logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy numer Raportu Dostawców OOH magazine

  PR 07.11.2019, przeczytano 403 razy
ilustracjastrzałka

Ostatnie w tym roku wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn właśnie pojawiło się na rynku. Można je także bezpłatnie pobrać w formie online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-numer-raportu-dostawcow-ooh-magazine,384630,artykul.html

Jak zawsze na łamach magazynu zestawienia maszyn i mediów dla druku oraz mapy dostawców. W numerze nowości, branżowe case study. oraz podsumowania z 11. edycji targów poligrafii reklamowej FestiwalDruku.pl.

Prawdziwym hitem targów okazał się CAR WRAP WORKSHOPS. Warsztaty z oklejania samochodów poprowadził certyfikowany trener 3M Rafał Żmuda. Fotorelacja z tego wydarzenia w numerze.

Najlepszym dowodem na zasadność i efektywność spotkań „twarzą w twarz” są dopięte kontrakty i montaże maszyn po targach. O pierwszych instalacjach opowiada Tomasz Świętorzecki z Design 4 Business – Termonadruk.pl.

W numerze nie zabrakło case study. Cyfrowa Foto - jedna z największych drukarni w Europie, poszerzyła swój park maszynowy o automatyczną lakierówkę Print Flood 200, którą dostarczyła firma Akonda. Adcraft – Centrum Reklamy nabyła drukarkę Epson SC-S40610 od API.PL, a Atrium Centrum Ploterowe zainstalowało EFI Pro 32r - pierwszy w Polsce, a drugi w Europie wielkoformatowy ploter drukujący w STUDIO DAR w Bielsku-Białej.

  • Bezpłatna wersja online TUTAJ[PDF]

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy Media Marketing Polska
Kiedy planowaliśmy sportową okładkę tego wydania „MMP", nie wiedzieliśmy jeszcze, że to właśnie sport będzie jedną z najbardziej dotkniętych przez pandemię dziedzin życia publicznego.
Potęga personalizacji – 9 odsłon OOH magazine
Najnowszy numer OOH magazine już na rynku, a w nim baza wiedzy o marketingu rynku automotive. Wydawca postanowił, że oprócz głównej okładki tego numeru, wykona dodatkowo personalizowane dla osób i firm, które w tym numerze pojawiły się na jego łamach. Personalizacja bowiem to klucz do sukcesu.
Nowy Raport Dostawców Mediów i Maszyn już na rynku
Pierwszy numer Dostawców Mediów i Maszyn jest już na rynku. Pierwszy numer w roku to okazja do podsumowań i refleksji nad tym, co minione, jak również spojrzenia w przyszłość.
Najnowsze wydanie OOH event! już na rynku
11. już edycja magazynu OOH event! – magazynu branży EVENT & MICE, miała swoją premierę podczas Forum Branży Eventowej, które odbyło się 22 stycznia w EXPO XXI Warszawa. W magazynie można znaleźć jak zwykle spectrum branżowych informacji, artykuły oraz wywiady z ekspertami branżowymi.
Raport na temat zarządzania w wizerunkowych sytuacjach kryzysowych już na rynku
Na rynku ukazał się raport zatytułowany „Zarządzanie kryzysem wizerunkowym z perspektywy agencji public relations”. Publikacja jest efektem badania przeprowadzonego na grupie wiodących podmiotów doradczych w Polsce przez agencję Exacto we współpracy ze Związkiem Firm Public Relations. Raport jest dostępny bezpłatnie do pobrania na stronie Kongresu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764