logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy projektor do kina domowego Vivitek H1180HD

  PR 10.07.2013, przeczytano 1026 razy
ilustracja

Najnowszy Vivitek H1180HD szybko stanie się centrum domowej rozrywki. Filmy w znakomitej jakości widoczne z najdrobniejszymi szczegółami w rozdzielczości 1080p w połączeniu z głębią kolorów i jasnością – 2000 ANSI lumenów oraz kontrastem na poziomie 10000:1. Oprócz wysokiej jakości obrazu możemy liczyć również na znakomity dźwięk, a to dzięki technologii SRS WOW, która znacznie poprawia jakość odtwarzania. Pozwala na uzyskanie przestrzennego dźwięku dzięki zastosowanemu w projektorze procesorowi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-projektor-do-kina-domowego-vivitek-h1180hd,19203,artykul.html

Vivitek H1180HD oferuje dużą ilość złącz, w tym HDMI v1.4 (x2), VGA, S-Video, komponentowe i kompozytowe oraz Direct 3D przez HDMI. Atutem urządzenia jest zastosowanie lampy o wysokiej wydajności do 6000h (Eco).

Zastosowanie chipu DLP firmy Texas Instruments w projektorach Vivitek, DarkChip3 oraz technologii Brilliant Color zapewnia cyfrowy obraz o żywych barwach, którego jakość nie pogorszy się z upływem czasu oraz jest gwarancją wysokiej wydajności i niezawodności.

Projektor jest objęty 3 letnią gwarancją oraz 12-miesięczną gwarancją na lampę (max. 1000h) i będzie dostępny od sierpnia w cenie detalicznej brutto (z VAT) 4899 PLN.

Źródło: Vidis

www.vidis.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Naukowa Fundacja Polpharmy klientem Heima PR
Z początkiem roku do klientów agencji dołączyła Naukowa Fundacja Polpharmy, której misją jest wspieranie rozwoju nauk medycznych i farmaceutycznych poprzez finansowanie badań w tych dziedzinach.
Konferencja e-commerce Event 2.0 w Złotych Tarasach
14 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się druga edycja “Ecommerce.pl Event 2.0”. Rok temu impreza zgromadziła ponad 800 uczestników i z miejsca stała się jednym z tych wydarzeń w branży handlu internetowego, którego nie można opuścić. W tym roku nie może być inaczej, bo oprócz inspirujących historii i potężnej dawki wiedzy,...
Big-Active promuje herbaty zielone w kampanii TV i online
W trwającej kampanii „Najwięcej przyjemności w jednej torebce”, marka Big-Active promuje swoje herbaty zielone. Dynamiczny i zaskakujący, a jednocześnie pełen harmonii spot stanowi zaproszenie do odkrywania codziennych chwil przyjemności z filiżanką zielonej herbaty Big-Active. Video jest emitowane w kanałach telewizyjnych oraz digitalowych.
Tworzenie aplikacji tańsze dzięki wsparciu AI i platformom no-code
Według analizy McKinsey wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w procesie tworzenia oprogramowania może pozwolić firmom na znaczną redukcję kosztów w tym zakresie – nawet do 45 proc. Wynika to przede wszystkim ze zdolności AI do opracowywania wstępnych wersji kodu. Funkcja ta stwarza podstawę do dyskusji na temat wzajemnej relacji pomiędzy...
Zmiany w zarządzie Semcore
Zarząd Semcore i stanowisko COO opuścił Alek Cierniewski, który po ponad dekadzie odchodzi z firmy. Jego miejsce zajmie Michał Jangas, dotychczasowy Chief Delivery Officer.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764