logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy POS Sharp – z nagrodą „Innowacje Handlu 2019”

  PR 03.12.2019, przeczytano 191 razy
ilustracjastrzałka

3,3-calowy terminal POS został wyróżniony statuetką „Innowacje Handlu 2019” podczas ostatniej edycji targów RetailShow 2019.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-pos-sharp-%E2%80%93-z-nagroda-_innowacje-handlu-2019_,384952,artykul.html

W dniach 20-21 listopada Sharp uczestniczył w targach RetailShow, odbywających się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Sharp zaprezentował tam ofertę monitorów oraz system do Digital Signage, oprogramowanie do skanowania faktur, najnowszy monitor interaktywny dedykowany do środowiska Windows, a także możliwości nowej linii terminali POS.

Najnowsze terminale POS Sharp wyróżniają się wytrzymałością oraz budową modułową, co stanowi idealne rozwiązanie dla sklepów, hoteli czy gastronomii. Warto podkreślić, że jeden z nowych POS-ów – model RZ-E3L0EBK z ekranem Full HD o przekątnej 13,3” – zwrócił uwagę jury konkursu „Innowacje Handlu 2019”, zwyciężając w kategorii „Systemy marketingowe, POS i Digital Signage”. Jury doceniło jakość urządzenia, możliwości rozbudowy oraz unikalny rozmiar terminala.

Terminale POS Sharp z nowej serii RZ-E3XX umożliwiają zbudowanie nowoczesnego punktu sprzedaży. Kolorowe wyświetlacze są jasne i wytrzymałe, a dzięki technologii dotyku pojemnościowego P-CAP – niezwykle precyzyjne. Przód ekranu wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP65), zapewniającym odporność na wodę i pył, dzięki czemu są to idealne urządzenia dla sklepów, hoteli oraz gastronomii.

Mając do dyspozycji ekrany w trzech rozmiarach przekątnych (13,3”, 15” oraz 15,6”) oraz trzy różne komputery (J1900, Intel i3, Intel i5) można skonfigurować terminal POS najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. Zasilanie oraz opcje rozbudowujące (w tym komputer) mogą zostać zainstalowane w podstawie, więc urządzenie zajmuje mało miejsca na ladzie. Dzięki temu wszystkie przewody pozostają uporządkowane i estetycznie ukryte w obudowie.

Wszystkie modele serii RZE3XX są wyposażone w napęd SSD, pracują w sposób cichy, nie wymagają korzystania z chłodzenia aktywnego. Modułowa budowa pozwala na łatwy dostęp do urządzenia np. w przypadku rozbudowy pamięci, procesora lub innych zmian w konfiguracji (dodatkowe porty do podłączania urządzeń zewnętrznych, czytnik kart magnetycznych, kopia zapasowa danych z dysku twardego itd.). Urządzenia pracują w systemie operacyjnym Windows 10IoT.

Źródło: Sharp Electronics

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

6 nagród European Newspaper Award dla Polska Press
Okładki dzienników Polska Press autorstwa Tomasza Bocheńskiego, jako jedyne z Polski, nagrodzone w 21. edycji prestiżowego konkursu projektowania prasowego European Newspaper Award.
Laureaci Konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2019
Podczas Gali Finałowej 9 Edycji Konkursu Dyrektor Marketingu Roku nagrodzono najlepszych polskich marketerów. 28 listopada był finałem dwudniowego kongresu Executive Summit 2019. W tym roku panelom i prelekcją towarzyszyło hasło „HYBRID STRATEGY”.
Grupa Polomarket z prestiżową nagrodą w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019
Działania marketingowe prowadzone przez Grupę POLOmarket po raz kolejny zostały docenione przez grono niezależnych ekspertów. Największa polska sieć supermarketów zdobyła nagrodę „Dyrektor Marketingu Roku 2019”. Statuetkę odebrał Dyrektor Marketingu Krzysztof Szultka. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży marketingowej.
Zakończyła się 23. edycja Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura 2019, w której doceniony został projekt „Amica na Szlaku Smaku”. Znalazł się w gronie najciekawszych projektów spośród 156 nadesłanych propozycji. Wyboru dokonało jury założone z ekspertów w dziedzinie marketingu.
Nagrody w największym konkursie z branży Public Relations zostały rozdane! W tym roku  przyznano  20 Złotych, 34 Srebrne oraz 29 Brązowych Spinaczy w łącznie 31 kategoriach konkursowych podmiotom takim jak agencje PR, działy PR i komunikacji, firmy i instytucje, organy samorządowe i organizacje pozarządowe. 24/7Communication wraz ze swoimi klientami: McDonald’s, ING...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764