logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy program informacyjny CNN International: „One World” z Zain Asher

  PR 22.04.2021, przeczytano 210 razy
ilustracja

W poniedziałek 26 kwietnia w telewizji CNN International zadebiutuje nowy program informacyjny „One World” z Zain Asher jako prowadzącą. Program z relacjami i analizami z całego świata będzie nadawany na żywo z Nowego Jorku o godzinie 18.00 czasu środkowoeuropejskiego od poniedziałku do piątku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-program-informacyjny-cnn-international%3A-_one-world_-z-zain-asher,391172,artykul.html

Od Nairobi przez Nowy Jork po Paryż czy Pretorię, nowy program informacyjny CNN International „One World” dogłębnie przyjrzy się ważnym tematom z USA, Azji i Europy, a także zaprezentuje wiadomości z całej Afryki. W programie pojawią się stali współpracownicy stacji i analitycy specjalizujący się w sprawach globalnych, jak również eksperci w kwestiach afrykańskich, którzy uzupełnią informacje zgromadzone przez CNN w terenie.

- Mam nigeryjskie korzenie, jestem Brytyjką od urodzenia i Amerykanką ze względu na miejsce zamieszkania. To daje mi spójne spojrzenie, wykraczające poza kultury i kontynenty – mówi Zain Asher. Dziennikarka była członkiem zespołu CNN, który zdobył Nagrodę Peabody’ego za relację z porwania ponad 200 uczennic w Chibok w Nigerii w 2014 roku. - »One World« zaoferuje widzom przystępną, otwartą przestrzeń, w której komentatorzy poddadzą analizie nie tylko najważniejsze wydarzenia danego dnia, lecz także wyzwania oraz sukcesy Afryki i reszty miejsc na całym świecie. Każdy oglądający ten program będzie uczestniczył w globalnej dyskusji – dodaje prowadząca.

Poza „One World” Asher nadal będzie gospodarzem wieloletniego, cotygodniowego programu biznesowego „Marketplace Africa”, który bada trendy makroekonomiczne wpływające na region Afryki i opowiada o najważniejszych gałęziach przemysłu oraz przedsiębiorstwach na kontynencie.

- W CNN International zawsze poszukujemy nowych sposobów, aby umożliwić naszym widzom lepsze zrozumienie otaczającego ich świata, dlatego z radością ogłaszamy premierę »One World«, którego gospodarzem będzie Zain Asher. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia Asher z wysokiej jakości tzw. przedsiębiorczym dziennikarstwem CNN, »One World« zaprezentuje różnorodne spojrzenia i odmienne kultury, a także przedstawi najważniejsze wydarzenia dnia. Program będzie pewnego rodzaju pomostem dla widzów, którzy chcą być zaangażowani w tematy całego świata, bez względu na to, gdzie się znajdują – powiedział Mike McCarthy, executive vice president i general manager w CNN International.

Źródło: CNN International

www.cnn.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TikTok jako platforma globalna daje swojej społeczności możliwość odkrywania kultury w każdym zakątku na ziemi – od sztuki i muzyki po taniec i teatr. Treści związane z kulturą są niezwykle popularne na TikToku. Najczęściej używane hashtagi takie jak #FineArt, #ArtHistory i #ArtOnTikTok zgromadziły do tej pory ponad 2 miliardy wyświetleń na całym świecie, odnotowując...
Wiodące marki mediowe, TVN Media i Ringier Axel Springer, oferują wspólnie cztery innowacyjne produkty content marketingowe. Nowa oferta wykorzystuje efekt synergii wynikający z połączenia wysokiej jakości treści z siłą zasięgu TVN Grupa Discovery oraz Ringier Axel Springer Polska.
Tomasz Bocheński nagrodzony przez Society for News Design
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, jako jedyny z Polski, został nagrodzony w największym i najbardziej prestiżowym konkursie projektowania prasowego Best of Print News Design. Konkurs jest organizowany przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych.
„Monika Olejnik. Otwarcie” – nowy program dziennikarki w TVN24 Go
10 maja w TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu "Monika Olejnik. Otwarcie". To autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka, znana z bezkompromisowych dyskusji z najważniejszymi politykami w kraju, zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki. Goście opowiedzą o swoich spostrzeżeniach dotyczących otaczającej nas...
Business Insider uruchamia platformę Business Insider TRENDS, która będzie skupiać aktywności dotyczące trendów w biznesie i technologii zmieniających biznes. Wśród podejmowanych inicjatyw w ramach platformy Business Insider TRENDS znajdzie się cykl konferencji on-line, publikacja raportu Business Insider Global Trends Report o światowych trendach, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764