logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy Raport Dostawców pełen inspiracji

  PR 22.02.2021, przeczytano 175 razy
ilustracjastrzałka

Nowy rok to nowe wyzwania, plany i zamierzenia. A także nowy Raport Dostawców Mediów i Maszyn, w którym optymistyczne prognozy, case study i liczne nowości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-raport-dostawcow-pelen-inspiracji,390317,artykul.html

Liczne instalacje i wspólnie podejmowane na rynku druku i poligrafii inicjatywy pokazują, że branża działa i nie zwalnia tempa. Ba, wielu dostawców zaznacza, że pracy jest więcej, niż zwykle. Relacji z instalacji nowych maszyn i ciekawych case study nie zabrakło więc w tym numerze.

W numerze też trendy i rynkowe badania. Sama branża druku się zmienia i ewoluuje, a nowa sytuacja kreuje nowe potrzeby i nowe rozwiązania. W 2021 r. rynek druku wedle ekspertów Canona będą napędzać personalizowane wydruki, dekoracje wnętrz i digitalizacja dokumentów. Nic dziwnego, skoro diametralnie zmienił się sposób pracy i spędzenia wolnego czasu – o wiele więcej czasu spędzamy w zamkniętych przestrzeniach. Jak informują badacze HP, w 2026 roku rynek dekoracji wnętrz będzie globalnie wart 25 miliardów dolarów – daje to więc szerokie pole do popisu.

Kolejny branżowy news to sojusz FestiwalDruku.pl i Packaging Innovations. Dwóch czołowych graczy z branży targowej, łączy siły, by przygotować największe w Polsce wydarzenie dla branży druku i reklamy.

  • Bezpłatnie najnowszy Raport można pobrać TUTAJ.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Branże regulowane w social media
Prezentujemy przewodnik przygotowany przez Grupę Roboczą Social Media IAB Polska. Materiał zawiera podsumowanie regulacji przyjętych przez ustawodawcę w stosunku do branż regulowanych oraz zasad obowiązujących w poszczególnych mediach społecznościowych w Polsce.
Agencja PR FleishmanHillard opublikowała Poradnik: jak mówić i pisać o grupach mniejszościowych. Publikacja przeznaczona jest dla osób zajmujących się komunikacją społeczną. W jej powstaniu brały udział wyspecjalizowane organizacje pozarządowe. Publikację poradnika patronatem objęła Rada Języka Polskiego oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.
Premiera ebooka „Nowy portal krok po kroku: narzędzia, wskazówki, trendy”
Budowa portalu internetowego to złożony i pracochłonny projekt. Przed jego rozpoczęciem warto zajrzeć do najnowszego ebooka e-point, w którym eksperci e-commerce wyjaśniają, krok po kroku jak stworzyć portal, który realizuje potrzeby klientów i pracowników.
Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny jest również w wersji...
W ramach działań Rady Sektorowej ds. Komptencji Sektora Komunikacji Marketingowej przygotowaliśmy piątą już edycję przeglądu informacji istotnych z punktu widzenia sektora, opracowanego na bazie monitoringu mediów, raportów branżowych i innych publikacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764