logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy program TLC - „Włoski salon piękności”

  PR 13.12.2019, przeczytano 323 razy
ilustracja

Niebanalne, nieugięte, niezniszczalne - takie są kobiety z „Włoskiego salonu piękności”. Lexi Martone to utalentowana stylistka paznokci, której nowatorskie i dopracowane do perfekcji projekty zachwycają nawet najbardziej wymagające klientki. Wraz z siostrą Brią, matką Jennifer i ekscentryczną babcią „Foksy” prowadzi salon piękności Martone na Long Island. Jego sercem jest właśnie ta głośna, ekscentryczna włoska rodzina, która jak każda famiglia, ma swoje wzloty i upadki. Premiera programu „Włoski salon piękności” w niedzielę, 8 grudnia o godz. 18:00 na antenie TLC.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-program-tlc---_wloski-salon-pieknosci_,385084,artykul.html

W salonie piękności Martone na Long Island wszystko ma nieprzeciętny charakter. Królują tam blichtr, przepych, szalone kolory i lakier do włosów oraz oczywiście niezwykła rodzina z wielkim temperamentem.

Lexi Martone to 25-letnia stylistka paznokci o ostrym języku i ekstrawaganckim stylu, współwłaścicielka rodzinnego biznesu i główna bohaterka nowego programu TLC pt. „Włoski salon piękności”. Jej awangardowy sposób zdobienia paznokci zachwycił już wielu celebrytów. Cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych i u klientów salonu. A tych nie brakuje! Widzowie programu będą mogli zobaczyć jak na paznokciach powstają prawdziwe dzieła sztuki: postaci z bajek, gier czy komiksów. Artystka spełnia też  bardziej ekscentryczne życzenia takie jak: grający boombox 3D na baterie czy szpony świecące w ciemności. Jedno jest pewne! Kreatywność Lexi nie zna  granic.

ilustracjastrzałka

Umiejętności Lexi to nie wszystko! Za sukcesem salonu Martone stoi cała głośna, charyzmatyczna i kochająca się rodzina, będąca wybuchową mieszanką różnych osobowości. Lexi, wraz z siostrą i ostrą Brią, wizażystką i współwłaścicielką biznesu, matką Jennifer i babcią „Foksy” prowadzą ten biznes od pokoleń, a jego tłem są rodzinne kłótnie, dramaty, nieporozumienia i tajemnice. Nawet głowa rodziny, Big Mike, od czasu do czasu pojawia się w tętniącym życiem salonie, aby upewnić się, że ukochanym kobietom niczego nie brakuje. Bohaterowie tej serii udowodnią, że więzy krwi trzymają mocniej niż supermocny lakier do włosów, a siłą każdego rodzinnego biznesu są jej członkowie, ze wszystkimi swoimi wadami. Widzowie zobaczą w programie prawdziwe, niewyreżyserowane sceny, autentyczne emocje i inspirujące przemiany.

Premiera programu „Włoski salon piękności” w niedzielę, 8 grudnia o godz. 18:00 na antenie TLC.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nadchodzą podwyżki cen adresów w domenie .com
Najpopularniejsza na świecie domena .com stanie się na całym świecie wyraźnie droższa. Cena za jej utrzymanie wzrośnie o 7 proc. w drugiej połowie 2020 roku i taka sama podwyżka czeka nas także przez 3 kolejne lata. Niestety na tym się nie skończy. Od 2026 ceny zaczną rosnąć dalej – informuje serwis hostingowy Domeny.pl. Wedle firmy, podwyżka wynika z porozumienia,...
SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce, część największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce Group One, zaprojektowała Asystenta Google dla G2A, platformy sprzedażowej specjalizującej się w grach komputerowych.
Biuro reklamy Gazeta.pl z ofertą Content Studio
Biuro reklamy Gazeta.pl rozwija ofertę Content Studio, w ramach której powstają treści tworzone na zamówienie klientów – m.in. artykuły, sesje zdjęciowe lub materiały wideo. Rozwojem oferty Content Studio zajmuje się dedykowany zespół współpracujący z działem sprzedaży.
Gemius wspólnie z PBI zrealizują jednoźródłowe badanie internetu, telewizji i radia
Gemius oraz Polskie Badania Internetu podpisały porozumienie, na mocy którego jeszcze w tym roku wdrożą jednoźródłowe badanie cross-mediowe. Nowe badanie obejmie pasywny pomiar konsumpcji internetu, telewizji oraz radia.
Premiera pierwszego polskiego sezonu
Przygoda w „Hotelu Paradise” zaczyna się już dzisiaj. Premierowy odcinek pierwszej polskiej edycji programu na antenie Siódemki i TVN o godzinie 20:00.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764