logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy POS Sharp – z nagrodą „Innowacje Handlu 2019”

  PR 03.12.2019, przeczytano 466 razy
ilustracjastrzałka

3,3-calowy terminal POS został wyróżniony statuetką „Innowacje Handlu 2019” podczas ostatniej edycji targów RetailShow 2019.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-pos-sharp-%E2%80%93-z-nagroda-_innowacje-handlu-2019_,384952,artykul.html

W dniach 20-21 listopada Sharp uczestniczył w targach RetailShow, odbywających się w warszawskim centrum targowo-wystawienniczym EXPO XXI. Sharp zaprezentował tam ofertę monitorów oraz system do Digital Signage, oprogramowanie do skanowania faktur, najnowszy monitor interaktywny dedykowany do środowiska Windows, a także możliwości nowej linii terminali POS.

Najnowsze terminale POS Sharp wyróżniają się wytrzymałością oraz budową modułową, co stanowi idealne rozwiązanie dla sklepów, hoteli czy gastronomii. Warto podkreślić, że jeden z nowych POS-ów – model RZ-E3L0EBK z ekranem Full HD o przekątnej 13,3” – zwrócił uwagę jury konkursu „Innowacje Handlu 2019”, zwyciężając w kategorii „Systemy marketingowe, POS i Digital Signage”. Jury doceniło jakość urządzenia, możliwości rozbudowy oraz unikalny rozmiar terminala.

Terminale POS Sharp z nowej serii RZ-E3XX umożliwiają zbudowanie nowoczesnego punktu sprzedaży. Kolorowe wyświetlacze są jasne i wytrzymałe, a dzięki technologii dotyku pojemnościowego P-CAP – niezwykle precyzyjne. Przód ekranu wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP65), zapewniającym odporność na wodę i pył, dzięki czemu są to idealne urządzenia dla sklepów, hoteli oraz gastronomii.

Mając do dyspozycji ekrany w trzech rozmiarach przekątnych (13,3”, 15” oraz 15,6”) oraz trzy różne komputery (J1900, Intel i3, Intel i5) można skonfigurować terminal POS najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. Zasilanie oraz opcje rozbudowujące (w tym komputer) mogą zostać zainstalowane w podstawie, więc urządzenie zajmuje mało miejsca na ladzie. Dzięki temu wszystkie przewody pozostają uporządkowane i estetycznie ukryte w obudowie.

Wszystkie modele serii RZE3XX są wyposażone w napęd SSD, pracują w sposób cichy, nie wymagają korzystania z chłodzenia aktywnego. Modułowa budowa pozwala na łatwy dostęp do urządzenia np. w przypadku rozbudowy pamięci, procesora lub innych zmian w konfiguracji (dodatkowe porty do podłączania urządzeń zewnętrznych, czytnik kart magnetycznych, kopia zapasowa danych z dysku twardego itd.). Urządzenia pracują w systemie operacyjnym Windows 10IoT.

Źródło: Sharp Electronics

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764