logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy POS Sharp – z nagrodą „Innowacje Handlu 2019”

  PR 03.12.2019, przeczytano 669 razy
ilustracjastrzałka

3,3-calowy terminal POS został wyróżniony statuetką „Innowacje Handlu 2019” podczas ostatniej edycji targów RetailShow 2019.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-pos-sharp-%E2%80%93-z-nagroda-_innowacje-handlu-2019_,384952,artykul.html

W dniach 20-21 listopada Sharp uczestniczył w targach RetailShow, odbywających się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Sharp zaprezentował tam ofertę monitorów oraz system do Digital Signage, oprogramowanie do skanowania faktur, najnowszy monitor interaktywny dedykowany do środowiska Windows, a także możliwości nowej linii terminali POS.

Najnowsze terminale POS Sharp wyróżniają się wytrzymałością oraz budową modułową, co stanowi idealne rozwiązanie dla sklepów, hoteli czy gastronomii. Warto podkreślić, że jeden z nowych POS-ów – model RZ-E3L0EBK z ekranem Full HD o przekątnej 13,3” – zwrócił uwagę jury konkursu „Innowacje Handlu 2019”, zwyciężając w kategorii „Systemy marketingowe, POS i Digital Signage”. Jury doceniło jakość urządzenia, możliwości rozbudowy oraz unikalny rozmiar terminala.

Terminale POS Sharp z nowej serii RZ-E3XX umożliwiają zbudowanie nowoczesnego punktu sprzedaży. Kolorowe wyświetlacze są jasne i wytrzymałe, a dzięki technologii dotyku pojemnościowego P-CAP – niezwykle precyzyjne. Przód ekranu wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP65), zapewniającym odporność na wodę i pył, dzięki czemu są to idealne urządzenia dla sklepów, hoteli oraz gastronomii.

Mając do dyspozycji ekrany w trzech rozmiarach przekątnych (13,3”, 15” oraz 15,6”) oraz trzy różne komputery (J1900, Intel i3, Intel i5) można skonfigurować terminal POS najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. Zasilanie oraz opcje rozbudowujące (w tym komputer) mogą zostać zainstalowane w podstawie, więc urządzenie zajmuje mało miejsca na ladzie. Dzięki temu wszystkie przewody pozostają uporządkowane i estetycznie ukryte w obudowie.

Wszystkie modele serii RZE3XX są wyposażone w napęd SSD, pracują w sposób cichy, nie wymagają korzystania z chłodzenia aktywnego. Modułowa budowa pozwala na łatwy dostęp do urządzenia np. w przypadku rozbudowy pamięci, procesora lub innych zmian w konfiguracji (dodatkowe porty do podłączania urządzeń zewnętrznych, czytnik kart magnetycznych, kopia zapasowa danych z dysku twardego itd.). Urządzenia pracują w systemie operacyjnym Windows 10IoT.

Źródło: Sharp Electronics

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w dziesiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Najpopularniejsi wydawcy gazetek i katalogów z promocjami w Polsce
W IV edycji programu AdRetail Inspirio (AdRI) spośród blisko 180 brandów i wydawców gazetek oraz katalogów wyłoniono najaktywniejsze marki w największych na rynku serwisach i aplikacjach agregujących promocje. W ramach tego sprawdzono ponad 1,2 mld zdarzeń, w tym m.in. odsłon, wejść i kliknięć w treści i produkty. Za najlepsze wyniki w całym ubiegłym roku nagrodzono takie...
Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764