni serię DF o formatach 750 x 420 mm do 1060x760 mm. Ploter tnący 0912 MT to zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multi-głowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem. Co wyróżnia ploter spośród innych rozwiązań:

  • Prędkość przesuwu głowicy do 1500 mm/s
  • Trwała, w pełni stalowa konstrukcja maszyny
  • Podajnik arkuszowy wysokiego stosu oraz podajnik materiału z roli w standardzie
  • System TCC- automatyczna kalibracja głębokości cięcia zależnie od grubości materiału – eliminuje ryzyko błędu operatora i w konsekwencji uszkodzenia maty.
  • Standardowo wyposażony w odczyt QR kodów dla szybkiej zmiany projektów
  • Nóż aktywny
  • Nóż oscylacyjny pozwalający na cięcie materiału o grubości od 10 do 20mm

Wraz z nowym modelem do oferty wprowadzone zostało również opcjonalne oprogramowanie producenta Top Package Suite z bogatą baza gotowych produktów, w tym opakowań FEFCO, z wizualizacją 3D w standardzie.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764