logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy program informacyjny CNN International: „One World” z Zain Asher

  PR 22.04.2021, przeczytano 272 razy
ilustracja

W poniedziałek 26 kwietnia w telewizji CNN International zadebiutuje nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher jako prowadzącą. Program z relacjami i analizami z całego świata będzie nadawany na żywo z Nowego Jorku o godzinie 18.00 czasu środkowoeuropejskiego od poniedziałku do piątku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-program-informacyjny-cnn-international%3A-_one-world_-z-zain-asher,391172,artykul.html

Od Nairobi przez Nowy Jork po Paryż czy Pretorię, nowy program informacyjny CNN International „One World” dogłębnie przyjrzy się ważnym tematom z USA, Azji i Europy, a także zaprezentuje wiadomości z całej Afryki. W programie pojawią się stali współpracownicy stacji i analitycy specjalizujący się w sprawach globalnych, jak również eksperci w kwestiach afrykańskich, którzy uzupełnią informacje zgromadzone przez CNN w terenie.

- Mam nigeryjskie korzenie, jestem Brytyjką od urodzenia i Amerykanką ze względu na miejsce zamieszkania. To daje mi spójne spojrzenie, wykraczające poza kultury i kontynenty – mówi Zain Asher. Dziennikarka była członkiem zespołu CNN, który zdobył Nagrodę Peabody’ego za relację z porwania ponad 200 uczennic w Chibok w Nigerii w 2014 roku. - »One World« zaoferuje widzom przystępną, otwartą przestrzeń, w której komentatorzy poddadzą analizie nie tylko najważniejsze wydarzenia danego dnia, lecz także wyzwania oraz sukcesy Afryki i reszty miejsc na całym świecie. Każdy oglądający ten program będzie uczestniczył w globalnej dyskusji – dodaje prowadząca.

Poza „One World” Asher nadal będzie gospodarzem wieloletniego, cotygodniowego programu biznesowego „Marketplace Africa”, który bada trendy makroekonomiczne wpływające na region Afryki i opowiada o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz przedsiębiorstwach na kontynencie.

- W CNN International zawsze poszukujemy nowych sposobów, aby umożliwić naszym widzom lepsze zrozumienie otaczającego ich świata, dlatego z radością ogłaszamy premierę »One World«, którego gospodarzem będzie Zain Asher. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia Asher z wysokiej jakości tzw. przedsiębiorczym dziennikarstwem CNN, »One World« zaprezentuje różnorodne spojrzenia i odmienne kultury, a także przedstawi najważniejsze wydarzenia dnia. Program będzie pewnego rodzaju pomostem dla widzów, którzy chcą być zaangażowani w tematy całego świata, bez względu na to, gdzie się znajdują – powiedział Mike McCarthy, executive vice president i general manager w CNN International.

Źródło: CNN International

www.cnn.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Lokalna eko inicjatywa AMS na start oferty Digital Indoor w Sadyba Best Mall w Warszawie
Aż 840 litrów śmieci zostało zebranych przez pracowników AMS w akcji sprzątania Rezerwatu Jeziorko Czerniakowskie. Eko inicjatywa AMS promuje uruchomienie systemu Digital Indoor w Warszawie, które nastąpiło w lipcu w galerii Sadyba Best Mall.
Burda Media Polska (BMP) porozumiała się z Gruner und Jahr  (G+J) w sprawie nabycia na rynku polskim grupy popularno-naukowych marek wydawniczych „Focus”, wraz z portalem Focus.pl. „Focus” jest silną marką medialną i publikacją popularnonaukową o ugruntowanej pozycji w Polsce. Przejęcie ”Focusa” umożliwi BMP dalszy rozwój marki na polskim rynku i kontynuację prac nad...
Ogólnopolski Ekotest Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska rozpoczęła ogólnopolski test poświęcony ekologii. Celem badania jest zebranie informacji o wiedzy Polaków nt. ochrony środowiska. Za każdy wypełniony test WP przeznaczy 1 zł na sadzenie lasu.
TikTok, jako platforma rozrywkowa zachęcająca społeczność do kreatywnej i autentycznej ekspresji, stale udostępnia twórcom nowe narzędzia pomagające w nawiązywaniu więzi z ich widzami. Jednym z nich jest TikTok LIVE – transmisje na żywo zapewniające dodatkowe możliwości dotarcia do swoich odbiorców. Platforma udostępniła również nowe funkcje...
Dlaczego Polacy wybierają webinary?
Webinary, czyli internetowe szkolenia, cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Co zachęca do wzięcia w nich udziału? Jak się okazuje, najważniejszy dla uczestników jest rozwój, a pandemia nie ma wpływu na wybranie webinarów jako formy szkolenia – tak twierdzi 76% ankietowanych z badania home.pl. Prawie jedna trzecia z ankietowanych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764